Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Nëna qenia më e dashur në botë

loading...

Lloji: Hartim
Tema: Nena
Autori: Ana Ademaj
Shkolla: Asdreni
Klasa: 6
Qyteti: Peje
E-mail: mylove_kiss@zbavitu.net

Nena ime sa te dua .. je ti ajo qe ma fale buzeqeshjen ne qdo hidherim timin je ti ajo qe ma fale gjakun tend per 9 muaj rresht ... je ti ajo qe naten e bere dite per mua dhe nuk je lodhur fare me punen tende si NENE..... Nuk di si te te falenderohem jee ti ajo qe mi mesove hapat e para te jetes sime , me tregove rrugen e drejt dhe rrugen e gabuar .. je thesari me i qmuar ne bote .. sot buzeqeshja mbizoteron tek ti..Nene une e di nje lot i yti peshon sa gjithe ujerat e botes.... Nuk mund ta pershkruaj me fjal dashurine per ty e dashur te dua me gjith shpirt nga Vajza jote :
Ana M Ademaj <3 Te dua

hartim per nenen,ese per nene,nena qenia me e dashur ne bote,hartime shqip per nenen,hartime per mamin,hartim per nonen,ese per nenen,nena ese shqip,ese te bukura per nenen


Related Posts :