Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Pastër dhe qartë: 3 shenjat që ai apo ajo po ju tradhton

loading...
“Bëjini sytë katër”: kjo është këshilla e duhur për dikë që dyshon se partneri po e tradhton. Jepini fund dyshimeve tuaja. Statistikat tregojnë që 32% e femrave dhe 42% e meshkujve kanë tradhtuar të paktën njëherë në jetën e tyre.
Tre shenjat që tregojnë që në marrëdhënien tuaj ka hyrë një person i tretë janë këto:
  1. Reagimet e tij/saj fizike nuk janë më të njëjtat
Partneri juaj nuk reagon njësoj si më parë ndaj përkëdheljeve apo prekjeve tuaja. Marrëdhënia ndihet më e ftohtë dhe për këtë arsyeja mund të jetë një tradhti e mundshme.
  1. Pamja e tij/saj ka ndryshuar
Ju kujtohet sa i kuruar ishte në takimet tuaj të para? Sigurisht që herë pas here mund të ndryshojë modeli i flokëve ose stili por tani ai po i kushton shumë rëndësi detajeve apo të qenit në formë
  1. Ndjeni se po ju fsheh diçka në telefonin e tij/saj
Më parë ju kishit të gjithë lirinë për të përdorur telefonin e tij. Duket se gjërat janë “shtrënguar” pak qëkur ai e merr telefonin kudo që shkon dhe e ruan atë gjatë gjithë kohës.

Related Posts :