Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Vjershe - Për ty mësuese

loading...

Për ty mësuese

Unë sot për ty mësuese
më pëlqen të shkruaj
shumë vargje të bukura
për t'i recituar.

Erdha në klasë të parë
shumë i emocionuar
as dhe emrin tim
nuk dija të shkruaja.

Tani jam i gëzuar,
sepse di të lexoj
dhe me ndihmën tënde
shumë gjëra po mësoj.

Related Posts :