Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Forumi Shqiptar: “Ku te shes tapat plastike” plus 3 more

loading...

Forumi Shqiptar: “Ku te shes tapat plastike” plus 3 more


Ku te shes tapat plastike

Posted: 31 Aug 2016 11:34 AM PDT

Kush di ku shiten per skrap tapat plastike se nuk kam asnje ide? E kam fjalen per ne Tirane

Goja le të jet si kopsht frutash , shprehni t'ambla fjalt në jetë . Dhe jo t'forta por shum t'buta.

Posted: 31 Aug 2016 07:00 AM PDT

Emri: URTSI.jpg  Shikime: 62  Madhësia: 31.7 KB
pëshndetje i rrespektueshmi lexues .
Fotografitë e Bashkëngjitura
 

Kur t'fejohesh ose t'martohesh .

Posted: 31 Aug 2016 05:43 AM PDT

Emri: 5.jpg  Shikime: 60  Madhësia: 34.1 KB
përshndetje i rrespektueshmi lexues .
Fotografitë e Bashkëngjitura
 

Sot kan festë datlindjet : Antart e forumit shqiptar . Gzime . 31 - 8 - 2016

Posted: 31 Aug 2016 02:17 AM PDT

Emri: wwwwwww.jpg  Shikime: 68  Madhësia: 35.2 KB
përshndetje i nderuemi lexues
Fotografitë e Bashkëngjitura
 

Related Posts :