Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Forumi Shqiptar: “Pershendetje dhe prezentim” plus 1 more

loading...

Forumi Shqiptar: “Pershendetje dhe prezentim” plus 1 more


Pershendetje dhe prezentim

Posted: 26 Aug 2016 11:45 AM PDT

Me kete rast desha t'pershendes stafin e forumit dhe natyrisht forumistet.

Jam "Theofani", mbi 40 vjeq, i martuar.
Perndryshe jam Shqipetar prej Kosoves, Prishtinë.

Ka kohe qe si vizitore shpalosi dhe lexoj ket forum por deri me sot, me ket rast, pa u regjistruar.
S'mund te pohoj qe kam qene vizitore i rregullt. Perkundrazi.
Megjithate, pas shume medyshjeve, ne fund morra kurajo dhe u regjistrova.

Perndryshe, jam nje tip i qete, i edukuar dhe i arsimuar.
Fjala, apo me mir te them, fjalia me e shkurt qe do te me pershkruante mua, do te ishte:
Lexues i pasionuar ; dhe ate qe prej se di per vehten time, femijrise pra.

Aq sa mundem, ne tere shqiptarine dhe me tej, si dhe globalisht, percjelli :
Ngjarjet ditore.
Me interesojne : TE GJITHA.

Per fund, edhe nje her :

Pershendetje te perzemerta te gjithve, bashkatdhetareve-bashkkombasve te mi, ku t'ja(e)n e ku t'gjenden, nga t'ja(e)n e nga t'viejn,
pa dallim arsimimi ( por jo edhe edukimi ), rrethi-regjioni apo ane, feje apo religjioni.

a mund te shkoj ne greqi nese jam mbi moshen 16 vjec i pashoqeruar?

Posted: 26 Aug 2016 07:16 AM PDT

pershendetje miq .kam nevoje per informacion per kalimin jashte kufirit shqiptar . un jam 17 vjec dhe dua te vizitoj te afremit e mi ne greqi . a mund te shkoj atje vetem i pashoqeruar?? ju lutem me ndihmoni!!

Related Posts :