Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Pa rrotlla: “Aksident i rëndë në Dollc të Klinës (Foto)” plus 9 more

loading...

Pa rrotlla: “Aksident i rëndë në Dollc të Klinës (Foto)” plus 9 more


Aksident i rëndë në Dollc të Klinës (Foto)

Posted: 19 Aug 2016 01:21 PM PDT

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në mbrëmjen e së premtes në Klinë. Dy vetura janë ndeshur me njëra-tjetrën në fshatin Dollc, me ç'rast njëra prej tyre është rrokullisur dhe ka dalë krejtësisht jashtë rrugës. Ende nuk dihet se a ka persona të lënduar.

Suedia në sherr me Turqinë për… ‘përdhunimet dhe seksin me fëmijë’

Posted: 19 Aug 2016 12:54 PM PDT

Në ambientet e aeroportit ndërkombëtar të Stambollit në Turqi u shfaq një billboard, ku paralajmërohen të gjithë ata që do udhëtojnë drejt Suedisë. E printuar në anglisht dhe turqisht, në baner lexohet: "Paralajmërim udhëtimi! A e dini se Suedia ka numrin më të lartë të përdhunimeve në botë". Ngjitur shihet edhe një kopje e gazetës […]

Ja 10 mënyra si ta përdorni ujin për të rënë nga pesha

Posted: 19 Aug 2016 12:18 PM PDT

Si aleat i bukurisë, uji pastron organizmin në brendësi, mban lart nivelet e hidratimit, lufton dhimbjen e kokës dhe plakjen e parakohshme. Shfrytëzon avantazhet e tij për të qenë në formë dhe për të pasur një lëkurë shumë të bukur. 1.SAPO ZGJOHENI – Para se të hani mëngjes, pini një gotë me ujë të ngrohtë të […]

Çiljeta dhe Iva Aliko, të ngjashme falë operacioneve (Foto)

Posted: 19 Aug 2016 12:06 PM PDT

Çiljeta Xhilaga dhe Iva Aliko janë jashtzakonisht seksi. Por, ato janë edhe jashtzakonisht të ngjashme.Është shfaqur një krahasim i bukurosheve me njëra-tjetrën për buzët e mbushura.Natyrisht, pesha e akuzës bie mbi Iva Alikon e cila u bë e ngjashme me Çiljetën.

Kujdesi: Infeksioni i zorrëve, fëmijët më të rrezikuarit

Posted: 19 Aug 2016 11:41 AM PDT

Shumica e individëve të prekur nuk paraqesin shenja klinike (sidomos fëmijët); këta pacientë zbulohen rastësisht gjatë një ekzaminimi rutinë të feçes që bëhet në terren të ndonjë sëmundjeje tjetër, si për shembull kur kërkojmë shkakun e një anemie që në rastin konkret është pasojë e mbartjes së këtij paraziti në zorrë Infeksionet parazitare kanë një […]

Kjo është 37-vjeçarja më seksi në botë (Foto)

Posted: 19 Aug 2016 11:34 AM PDT

Coco Austin ishte 'zhdukur' për pak kohë nga qarkullimi. Por tetë muaj pasi ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, vajzën Chanel Nicole, 37-vjeçarja e martuar me rapper-in Ice-T tregon sërish format.

Ngjela: Bill Clinton ka ditëlindjen, në Shqipëri duhet të jetë festë!

Posted: 19 Aug 2016 11:17 AM PDT

Nga Spartak Ngjela Sot, ish presidenti amerikan, Bill Klinton, feston 70 vjetorin e ditëlindjes së tij. Shqiptarët duhet ta festojnë. Me personalitetin e tij, me autoritetin e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, me humanizmin, me intelektin e lartë të tij për politikbërje dhe me njohuritë e thella që kishte për kohën e tij, […]

25 vjetori i marrëdhënieve, takohen ambasadorët përkatës të Izraelit dhe Shqipërisë

Posted: 19 Aug 2016 10:09 AM PDT

Sot , festohet 25 vjetori i vendosjes se marrdhenieve Shqiperi – Izrael. Keto 25 vite reflektojne marredheniet e shkelqyera qe ekzistojne mes popullit shqiptar dhe atij Hebre, te cilat kane ne themel kontributin e jashtezakonshem te Shqiptareve ne mbeshtetje te Hebrenjve gjate periudhes se Holokaustit. Marredhenie te rendesishme per dy popujt te cilat jane ne […]

Rama për takimin në Nish: Nuk përzihem në punët e Kosovës

Posted: 19 Aug 2016 09:51 AM PDT

Kreu i Qeverisë Shqiptare, Edi Rama, ka reaguar lidhur me njoftimin e bërë paraprakisht nga homologu serb Aleksandar Vuçiç për një takim në të cilin do të merrnin pjesë edhe zyrtarë nga Kosova. Rama bën me dije zhvillimin e një forum biznesi që do të organizohet në Nish të Serbisë dhe që planifikohet të shërbejë […]

Kush e nxorri Justin Bieber-in nudo?

Posted: 19 Aug 2016 09:39 AM PDT

Vazhda e fotove provokuese të Justin Bieber ka vazhduar edhe ditën e sotme, por këtë herë nuk është as Justin e as paparazzi publikuesi. Këtë herë është ish e dashura e Bieber, e cila ka publikuar një foto të këngëtarit 22 vjeçar. Ok, këtu nuk ka asgjë të çuditshme, përvec faktit që Justin në dorë […]

Related Posts :