Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Pa rrotlla: “Lady Gaga dhe Bradley Cooper bashkojnë forcat” plus 9 more

loading...

Pa rrotlla: “Lady Gaga dhe Bradley Cooper bashkojnë forcat” plus 9 more


Lady Gaga dhe Bradley Cooper bashkojnë forcat

Posted: 17 Aug 2016 01:12 PM PDT

Këngëtarja e muzikës pop, Lady Gaga dhe aktori i nominuar për çmimin Oscar Bradley Cooper kanë bashkuar forcat për të sjellë edhe një herë, por në version të ri, dramën e famshme muzikore hollivudiane "A star is Born", ose "Lindja e një ylli". Për Cooper, një projekt i përmasave të tilla nuk është diçka e […]

Foto/ Ja çfarë i puthën serbët Vali Corleones kur shkoi te ata…

Posted: 17 Aug 2016 12:50 PM PDT

King Vali Corleone, djali nga Gjilani, i cili njihet më tepër për deklaratat e tij patetike që vështirë se besohen, por që ka shumë ndjekës, së fundmi ka provokuar fansat me qëndrimin e tij në një diskotekë në periferi të komunës së Gjilanit, ku ka dhe serbë. "Shkova me tre vetura Hummer, Porsche Cayenne i […]

Rikja “trondit” Durrësin me gjoksin bombastik (Foto)

Posted: 17 Aug 2016 12:39 PM PDT

Bukuroshja shqiptare Rike Roci edhe njëherë ka ditur që të jetë në qendër të vëmendjes Kësaj here fotot e saj nuk vinë nga Italia por nga Shqipëria. Shqiptarja ka ekspozuar gjoksin gjigant të saj në plazhin e Durrësit. E vëmendja sigurisht ka qenë e drejtuar tek ajo.

Kamioni godet për vdekje një burrë 65 vjeçar nga Dobridolli i Gostivarit

Posted: 17 Aug 2016 12:14 PM PDT

Mbrëmë rreth orë 09.20 në fshatin Dobridoll të Gostivarit, ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin B.N. (29) nga fshati Dobridoll i Gostivarit i cili duke drejtuar automjetin e llojit "Ford" me regjistrim të Gostivarit e ka goditur këmbësorin Gj. Lj.(65) nga po i njëjti fshat. I lënduari është dërguar në Qendrën spitalore në […]

Biden: Obama më dha para për të shëruar djalin, përndryshe do shisja shtëpinë

Posted: 17 Aug 2016 11:50 AM PDT

Miqësia mes Presidentit të SHBA-ve, Barack Obama dhe Zv.Presidentit Joe Biden, është mjaft e fortë. Ata drekojnë së bashku çdo javë. Shpesh herë edhe veshin kravatat të ngjashme. Gjithashtu familjet e tyre shkojnë bashkë në pushime. Obama gjithashtu ka mbajtur fjalimin mortor në varrimin e djalit të Joe Biden, i cili vdiq nga kanceri vitin […]

Eda Zari 42 vjeç? Shihni sa duket në poza seksi

Posted: 17 Aug 2016 11:38 AM PDT

Ajo është një ndër këngëtaret për të cilën vitet që bart mbi supe janë vetëm numra. Bëhet fjalë për Eda Zarin, e cila është 42-vjeçare dhe ka linja fantastike trupore. Këto të fundit nuk heziton t'i ekspozojë sa herë që i jepet rasti, madje ka publikuar një imazh teksa shihet në plazhe e veshur në […]

Sherr në një dasëm, plagosen 3 persona

Posted: 17 Aug 2016 11:30 AM PDT

Një ceremoni dasme është kthyer në një "arenë" përleshjesh, ku për pasojë tre persona kanë mbetur të plagosur. Ngjarja ka ndodhur pasditën e sotme, në orën 17:20, në fshatin Radostinë, në lokalin e shtetasit D.F, ku po zhvillohej një ceremoni martese. Të njëjtat burime pohojnë se A. Bajrami, 21 vjeç dhe K.Pashko, 33 vjeç, gjatë […]

Dafina Zeka feston ditëlindjen e saj

Posted: 17 Aug 2016 11:07 AM PDT

Dafina Zeka vajza e gazetarit të mirënjohur Milaim Zekës sot feston ditëlindjen e saj.Ajo është një ndër vajzat me aparencë të ëmbël si dhe ka ditur mjaft mirë ti menaxhojë situatat në raste të vecanta.Gjithsesi ajo sot do të ketë një moment special në mesin familjar po ashtu dhe shoqëror. Parrotlla i uron Dafinës gëzuar […]

Bllokohet procesi i grumbullimit të mjedrës

Posted: 17 Aug 2016 10:37 AM PDT

Kultivuesit e mjedrave përveç çmimit të ulët në pikat grumbulluese po ankohen se nuk po kanë ku t'i dorëzojnë rendimentet. Kjo pasi në pikat grumbulluese të mos kenë kapacitete për pranimin e një numri të madh të kësaj frute, shkruan sot Koha Ditore. Vetëm gjatë ditës së hënë në gjithë Kosovën janë grumbulluar 1.900 tonë […]

Aksident në Obiliq

Posted: 17 Aug 2016 10:28 AM PDT

Aksidentohen dy automjete në Obiliq. Policia arrin në vendngjarje.Fatmirësisht nuk ka të lënduar ndërkohë autoritetet e policisë po zbardhin shkakun e aksidentit.

Related Posts :