Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Pa rrotlla: “Si t’i thuash shoqes së ngushtë që nuk të pëlqen i dashuri i saj?!” plus 9 more

loading...

Pa rrotlla: “Si t’i thuash shoqes së ngushtë që nuk të pëlqen i dashuri i saj?!” plus 9 more


Si t’i thuash shoqes së ngushtë që nuk të pëlqen i dashuri i saj?!

Posted: 18 Aug 2016 01:41 PM PDT

Kjo është ndoshta e para gjë që mendon kur diҫka nuk të ka pëlqyer tek i dashuri i shoqes ose nuk të pëlqen ai. Për t'i treguar asaj se ҫfarë nuk të pëlqen paraprakisht – ҫfarëdo që të vendosë të bëjë pastaj me të  – është diҫka vërtet e rëndë. Është njëlloj si t'i thuash […]

Veseli: Partneriteti me LDK-në dha stabilitet, por jo rezultate ekonomike

Posted: 18 Aug 2016 01:31 PM PDT

Për të diskutuar rreth vizitës së nënpresidentit amerikan Joe Biden, aktualiteteve politike në vend duke përfshirë përgjimet, demarkacionin dhe PDK-në nën udhëheqjen e re, i ftuar në emisionin Zona e Debatit është i pari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli. Për koalicionin qeverisës me LDK-në, Veseli është shprehur i kënaqur megjithatë sheh edhe mangësi tek […]

Veseli: Demarkacioni kalon, s’ka rrugë tjetër

Posted: 18 Aug 2016 01:08 PM PDT

Kyetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli në Zona e Debatit në Klan Kosova ka thënë se demarkacioni i kufirt me Malin e Zi do të ratifikohet më 1 shtator. Ai ka deklaruar se kjo është cështje e orientimit strategjik të vendit, ndaj është e paalternativë, njofton  Klan Kosova. "Demarkacioni duhet të votohet sepse është […]

Bacca zbulon të ardhmen e tij

Posted: 18 Aug 2016 12:57 PM PDT

Sulmuesi kolumbian, Carlos Bacca ka vendosur për të ardhmen e tij.   Edhe pse është shkruar shumë për një largim të mundshëm nga Milani, si duket Bacca do të mbetet në 'San Siro'. Ka qenë vetë sulmuesi që ka konfirmuar se do të qëndroj te Milani dhe beson se do të rikthehen në Ligën e […]

Qindra pasagjerë evakuohen në Aeroportin e Mançesterit

Posted: 18 Aug 2016 12:42 PM PDT

Qindra pasagjerë janë evakuuar nga Aeroporti i Mançesterit, në mes të raportimeve për një pako të dyshimtë. Udhëtarët janë larguar nga zona e nisjeve brenda terminalit 2 më herët këtë mbrëmje, teksa të tjerët po ndalohen që në hyrje të tij, transmeton Gazeta Express. Një zëdhënës i aeroportit nuk ka pranuar të komentojë për raportimet […]

Beyonce hidhet nga 10 metra lartësi në det (Foto)

Posted: 18 Aug 2016 12:28 PM PDT

TMZ publikoi disa pamje te Jay Z dhe mbretëreshës Beyonce duke u relaksuar në Sardenjë me superjahtin e tyre të preferuar, Galactica Star, të cilin e kishin marrë me qera. Por në vend që të marrë rreze dielli  apo të konsumojë ndonjë pije verore siç jemi mësuar të shohim, diva e muzikës ishte në kërkim […]

Mesazhi i Thaçit ndaj qytetarëve (VIDEO)

Posted: 18 Aug 2016 12:15 PM PDT

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i është drejtuar sonte qytetarëve me një mesazh për të gjitha zhvillimet politike, ekonomike dhe të sigurisë në vend. Është shumë e rëndësishme që në udhëkryqin politik dhe institucional në të cilin ndodhet tash Kosova, vendimmarrja politike të bëjë zgjedhjen e duhur, ka thënë presidenti Thaçi. Kosova aktualisht ndodhet para […]

Greqia dërgon sërish ndihma për zonat e prekura nga vërshimet në Maqedoni

Posted: 18 Aug 2016 11:19 AM PDT

Maqedonia e ka pranuar dërgesën e dytë me ndihma nga Greqia për zonat e prekura nga vërshimet në vend, ka bërë të ditur Ministria greke për mbrojtje civile. Ndihma greke kryesisht përbëhet prej pompave portative dhe gjeneratorëve. Në ndërkohë mediat greke kanë raportuar se misioni i parë në suaza të ndihmës greke ka përfunduar me […]

Gjendet një person pa shenja jete në Ferizaj

Posted: 18 Aug 2016 11:08 AM PDT

Një person është gjendur pa shenja jete në Ferizaj, ka konfirmuar për Klan Kosovës zëdhënesi i policisë Agim Gashi. Ai ka thënë se rreth orës 18:00 policia ka marrë informatën dhe ka dalë në vendin e ngjarjes, bashkë me prokurororin. Por nuk ka dhënë detaje nëse rasti është klasifikuar si vrasje apo vetëvrasje.  

Shëroni venat e zgjeruara dhe thembrat e çara me këtë produkt shtëpiak!

Posted: 18 Aug 2016 10:56 AM PDT

A jeni ndër ata njerëzit që përpiqeni t'i fshihni këmbët në publik për shkak të venave të zgjeruara të cilat ju bëjnë të mos ndjeheni rehat? Atëherë mos u brengosni më, pasi që probleme të tilla dhe të çarat e thembrës ndodhin për shkak të ekspozimit në pluhur, për shkak të dehidratimit etj. Veç kësaj, […]

Related Posts :