Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“A do të bëj ndonjë bashkëpunim Gold Ag me Getuar Selimin? (Video)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“A do të bëj ndonjë bashkëpunim Gold Ag me Getuar Selimin? (Video)” plus 39 more Express Rozë


A do të bëj ndonjë bashkëpunim Gold Ag me Getuar Selimin? (Video)

Posted: 25 Sep 2016 09:42 AM PDT

Gold Ag, ka qenë i ftuar në intervistën e gjatë në emisionin Express Rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është anëtari i serialit “O sa mirë” që është larguar pa paralajmërim (Video)

Posted: 25 Sep 2016 09:30 AM PDT

"O sa mirë" në këtë sezon do të vijë shumë ndryshe pasi që disa nga aktorët e këtij seriali janë larguar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si e imitonte Genta Ismaili Adelinën (Video)

Posted: 25 Sep 2016 09:28 AM PDT

Mediat sot kanë raportuar për një përplasje mes Adelines dhe Genta Ismailit. Kjo e fundit ka thënë se "koha e Adelinës, tashmë ka përenduar", por më pas Genta ka reaguar duke thënë se këto pohime nuk janë të vërteta, shkruan Magazina.al

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Reagon Genta Ismajli, ja çka thotë për Adelinën (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 09:15 AM PDT

Pas shkrimeve në lidhje me konfliktin me Adelina Ismajlin, ka reaguar Genta Ismaili

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mësoni se kujt ja ka dedikuar këngën “Summer Luv” Lindoni (Video)

Posted: 25 Sep 2016 09:04 AM PDT

Pas suksesit me këngën "Dale", Lindon Berisha ka realizuar projektin e ri "Summer luv".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këta meshkuj janë katastrofë në shtrat

Posted: 25 Sep 2016 08:56 AM PDT

Damat presin nga meshkujt marifete të ndryshme drejtpërdrejt. Mashkulli duhet patjetër të dijë si të "grabisë" femrën, si ta puthë, si ta zhveshë, si ta hedhë në shtrat dhe si ta kënaqë seksualisht. Mirëpo, të gjithë nuk e kanë këtë aftësi joshëse.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ledri dhe Dafina bashkë në New York? (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 08:42 AM PDT

Nuk është hera e parë apo ndonjë befasi që reperi viziton Amerikën, pasi ai të njejtën gjë e ka bërë edhe herë të tjera

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dëshpërimi i burrit me penis të vogël, kërkon ndihmë

Posted: 25 Sep 2016 07:42 AM PDT

​Një burrë ka treguar se ndihet keq pasi nuk mund ta kënaq të dashurën në shtrat, e këtë ia ka treguar ajo, pasi i ka thënë se duhet ta kënaq veten më pas.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bleona zbulon arsyen përse u rikthye

Posted: 25 Sep 2016 06:34 AM PDT

Sa herë përmendet emri i saj është e madhe edhe zhurma pas, sepse ҫdo gjë që bën dhe thotë Bleona përbën lajm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Për çfarë i “qan shpirti” Ronela Hajatit? (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 06:26 AM PDT

Këngëtarja Ronela Hajati ka postuar një foto në rrjete sociale ku luan me efektet e SnapChat.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Motoja e Elhaida Danit! (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 06:21 AM PDT

Këngëtarja Elhaida Dani ka publikuar foto në Instagram ndërkohë që ndodhet akoma në Itali.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja kush i dërgon Besës lule çdo javë (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 06:16 AM PDT

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka publikuar në Instagram një foto ku tregon një buqetë me lule mjaft të bukur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vajza e Dorina Memës kopje e nënës së saj (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 06:08 AM PDT

Instruktorja e fitnesit Dorina Mema ka publikuar foto me vajzën e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja sa para merr Era Istrefi nga kontrata me Coca Colën (Video)

Posted: 25 Sep 2016 06:00 AM PDT

Çdo ditë e më shumë Era Istrefi po fiton famë falë muzikës që ajo bën, por gjithashtu ajo po kthehet edhe në një nga personazhet më interesante për mediat rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Encën nuk mund t’a përballojnë të gjithë (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 05:55 AM PDT

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar një foto në Instagram ku ekspozon veshjen dhe linjat.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kë quan "drita ime" Lori Hoxha? (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 05:48 AM PDT

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar disa video në SnapChat ku shfaqet me një miken e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Samanta nostalgjike për kohët kur ishte 17-vjeç (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 05:43 AM PDT

Këngëtarja Samanta Karavella duket se është bërë nostalgjike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë po pret Rozana Radi? (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 05:37 AM PDT

Këngëtarja Rozana Radi ka publikuar në SnapChat një foto në një cilën ka dhënë shifrën "23" duke shkruar "Së shpejti".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sportivë dhe të dashuruar si Erioni dhe Ajola (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 05:22 AM PDT

Ata konsiderohen si një nga çiftet më simpatik.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Reperi kosovar publikon fotografi intime nga shtrati (FOTO)

Posted: 25 Sep 2016 05:16 AM PDT

Ai është i ri në moshë dhe në skenën muzikore, por ka arritur të pëlqehet menjëherë nga publiku.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja me cilën kompani të njohur ka nënshkruar kontratë Era Istrefi (Video)

Posted: 25 Sep 2016 05:15 AM PDT

Këngëtarja Era Istrefi, nuk ka të ndalur ku lirisht mund të themi se radhitet në mesin e artistëve më të suksesshëm shqiptar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si e kalon të dielën Klaudia Pepa? (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 05:10 AM PDT

Balerina Klaudia Pepa, e cila tashmë ka shkollën e saj të baletit në Itali duket se ka vendosur të relaksohet gjatë kësaj të diele.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stresi nuk e harron mikun e tij të ndjerë Jetnis Dollapin (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 05:04 AM PDT

Reperi Stresi duket se nuk e harron për asnjë çast mikun e tij të ngushtë Jetnis Dollapi, i cili humbi jetën para pak kohësh në një aksident.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhensila kujton kohët në shtëpinë e Big Brother, ja me kë ka bërë seks!

Posted: 25 Sep 2016 04:55 AM PDT

Ish banorja e Big Brother 8-të Xhensila Pere ndër të tjera në intervistën për IN TV është shprehur edhe për eksperiencën në Big Brother.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çka thotë Gold Ag tek varri i babait (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 04:45 AM PDT

Reperi i njohur shqiptar Arian Agushi i njohur si Gold AG, ka vizituar sot vendlindjen e tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Qetësohen “gjakrat”, Noizy pajtohet me Albert Krasniqin

Posted: 25 Sep 2016 04:17 AM PDT

Reperi Noizy ishte emri kryesorë i ngjarjes së cilësuar si "përleshja e vitit" në Kosovë.Noizy ishte njëri ndër fytyrat publike më të përfolura pas zënkës që pati me reperët kosovarë ndër ta Ylber Abdullahu i njohur si Cozman. Noizy pas suksesit që arriti me publikimin e shumë këngëve përgjatë këtij viti, në fund u bë pjesë e një përleshje që qoj deri në plagosjen e tij dhe mikut të tij të afërm reperit Varrosi. 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gjakovari i quan padrejtësi ato që ndodhën në serialin “O sa mirë” (Video)

Posted: 25 Sep 2016 04:10 AM PDT

"O sa mirë", mbetët njëri ndër serialet më të pëlqyera nga të gjithë , pasi që ka bashkuar aktorët nga të gjitha trojet shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si mund të bëni seks 7 ditë rresht

Posted: 25 Sep 2016 03:35 AM PDT

Qëllimi është vetëm për ta bërë çdo ditë, pastaj e vendosni vetë sa doni që të zgjasë. Dhe, sigurisht, është për të mirën tuaj!

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vajza e Ilva Tares bën 1 vjeç, shikoni sa është rritur (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 03:32 AM PDT

Vogëlushja e gazetares Ilva Tare, Melody, ka festuar 1-vjetorin e lindjes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çka bën Linda Morina në mes të autostradës (Video)

Posted: 25 Sep 2016 03:25 AM PDT

Karriera e Linda Morinës, ngadal po ndryshon, nga këngët me çifteli dhe diss-at për reperët, ajo tashmë ka nisur të përgatit edhe balada.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Orinda Huta zgjedh fustanin e nusërisë? (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 03:23 AM PDT

Prej disa ditësh qarkullon lajmi se këngëtarja Orinda Huta dhe moderatori Turjan Hyska do të lidhe në martesë vitin tjetër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ekskluzive: Ja si u pranua Nora Istrefi në fakultet (Video)

Posted: 25 Sep 2016 03:07 AM PDT

Konkurset e aplikimit për punë e shkollim, tashmë janë bërë veq një "improvizim". Të fortit e ata që kanë lidhje familjare kalojnë pa problem. Edhe këngëtarët kosovar po gjejnë mundësinë të pranohen në Universitetin e Prishtinës "Hasan Prishtina

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kallashi publikon bisedat private...(Foto)

Posted: 25 Sep 2016 03:03 AM PDT

Valltarja e njohur, Donjeta Kosumi, ka demaskuar një fans të saj, duke ia bërë publike mesazhet e tij dërguar valltares.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gjakovari flet se përse është larguar nga “O sa mirë” (Video)

Posted: 25 Sep 2016 02:56 AM PDT

Seriali "O sa mirë" do të fillojë së shpejti me sezonin e ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rrëfehet Roza Lati: Ja si më kanë përndjekur (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 02:44 AM PDT

Vajza e aktores Rita Lati, Roza ka treguar në emisionin "Oktapod" rastin kur një djalë e përndiqte.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çiljeta ka një surprizë për fansat (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 02:39 AM PDT

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga do të jetë e ftuar tek emisioni "E diela shqiptare".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si ka qenë 2 Ton në vitin 2007, nuk do e njihnit (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 02:36 AM PDT

Një nga rreperet më të suksesshëm të momentit, 2TON, dukej shumë ndryshe vitin 2007. Dikur ai krijoi këngën 'Hey Lady' për të konkururar në Top Fest, e në fakt askush nuk e dinte kush ishte ai.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pamje ekskluzive: Ja cila këngëtare e njohur po vjen me një klip super seksi (Video)

Posted: 25 Sep 2016 02:35 AM PDT

Një tjetër projekt muzikor do të vijë së shpejti nga një këngëtare tjetër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kristjana Saxobeat skandalizon sërish...ja fotot nudo në dush (Foto +16)

Posted: 25 Sep 2016 02:23 AM PDT

Balerina e klubeve të natës Kristjana Saxobeat ka skandalizuar sërish me fotot e publikuara në faqen "Demaskime Shqiptare".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arif Hikmeti tregon pse është larguar nga seriali “O sa mirë” (Video)

Posted: 25 Sep 2016 02:14 AM PDT

Seriali "O sa mirë" shumë shpejt do të fillojë me sezonin e ri të episodave.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :