Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“A është kjo shakaja më e keqe? Spërkatin dhëndrin me bombolën për fikjen e zjarrit, por ai për pak sa nuk ngufatet (Foto/Video)” plus 3 more Telegrafi Dështime

loading...

“A është kjo shakaja më e keqe? Spërkatin dhëndrin me bombolën për fikjen e zjarrit, por ai për pak sa nuk ngufatet (Foto/Video)” plus 3 more Telegrafi Dështime


A është kjo shakaja më e keqe? Spërkatin dhëndrin me bombolën për fikjen e zjarrit, por ai për pak sa nuk ngufatet (Foto/Video)

Posted: 26 Sep 2016 01:18 PM PDT

Një nuse ka mbetur e shokuar kur burri i saj u sulmua gjatë ceremonisë martesore, por kjo shaka e tepruar për pak sa nuk u shndërrua në tragjedi.

Dhëndri që po qëndronte pranë nuses u sulmua nga njëri prej mysafirëve i cili e spërkati me bombolën për fikjen e zjarrit, duke e mbuluar kështu në pluhur të bardhë, transmeton Telegrafi.

Por duket se pluhuri për pak sa nuk e ngufati atë i cili filloi të bërtasë, "ujë, më sillni pak ujë".

E mban shaminë në kokë, por pozon për Playboy! (Foto/Video) E mban shaminë në kokë, por pozon për Playboy! (Foto/Video)

2

Ceremonia tradicionale e njohur si "nao dongfang" që aplikohet tek çiftet e sapomartuar, ka filluar të bëhet hit nëpër botë gjatë viteve të fundit.

Videoja është shpërndarë në mediat sociale dhe ka nxitur kritika dhe reagime të ashpra, për faktin se vazhdon një traditë e pakuptimtë. /Telegrafi/

 

 

 

 

 

The post A është kjo shakaja më e keqe? Spërkatin dhëndrin me bombolën për fikjen e zjarrit, por ai për pak sa nuk ngufatet (Foto/Video) appeared first on Telegrafi.

E mban shaminë në kokë, por pozon për Playboy! (Foto/Video)

Posted: 26 Sep 2016 12:01 PM PDT

Revista Playboy dhe shamia (mbulesa) nuk shkojnë aspak me njëra tjetrën, por gazetarja Noor Tagouri ka arritur t'i bashkoj këto dyja.

E veshur me xhinse, pallto të lëkurës dhe patika "converse", Tagouri me krenari ka pozuar për revistën më të famshme në botë për meshkuj, transmeton Telegrafi.

Ajo ka pozuar për numrin e ri të revistës erotike që mban titullin "Outlaës". Kjo 22-vjeçare merret me gazetari dhe aktualisht punon si gazetare në rrjetin "Neësy".

"Sinqerisht, mendoj se fakti që jam mysliman që bartë shami me ka ndihmuar të fitoj besimin e bashkëbiseduesve të mi", ka deklaruar ajo gjatë një interviste dhënë Playboy.

2

Por nuk është se ka kaluar pa kritika të ashpra, por ajo thotë se ato nuk kanë ndikuar negativisht në karrierën apo jetën e saj private.

"Kjo është një energji negative që nuk është e shëndetshme. Jam duke u munduar që rreth vetes të mbaj njerëz që më përkrahin. Gjithmonë mundohem të kryej si është më së miri punën dhe të jem e mirë me tjerët, por nuk më brengos fakti që njerëzve nuk u pëlqen çfarë veshi apo them", ka shtuar Tagouri.

Fakti se bartë shami në televizion, sipas saj, kjo e bën më të fortë "dhe i mundëson të bëj çfarë dëshiron". /Telegrafi/

 

The post E mban shaminë në kokë, por pozon për Playboy! (Foto/Video) appeared first on Telegrafi.

Prezantueses së motit i zbulohet gjoksi gjatë transmetimit të drejtpërdrejt (Foto/Video)

Posted: 26 Sep 2016 08:57 AM PDT

Një prezantuese e motit ka "ngritur temperaturat", kur gjatë transmetimit të drejtpërdrejt iu zbulua gjoksi.

Rumunia Daniel Crudu, e njohur për veprimet provokative gjatë prezantimit të motit falë linjave seksi trupore, ka mijëra ndjekës në mediat sociale, transmeton Telegrafi.

Crudu kishte zbuluar më shumë se që duhej kur filloi të vallëzojë pas prezantimit të motit, por edhe pse asaj i doli gjoksi jashtë kjo nuk e ndaloi atë të vazhdojë vallëzimin.

Por kjo nuk është hera e parë që ajo zbulon pjesët intime të trupit gjatë transmetimit të drejtpërdrejt.

Derisa po fliste për motin, rumunia kishte zbuluar edhe më parë gjoksin kur fustani i bie paksa poshtë. /Telegrafi/

2

3

4

5

6

The post Prezantueses së motit i zbulohet gjoksi gjatë transmetimit të drejtpërdrejt (Foto/Video) appeared first on Telegrafi.

E qëlloi të dashurin në vendin më të ndjeshëm pasi e zuri me tjetrën (Video)

Posted: 25 Sep 2016 10:39 PM PDT

Mandie Pistol nga Las Vegas i Shteteve të Bashkuara e kishte kuptuar për një kohë të gjatë që i dashuri po e tradhton me një tjetër.

Në mënyrë që ta ndëshkoi atë, ajo i ka hyrë në shtëpi me forcë dhe e ka qëlluar me pistoletën me rrymë në pjesën e organit gjenital, transmeton Telegrafi.

Biondina e inatosur shihet fillimisht në veturë, duke treguar pse do ta sulmojë tradhtarin.

"Ai nuk e di se unë e kam kuptuar që po më mashtron, por atij duket se nuk po i kujtohet se ma ka sjellë dhuratë këtë armë" thotë ajo, para se të niset në aksion.

Pas që e thyen derën dhe hyn me forcë, ajo e zë të dashurin në divan me një tjetër.

"Kjo nuk është femra ime", thotë ai dy herë para se të bërtasë nga dhimbjet.

Mirëpo, kjo po mendohet të jetë vetëm një improvizim me aktrim të dobët. /Telegrafi/

The post E qëlloi të dashurin në vendin më të ndjeshëm pasi e zuri me tjetrën (Video) appeared first on Telegrafi.

Related Posts :