Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Aktorja Laureta Gashi pjesë e produksionit turk

loading...


Laureta Gashi e cila është bërë pjesë e produksionit turk Piramit Medya Yapim, ka nënshkruar një kontratë me të cilën konfirmon inkuadrimin në një nga produksionet më të mëdha në Turqi.

Laureta Gashi në filmin ''Zoka'' që do të xhirohet në fund të muajit tetor, do të jetë në rolin kryesor.

Regjisorët e cilësuan si një multitalente kosovare dhe si një person i duhur për këtë rol ku do të punoj edhe si modele edhe si këngëtare.

Laureta Gashi njëkohësisht është edhe shoqja e ngushtë e Morena Tarakut.

Image

Related Posts :