Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Albeu: “Cristiano Ronaldo prezanton parfumin e ri “Legacy”” plus 19 more

loading...

Albeu: “Cristiano Ronaldo prezanton parfumin e ri “Legacy”” plus 19 more


Cristiano Ronaldo prezanton parfumin e ri “Legacy”

Posted: 08 Sep 2016 01:54 PM PDT

?Cristiano Ronaldo ? Legacy? quhet parfumi i ri i prezantuar nga futbollisti Cristiano Ronaldo. Ronaldo është shfaqur tejet elegant në prezantimin e parfumit të tij të ri, natyrishit me të gjitha veshjet të realizuara nga brendi i tij personal. Parfumi pritet të dalë në treg së shpejti dhe ai

Messi shkëlqen edhe kur luan me sy mbyllur (VIDEO)

Posted: 08 Sep 2016 01:51 PM PDT

Për të festuar hapjen e Lojërave Paraolimpike 2016, Lionel Messi dhe shokët e tij të skuadrës te Barcelona morën pjesë në një ndeshje krejtësisht të veçantë kundër skuadrës olimpike të Spanjës. Ata luajtën një ndeshje futbolli pa e parë topin gjatë lojës, pra me sy të mbyllur. Para se ndeshja

Ja 3 kërkesat e Listës Serbe për ta votuar demarkacionin

Posted: 08 Sep 2016 01:38 PM PDT

Të paktën tri poste të larta nëpër institucionet e pavarura po i kërkon Lista Serbe, si kushtëzim për të votuar shënimin e vijës kufitare me Malin e Zi. Ky subjekt kërkon të ketë një zëvendëskomandant të Forcave të Sigurisë së Kosovës, një zëvendësdrejtor të Agjencisë Kosovare të Inteligjencës dh

Djali i Dr. Florit feston ditëlindjen i rrethuar me dashuri

Posted: 08 Sep 2016 01:36 PM PDT

Sot Danieli, djali i vogël i Dr.Florit mbushi 2 vjeç. Miqtë e ngushtë artistë të Florit i bënë urime shumë speciale dhe plot dashuri për vogëlushin. Por festa nuk mbaroi me kaq. Mami i Danielit publikoi në Instagram një foto nga festa e ditëlindjes. Në këtë festë janë edhe Aurela Gaçe dhe Lan

Meta tregon nëse do të kandidojë për President të vendit (VIDEO)

Posted: 08 Sep 2016 01:20 PM PDT

Kreu i LSI-së, Ilir Meta gjatë mbrëmjes së sotme ka folur për largimin e Haxhinastos. Ai deklaroi se ishte një dorëheqje duke mospranuar fjalën shkarkim. Meta tha se largimi i Haxhinastos duhet parë si një ndryshim pozitiv. Ai vlerësoi se pasuesi i tij, Dervishaj është një person që ka eksper

Ja çfarë nënkupton shkronja “i” te produktet e Apple

Posted: 08 Sep 2016 01:16 PM PDT

Shkronja "i", me të cilën fillon fjala iPhone, dhe tw gjitha produktet e tjera te Apple është ndoshta njëra nga shkronjat më të rëndësishme në botë, por jo të gjithë e dinë me siguri se çfarë do të thotë. Kjo shkronjë, i referohet fjalës internet, e cila po ashtu fillon me i dhe hera e parë kur

Tmerri në Palasë/ Ja detajet e ngjarjes nga eksperti i Policisë

Posted: 08 Sep 2016 12:57 PM PDT

Agron Hysa specialist në Drejtorinë e Krimeve të Rënda në Policinë e Shtetit, ka shpjeguar në emisionin Opinion të gjithë dinamikën e ngjarjes së Palasës, ku Jorgo Zani masakroi me hanxhar kushëririn e tij 12 vjeçar. ?Po të bëjmë një analizë, me datë 17 salla e drejt komandimit në Vlorë merr një

Furgoni përplas çiklomotorin, vdes 23 vjeçari

Posted: 08 Sep 2016 12:46 PM PDT

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Laç?Mamurras. Në aksident janë përfshirë një fugon dhe një motor. Mësohet se mjeti fugon me targë LA 3542 A që drejtohej nga Vasfi Kërtulla , 47 vjeç, banues në Laç, është përplasur me mjetin çiklomotorr që drejtohej nga Zamir Tuga, 23 vje

Vllaznia dhe Kukësi ndajnë nga një pikë

Posted: 08 Sep 2016 12:33 PM PDT

Është mbyllur në paqe ndeshja mbyllëse e javës së parë të Superligës Shqiptare ajo mes Vllaznisë dhe Kukësit. Derbi i veriut është mbyllur në barazim pa gola, ku të dyja skuadrat kanë qenë të varfra në krijimin e rasteve për shënim. Shkodranët nuk mundën që ti gëzonin tifozët e tyre në stadium

Grupet e ndihmës në Siri pezullojnë bashkëpunimin me OKB-në

Posted: 08 Sep 2016 12:15 PM PDT

Dhjetëra grupe siriane të ndihmës kanë pezulluar punën me Kombet e Bashkuara, duke thënë se disa agjenci dhe partnerë të OKB-së janë manipuluar nga regjimi sirian. 36 nga grupet e ndihmës i kanë dërguar letër Zyrës së OKB-së për Koordinim të Çështjeve Humanitare, duke i kërkuar të hetojë punën e

Gruaja e sekserit i del në mbrojtje: Vajza e ngacmonte, ai është i ndershëm (VIDEO)

Posted: 08 Sep 2016 12:05 PM PDT

Pas arrestimit të Besim Nasufit sekserit që rriste çmimin e provimeve pasi kërkonte favore seksuale, gruaja e tij, Bukurie Nasufi, u shfaq sot në emisionin ?Fiks Fare? duke mbrojtur të shoqin. Ajo tha se ?unë i fus duart në zjarr për atë njeri. Nuk ka kërkuar marrëdhënie seksuale?. ?Vajza e ngacm

Ja demokratët që do votonin reformën në drejtësi pa pëlqimin e Bashës

Posted: 08 Sep 2016 11:56 AM PDT

Deputeti socialist, Artan Gaçi, gjatë fjalës së tij në seancë plenare ka falënderuar disa nga deputetët e opozitës, të cilët sipas tij, ishin gati të votonin reformën në drejtësi, pavarësisht vendimit që do të merrte kreu i PD, Basha. Fillimisht ka qenë kryeministri Rama, i cili në disa dalje pub

Apple iOS do të lançohet më 13 shtator

Posted: 08 Sep 2016 11:40 AM PDT

Kompania Apple do të publikojë versionin final të iOS 10 më 13 Shtator. Kompania e dha njoftimin gjatë evenimentit të prezantimit të iPhone ditën e djeshme. iOS 10 do të sjellë ndryshime në shkallë të gjerë në paraqitjen vizuale të sistemit operativ dhe mënyrën e funksionimit. Ekrani i kyçjes

Një tjetër futbollist braktis Kombëtaren shqiptare për Kosovën

Posted: 08 Sep 2016 11:32 AM PDT

Edhe një futbollist është larguar nga Kombëtarja e Shqipërisë, duke dashur t?i bashkohet Përfaqësueses së Kosovës. Bëhet fjalë për mbrojtësin e talentuar 21-vjeçari, Mërgim Vojvoda, i cili luan me klubit belg Mouscron. Mbrojtësi nga Kosova ka luajtur shumë ndeshje për ekipin U-21 të Shqipërisë

Apple Watch series 2 është tashmë në treg

Posted: 08 Sep 2016 11:26 AM PDT

Gjatë konferencës për shtyp nga Apple sot u zbulua edhe gjenerata e dytë e orëve të mençura Apple Watch Series 2. Orët e reja të Apple tani janë plotësisht rezistente ndaj ujit në një thellësi prej 50m, dhe jo vetëm në nivele të cekëta të ujit sikurse modelet paraprake. Për të ofruar mbrojtje

E tmerrshme/ Shqiptari në koma qëllohet në fytyrë nga i dënuari me vrasje (VIDEO)

Posted: 08 Sep 2016 11:20 AM PDT

Një shqiptar është duke luftuar me vdekjen në një spital në Nju Jork, pasi është qëlluar fort me grusht në fytyrë nga një ish¬ i dënuar për vrasje. Gjithçka ka ndodhur ditën e premte të 26 gushtit në Midtaun të Nju Jorkut, ku nuk dihen saktësisht motivet që e kanë çuar ish¬ të dënuarin të qëlloj

Abrashi: S’po na lënë të punojmë lirshëm

Posted: 08 Sep 2016 11:11 AM PDT

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, ka deklaruar se Qeveria pjesë e të cilës është nuk ka mundur të punojë me duar të lira, për shkak të pengesave nga spektri politik dhe temave që kanë bllokuar problemet reale. ?Në qoftë se do t?i kishim duart e lira të punonim vetëm në çësht

Pavarësia e Maqedonisë/ Shqiptarët ende me status të papërmirësuar

Posted: 08 Sep 2016 11:11 AM PDT

Republika e Maqedonisë sot shënon 25 vjetorin e pavarësisë. Për deputetët shqiptarë të përbërjes së parë parlamentare, Maqedonia si shtet, gjatë 25 viteve, ka dështuar në ndërtimin e institucioneve demokratike, ndërkohë që vendi ngec në rrugëtimin drejt strukturave euroatlantike. Në fokus ata ven

Bebe Rexha mbërrin në Tiranë (FOTO)

Posted: 08 Sep 2016 10:56 AM PDT

Bebe Rexha është këngëtarja tjetër e famshme me origjinë shqiptare pas Dua Lipës që viziton Tiranën. Bukuroshja njoftoi nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale se mbërriti në Aeroportin ?Nënë Tereza?. Bebe është pritur me lule dhe brohorima nga fansat e saj. Rexha do të performojë live në T

Xhaka: Pres falje publike

Posted: 08 Sep 2016 10:56 AM PDT

Babai i yllit kosovar, Ragipi, dhe e gjithë familja e tij, ndihen më të liruar pas sqarimit të FIFA-s, e cila konfirmoi se Graniti nuk kishte të drejtë loje për Kosovën. Ragipi është prononcuar për gazetën ?Zëri?duke thënë: Të nderuar media sportive, të nderuar tifozë, të nderuar përfaqësues t

Related Posts :