Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Albeu: “Noizy premton për surpriza nga Italia (FOTO)” plus 19 more

loading...

Albeu: “Noizy premton për surpriza nga Italia (FOTO)” plus 19 more


Noizy premton për surpriza nga Italia (FOTO)

Posted: 21 Sep 2016 01:35 PM PDT

Noizy pritet që shumë shpejt të vijë me një surprizë për fansat e tij të shumtë. Ai ka bërë një fotografi në Itali bashkë me një reper nga Italia. Poshtë fotografisë ai ka shkruar se nuk do të mungojnë as befasitë që do të presin fansat e tij nga ky bashkëpunim. Gjatë verës Noizy ishte akti

FBI në kërkim të dy personave për bombën e pashpërthyer në New York

Posted: 21 Sep 2016 01:24 PM PDT

Zyra Federale e Hetimeve (FBI) në Shtetet e Bashkuara të Amerikës po kërkon 2 persona të cilët mendohet se kanë ndihmuar në procesin e vendosjes së bombave në New York, të cilat fatmirësisht rezultuan pa pasoja fatale në jetë njerëzish. Sipas policisë, ata e kanë mbajtur mjetin shpërthyes në çant

"Çmenduria" e deputetit socialist, ja si përfiton nga toka publike (VIDEO)

Posted: 21 Sep 2016 01:15 PM PDT

Deputeti i Partisë Socialiste, Bujar Çela, ka kryer punime në shtëpinë e tij pa marrë leje pranë Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit. Deputeti i Qarku Lushnjë ka zgjeruar oborrin, duke marrë hapësirë nga rruga. Ky fakt është denoncuar nga emisioni ?Stop?, që është interesuar për këtë

Njihuni me ?Google Allo? (VIDEO)

Posted: 21 Sep 2016 01:08 PM PDT

Aplikacioni më i përfolur nga Google, Allo, tashmë eshte i disponueshëm në Play Store. Allo është prezantuar në Google I/O dhe premtimi ka qenë që aplikacioni do të jetë i gatshëm deri në fund të verës. Google me sa duket po e respekton këtë afat. Allo vjen pas Duo, aplikacionit të thjeshtë p

Bayern vazhdon të shkëlqejë (VIDEO)

Posted: 21 Sep 2016 12:58 PM PDT

Skuadra e Bayern Munichut ka vazhduar me fitore në Bundesliga, pasi në Allianz Arena ka mposhtur Hertha Berlinin 3:0, duke shënuar kështu fitoren e katërt në 4 ndeshje. Golat për Bayernin në këtë takim i realizuan Ribery, Thiago Alcantara dhe Robben. Pas kësaj fitoreje Bayern mban vendin e par

Real Madrid ndalet nga Villareal (VIDEO)

Posted: 21 Sep 2016 12:55 PM PDT

Skuadra e Real Madridit ka barazuar 1:1 me Villarealin, duke lëshuar kështu pikët e para këtë edicion në La Liga. Të parët kaluan në epërsi mysafirët me golin e shënuar nga mesfushori Bruno nga pika e bardhë. Real Madrid reagoi në pjesën e dytë me golin e Ramosit, por kjo ishte e gjitha që arr

U ndërpritet jeta në çift dy të miturve nga Malisheva

Posted: 21 Sep 2016 12:47 PM PDT

Në Malishevë me vendim të prokurorit është ndërprerë jeta në çift e dy të miturve,Fitimit nga Malisheva dhe Zelfijes nga Rahoveci, që u martuan me një dasmë të madhe tradicionale. Prindërit kanë thënë se nuk kanë qenë në dijeni se ligji e ndalon martesën e tyre. Martesa e dy të rinjve nga Mali

Barcelona-Atletico, ja formacionet zyrtare

Posted: 21 Sep 2016 12:36 PM PDT

Derbi i javë së pestë në La Liga është përballja mes Barcelonës dhe Atletico Madridit. Katalunasit janë favorit pasi janë vendas, ndërsa më poshtë keni formacionet zyrtare. Barcelona: Ter Stegen; Roberto, Pique, Mascherano, Alba; Rakitic, Busquets, Iniesta; Messi, Neymar, Suárez. Atletico:

Britanikët nuk janë penduar për daljen nga BE

Posted: 21 Sep 2016 12:35 PM PDT

Zgjedhësit britanikë nuk shprehin aspak keqardhje për votën pro daljes së vendit të tyre nga Bashkimi Evropian duke shprehur dëshirën kundër organizimit të një referendumi të dytë, konstatoi eksperti i këtij sondazhi John Curtice, gjatë prezantimit të sotëm të rezultateve të këtij studimi. Curtic

Ermal Mamaqi dhe Sali Berisha kanë një mesazh për Ramën (VIDEO)

Posted: 21 Sep 2016 12:27 PM PDT

Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha është i ftuari i pari i Ermal Mamaqit në show-n e tij televiziv që starton këtë të shtunë. Emisioni i Mamaqit quhet ?Xing me Ermalin? dhe do të fillojë këtë të shtunë në datë 24, ora 21:00. Teksa është xhiruar puntata e parë, Ermali ka publikuar një vide

Mercedes sjell kamionin e parë plotësisht elektrik (VIDEO)

Posted: 21 Sep 2016 12:24 PM PDT

Mercedes Urban eTruck Concept është automjet komercial me sistemin elektrik të tërheqjes, i cili premierën do ta ketë në panairin e automjeteve komerciale të sivjetmë në Hanover, Gjermani. Ky koncept vjen me disa motorë elektrikë me kapacitet në total prej 250 kW/ 335 kuajfuqi, që do të thotë se

Mustafa: Përjetësisht falënderues SHBA-ve dhe presidentit Obama

Posted: 21 Sep 2016 12:15 PM PDT

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, gjatë vizitës në SHBA-të, u prit nga Presidenti Barack Obama dhe Zonja e Parë Michelle Obama, të cilët i falënderoi përzemërsisht për përkrahjen që SHBA-të po japin në vazhdimësi për Kosovën. Takimi me Presidentin Obama u bë pas pritjes së organi

Reagon Mentor Kikia: Ja debati me Sokol Ballën për shkarkimin tim

Posted: 21 Sep 2016 12:00 PM PDT

Mentor Kikia, një nga gazetarët më të vjetër të Top Channel në rrjetin social Facebook ka sqaruar në një shkrim të gjatë largimin e tij si kryeredaktor i edicionit të lajmeve të orës 15:00. Një sqarim publik për zëvendësimin tim si kryeredaktor në Top Channel Nga sot, dt 21 Shtator, unë nuk ja

Një dasmë magjike për një çift të veçantë (FOTO)

Posted: 21 Sep 2016 11:59 AM PDT

Një çift me sindromën e "nanizmit" nga Sunderland kanë bërë një martesë përrallore në të cilën prezent ishte edhe djali i tyre i vogël. I biri i çiftit ka lindur me dy forma të ndryshme të ?nanizmit?, anachondaplasia si nëna e tij dhe pseudochondaplasia si babai i tij, dhe nuk pritej të mbijetont

Indi/ Gruaja goditet 22 herë me thikë, kalimtarët nuk ndërhynë (VIDEO)

Posted: 21 Sep 2016 11:41 AM PDT

Ky është momenti kur një grua goditet për vdekje me thikë nga një person, ndërsa kalimtarët nuk reagojnë. Videoja tregon se si gruas i afrohet një person dhe e qëllon disa herë me thikë 21 vjeçaren e njohur si mësuese Karuna, nga Sant Nagar në Burari. Krimi ndodhi në një rrugë në Delhi të martë

Mourinho kërcënon lojtarët se do t?i shesë të gjithë

Posted: 21 Sep 2016 11:29 AM PDT

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, ka kërcënuar lojtarët e tij se mund t?i shesë të gjithë dhe asnjëri nuk e ka të garantuar vendin . The Sun shkruan se Mourinho e ka bërë të qartë pak minuta pas ndeshjes së fundit se asnjë lojtar nuk është i sigurt. Këtë gjë ai sidomos ua bëri të di

Meta-Rama takim kokë më kokë në Kryeministri (VIDEO)

Posted: 21 Sep 2016 11:19 AM PDT

Kreu i Kuvendit, Ilir Meta, po zhvillon një takim këtë mbrëmje me kryeministrin Edi Rama. Bëhet e ditur se takimi po zhvillohet në Kryeministri. Takimi mes liderëve të koalicionit qeverisës vjen një ditë para seancës plenare, ku priten dhe debate të ashpra për ligjin e importit të mbetjeve. Nd

Fotoja që po pushton rrjetin? Kjo është arsyeja pse u nda çifti Jolie-Pitt?! (FOTO LAJM)

Posted: 21 Sep 2016 11:16 AM PDT

Lajmi për ndarjen e Angelina Jolie dhe Brad Pitt bëri shumë bujë pasi ata janë cilësuar si çifti model dhe prindër për t?u marrë shembull, por mesa duket aktorja ka pasur një ose disa arsye për t?i dhënë fund martesës. Kanë qenë të shumta aludimet për ndarjen e çiftit mes të cilave përmenden veset e

Luana Vjollca kapet mat me biznesmenin kosovar (FOTO)

Posted: 21 Sep 2016 11:14 AM PDT

Gjatë kohës që Luana ishte me pushime në Santorini apo edhe në Punta Cana në Republikën Domenikane, u përfol se ajo ishte në shoqërinë e një mashkulli. Djali që thuhej se shoqëronte bukuroshen e ekranit nuk është i panjohur për botën e biznesit. Bëhet fjalë për Krenar Çocaj, ish i dashuri i këngë

Ademi mbledh Shoqatën e Bashkive kundër Ramës: Jepni fonde mbi kritere politike

Posted: 21 Sep 2016 11:10 AM PDT

Shoqata e Bashkive të Shqipërisë ka hedhur akuza të ashpra ndaj qeverisë për politikat që ndjek ndaj pushtetit vendor dhe Bashkive të djathta. Në një takim të zhvilluar sot në Bashkinë e Vorës, kryetarja e Shoqatës së Bashkive Shqiptare, Voltana Ademi, tha se Bashkitë që drejtohen nga kryebashki

Related Posts :