Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“​Alonso tregon rezultatin e saktë të ndeshjes United-City (Video)” plus 39 more Express Sport

loading...

“​Alonso tregon rezultatin e saktë të ndeshjes United-City (Video)” plus 39 more Express Sport


​Alonso tregon rezultatin e saktë të ndeshjes United-City (Video)

Posted: 09 Sep 2016 08:05 AM PDT

Xabi ALonso beson se derbi i Manchesterit do të përfundojë baras

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona heq dorë nga mbrojtësi i Arsenalit

Posted: 09 Sep 2016 07:45 AM PDT

​Barcelona ka hequr dorë nga spanjoll Hector Bellerin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Bogujevci do të mbështetet financiarisht me nga 500 euro në muaj

Posted: 09 Sep 2016 07:15 AM PDT

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala, i ka ndarë vendimin për mbështetje të përhershme financiare ish-boksierit Mehmet Bogujevci, i cili do të përfitojë nga 500 euro në muaj

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çka thotë Mourinho për Guardiolan

Posted: 09 Sep 2016 06:59 AM PDT

Jose Mourinho ka thënë se Pep Guardiola është trajner shumë i mirë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho tregon nëse Mkhitaryan do të luaj kundër Cityt

Posted: 09 Sep 2016 06:45 AM PDT

Jose Mourino ka thënë se Henrikh Mkhitaryan është gati për të luajtur në derbi kundër Manchester Cityt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Wenger gëzon Wilsheren

Posted: 09 Sep 2016 06:29 AM PDT

Jack Wilshere do të pensionohet në Arsenal sipas Arsen Wengerit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

United – City, formacioni i kombinuar (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 05:45 AM PDT

Manchester United dhe Manchester City do të përballen të shtunën, nga ora 13:00, në kuadër të xhiros së katërt të Premierligës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Reali në festë, rikthehet BBC (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 04:59 AM PDT

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Osasunas, e cila luhet nesër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Realit i mungojnë tre yje ndaj Osasunas (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 04:45 AM PDT

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka konfirmuar se tre yje do t'i mungojnë në ndeshjen ndaj Osasunas. Fjala është për James Rordiguezin, Marcelo dhe Casemiro.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zidane flet për dënimin nga FIFA, e ka një shpresë

Posted: 09 Sep 2016 04:29 AM PDT

Zinedine Zidane shpreson që vendimin e FIFA-së, për ndalimin e transferimit të lojtarëve në dy afatet e ardhshme kalimtare, ta shfuqizoj Gjykata e Arbitrazhit Sportiv.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A do të luajë Messi ndaj Alavesit? (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 04:13 AM PDT

Luis Enrique, trajneri i Barcelonës, ende nuk e di nëse do ta inkuadroj Lionel Messi ndaj Alavesit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zidane: Ronaldo do të luajë ndaj Osasunas

Posted: 09 Sep 2016 03:55 AM PDT

Zinedine Zidane e ka konfirmuar se Cristiano Ronaldo do të luajë ndaj Osasuna të shtunën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Wenger: Sanchez ka potencial për të rivalizuar Messin e Ronaldon

Posted: 09 Sep 2016 03:29 AM PDT

Arsen Wenger, menahxeri i Arsenalit, e ka krahasuar Alexis Sanchezin me dy yjet e futbollit botëror: Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosova përparon në renditjen e FIFA-së (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 03:14 AM PDT

Përfaqësuesja e Kosova do të bëjë shumë hapa më lartë në renditjen e re të FIFA-s.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dukës nuk i vjen mirë që kosovarët e braktisën Kombëtaren

Posted: 09 Sep 2016 02:59 AM PDT

Armand Duka, presidenti i FSHF-së, nuk e ka pritur mirë largimin e disa lojtarëve nga Kombëtarja shqiptare në drejtim të Kosovës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Armand Duka sulmon Gianni De Biasin

Posted: 09 Sep 2016 02:47 AM PDT

Armand Duka, presidenti i FSHF-së, e ka sulmuar Gianni De Biasin pas fitores ndaj Maqedonisë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Daily Mail: Këta janë 50 lojtarët më të mirë në histori të Realit (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 02:19 AM PDT

Tabloidi britanik, Daily Mail, ka përzgjedhur 50 lojtarët më të mirë në histori të Real Madridit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Costa: Ky ekip mund ta fitojë Botërorin 2018

Posted: 09 Sep 2016 01:59 AM PDT

Douglas Costa, sulmuesi i Bayern Munichut, mendon se Brazili mund ta fitojë Botërorin 2018, i cili do të mbahet në Rusi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Messi, Neymar e Suarez gëzojnë Barcelonën (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 01:45 AM PDT

Tifozët e Barcelonë kanë arsyeje të festojnë. Treshja Lionel Messi, Neymar dhe Luis Luarez tashmë janë gati

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

United – City, derbi më i shtrenjtë në histori (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 01:27 AM PDT

Derbi i Manchesterit, që do të luhet të shtunën në "Old Trafford", do të jetë ndeshja më e shtrenjtë në histori të futbollit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Statistikat: Mourinho - Guardiola, ja kush është më i forti

Posted: 09 Sep 2016 01:12 AM PDT

Manchester United dhe Manchester City do të përballen të shtunën në kuadër të xhiros së katërt të Premierligës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Karikatura e ditës (Foto)

Posted: 09 Sep 2016 12:50 AM PDT

Mino Raiola, menaxheri i famshëm italian, është personazhi kryesor i karikaturës së ditës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Reali ka 10 talente që mund t’i shfrytëzoj gjatë dënimit të FIFA’së

Posted: 09 Sep 2016 12:23 AM PDT

Goal.com ka përpiluar listën prej 10 lojtarëve të rijnë të Real Madridit, të cilët mund t'i hyjnë në punë Zinedine Zidani, gjatë 16 muajt e ardhshëm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

De Biasi i beson gardës së vjetër (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 11:59 PM PDT

Në këtë nisje të kualifikimeve për Botërorin "Rusi 2018", Shqipëria është renditur përkrah Italisë dhe Spanjës që kanë fituar me lehtësi ndeshjen e parë. Por, ekipi i Gianni De Biasit nuk ka bërë revolucion në skuadër, siç kanë bërë kundërshtarët e Grupit G.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Juanfran: Simeone do ta drejtoj këtë ekip sezonin e ardhshëm

Posted: 08 Sep 2016 11:45 PM PDT

Juan Francisco – Juanfran, mbrojtësi i Atletico Madridi mendon se Diego Simeone nuk do të largohet nga Vicente Calderon

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ylli i Amerikës befason të gjithë (Video)

Posted: 08 Sep 2016 11:33 PM PDT

Landon Donovan, ish sulmues i Amerikës, ka vendosur t'i rikthehet futbollit dy vite pas pensionimit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shqipëri – Lihtenshtajn, lajmi i mirë për tifozët shqiptarë

Posted: 08 Sep 2016 11:23 PM PDT

Tifozët e Kombëtares kanë në dispozicion 1200 bileta për ndeshjen ndaj Lihtenshtajnit, e cila luhet me 6 tetor ne Vaduz.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Conte gjen pasardhësin e Terryt (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 11:10 PM PDT

Antonio Conte, menaxheri i Chelseas, është duke kërkuar pasardhësin e kapitenit, John Terry

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ibrahimovic: Unë dhe Mourinho jemi fitues

Posted: 08 Sep 2016 10:57 PM PDT

Zlatan Ibrahimovic, sulmuesi i Manchester Unitedit, ka dhënë një deklarata të madhe para derbit ndaj rivalit të qytetit, Manchester Cityt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Manaj kërcënon Interin

Posted: 08 Sep 2016 02:55 PM PDT

​Rei Manaj ndoshta nuk do të festojë nëse shënon gol ndaj Interit të tij, siç ka deklaruar pak kohë më parë, por padyshim që do të jetë i gëzuar nëse arrin ta bëjë një gjë të tillë këtë fundjavë në ndeshjen që Peskara luan ndaj zikaltërve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Milan kërkon yllin e Barcelonës

Posted: 08 Sep 2016 02:45 PM PDT

Milan ka kthyer interesimin për turkun Arda Turan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nainggolan gëzon Romën

Posted: 08 Sep 2016 02:25 PM PDT

​Radja Nainggolan do të vazhdojë kontratën e tij me Romën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

‘Messi ka kontratë të përjetshme me Barcelonën’

Posted: 08 Sep 2016 02:05 PM PDT

Josep Bartomeu ka thënë se Leo Messi ka kontratë të përjetshme me Barcelonën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Statistika të frikshme të Suarezit me Barcelonën

Posted: 08 Sep 2016 01:45 PM PDT

Luis Suarez ndaj skuadrës së Alaves do të luajë ndeshjen e tij të 100 me fanellën e Barcelonës, ku në 99 takime ka arritur të fitojë 80 prej tyre, të shënojë 88 gola dhe të dhuroi 43 asiste

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Befason Ibrahimovic: Ja çka po i mungon nga PSG

Posted: 08 Sep 2016 01:20 PM PDT

Zlatan Ibrahimovic ka thënë se nga PSG po i mungon paga

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Romagnoli falënderon Milanin

Posted: 08 Sep 2016 01:05 PM PDT

​Alessio Romagnoli ka thënë se është i lumtur që ka qëndruar në Milan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

‘Guardiola po e ndryshon Cityn’

Posted: 08 Sep 2016 12:50 PM PDT

Fernandinho ka thënë se Pep Guardiola po e ndryshon mentalitetin e Manchester Cityt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shaqiri mungon ndaj Tottenhamit

Posted: 08 Sep 2016 12:25 PM PDT

​Xherdan Shaqiri nuk do të luaj as në ndeshjen e ardhshme të Stoke Cityt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Zyrtare: Flamini bëhet me skuadër të re

Posted: 08 Sep 2016 12:00 PM PDT

Mathieu Flamini ka nënshkruar me Crystal Palace

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Qesharake, Xhaka duke mësuar të flas si londinez (Video)

Posted: 08 Sep 2016 11:43 AM PDT

​Granit Xhaka është duke e shijuar kohën e tij në Arsenal

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :