Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Aplikacionet e Jio kryesojnë në Google Play Store” plus 25 more Express AutoTech

loading...

“Aplikacionet e Jio kryesojnë në Google Play Store” plus 25 more Express AutoTech


Aplikacionet e Jio kryesojnë në Google Play Store

Posted: 07 Sep 2016 06:23 PM PDT

Pas fitimit në fushën e telekomit në Indi, ku Jio ofronte thirrje video falas duke zvogëluar kostot, aplikacionet Jio tani kanë mundur edhe shërbimet e mesazheve si WhatsApp dhe Facebook në Google Play Store.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bentley prezanton supermodelin e 2017-ës (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 06:21 PM PDT

Ky është "Bentley Mulsanne" e vitit 2017, versioni i përditësuar i kompanisë "Bentley".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zhgënjen Galaxy Note 7… Bëni kujdes: Merr flakë

Posted: 07 Sep 2016 06:18 PM PDT

Samsung Galaxy Note 7 edhe pse ka tërhequr rreth vetes miliona përdorues, një pjesë të tyre e ka zhgënjyer. Shumë prej aparateve te Galaxy Note 7 janë përfshirë nga zjarri për shkak të problemeve me baterinë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cadillac Escala, vetura fantastike që nuk do të prodhohet kurrë

Posted: 07 Sep 2016 05:57 PM PDT

Ky është koncepti i veturës Cadillac Escala që asnjëherë nuk do të prodhohet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Viruset që na sjell Facebooku [Video]

Posted: 07 Sep 2016 03:31 PM PDT

Viruset në Facebook janë kthyer në një gjë të zakonshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Spiunohet për herë të parë Toyota Supra 2017 sport [foto]

Posted: 07 Sep 2016 03:28 PM PDT

Gjenerata e ardhshme e Toyota Supra është spiunuar gjatë testimit në rrugë, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

LG V20, smartfoni i parë i ri me Android 7.0 Nougat

Posted: 07 Sep 2016 03:25 PM PDT

Kompania e njohur LG sot ka lansuar smartfonin e parë të ri në botë, V20, me sistemin operativ më të fundit Android 7.0 Nougat.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Prezantohet versioni i ri Koenigsegg Agera RS [foto]

Posted: 07 Sep 2016 03:21 PM PDT

Pas dërgimit të njësive të para të Agera RS në Europë, Koenigsegg ka prezantuar edhe versionin e ri të këtij modeli – Agera RSR.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mercedes prezanton furgonin e së ardhmes (Foto/Video)

Posted: 07 Sep 2016 02:28 PM PDT

​Mercedes ka zbuluar atë se si kompania mendon se do të duket e ardhmja e furgonëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sony prezanton dy modele të reja të PlayStation 4

Posted: 07 Sep 2016 01:32 PM PDT

​Sony zyrtarisht ka lansuar dy modele të reja të PlayStation 4.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosova “live” në prezantimin e iPhone 7 (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 12:07 PM PDT

Apple ka prezantuar sonte dy celularë të rinj: iPhone 7 dhe 7 Plus.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është çmimi i iPhone 7

Posted: 07 Sep 2016 11:54 AM PDT

Apple ka treguar çmimin e celularëve të lansuar pak minuta më parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja sa e mban bateria e iPhone 7

Posted: 07 Sep 2016 11:51 AM PDT

iPhone 7 dhe 7 Plus kanë baterinë me jetëgjatësinë më të madhe se në çdo iPhone.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

iPhone 7 40 herë më i shpejtë se 6s (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 11:44 AM PDT

Ndër veçoritë që iPhone 7 përmban, ai ka edhe një çip të ri të quajtur A10 Fusion.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

iPhone 7 nuk ka më port për kufje (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 11:32 AM PDT

Dhe siç edhe ishte raportuar përgjatë muajve të fundit, celulari i ri i Apple nuk ka port për kufje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Apple prezanton iOS 10

Posted: 07 Sep 2016 11:27 AM PDT

Apple ka prezantuar sistemin e ri operativ në ngjarjen që është duke e mbajtur në San Francisko.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

iPhone 7 Plus me dy kamera (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 11:22 AM PDT

Apple ka prezantuar dy modele të reja, iPhone 7 dhe 7 Plus – të cilët janë mahnitës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është kamera e iPhone 7 (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 11:13 AM PDT

Kamera është një tjetër avancim i madh në iPhone.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Ky është iPhone 7 (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 11:02 AM PDT

Apple ka lansuar iPhone'in më të mirë që ka krijuar ndonjëherë. Ky që do ta shihni më poshtë është iPhone 7.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Apple prezanton orën e re, e qëndrueshme ndaj ujit

Posted: 07 Sep 2016 10:42 AM PDT

Apple ka prezantuar serinë e dytë të orës së saj, e cila është shumë më e avancuar se e para.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ora e Apple pas Rolex, e dyta më e mira në botë

Posted: 07 Sep 2016 10:29 AM PDT

Apple është tani marka e dytë më e mirë orëve dhe ndër më e shitura në botë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Super Mario vjen në iPhone (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 10:13 AM PDT

Lajme fantastike për Apple, Nintendo dhe të gjithë ata që adhurojnë lojërat elektronike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Live: Lansimi i iPhone 7 (Video)

Posted: 07 Sep 2016 09:30 AM PDT

Sot Apple mban ngjarjen e radhës, në të cilën pritet të lansohen produkte të reja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shkencëtarët në Britani diskutojnë për robotët e seksit dhe intimitetin digjital

Posted: 07 Sep 2016 09:00 AM PDT

Diskutime rreth robotëve të seksit është pikërisht ajo çfarë shkencëtarët dhe akademikët janë duke bërë në një konference në Britani të Madhe, e cila po ashtu mbulon të gjitha çështjet moderne siç është intimiteti digjital dhe përdoruesit e Facebook më të vjetër se 58-vjeç.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Apple sot prezanton iPhone'in e ri

Posted: 07 Sep 2016 03:21 AM PDT

E mërkura është ditë e madhe në botën e teknologjisë. Apple sot mban ngjarjen e saj vjetore ku pritet të zbulohet iPhone 7 i ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mbulon me Cola dhe fut në ngrirje një Samsung e një iPhone, ja çfarë ndodh më pas (Video)

Posted: 07 Sep 2016 03:02 AM PDT

Profili "adrianisen" në Youtube, në të cilin publikohen herë pas here eksperimente dhe teste me aparatet teknologjike, këtë herë ka bërë diçka ndryshe dhe tepër interesante.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :