Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Apple ka një lajm të rëndësishëm për ju!” plus 11 more Express AutoTech

loading...

“Apple ka një lajm të rëndësishëm për ju!” plus 11 more Express AutoTech


Apple ka një lajm të rëndësishëm për ju!

Posted: 12 Sep 2016 03:27 PM PDT

Përditësimi pritet të jetë i gatshëm për t'u marrë diku rreth orës 13:00

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Audi RS7 Sportback me eksterier shkëlqyes e 745 kuajfuqi [foto]

Posted: 12 Sep 2016 03:23 PM PDT

Kompania gjermane e cila merret me modifikimin e veturave, PP-Performance, prezanton modelin e modifikuar Audi RS7 Sportback.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Konfirmohet RAM memoria e iPhone 7 dhe 7 Plus

Posted: 12 Sep 2016 03:19 PM PDT

Si zakonisht, kompania Apple nuk ka folur fare në lidhje me RAM memorien gjatë prezantimit të iPhone 7 dhe 7 Plus.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Superveturat “pushtojnë” Londrën për filmin e radhës “Transformers” [foto]

Posted: 12 Sep 2016 03:16 PM PDT

Filmi i pestë i sagës "Transformers" po pritet me padurim nga fansat, ndërkohë që fotot që vijnë nga sheshxhirimi i Londrës do ta bëjnë edhe më të ethshëm padurimin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tesla përmirëson sistemin e saj vetëvozitës

Posted: 12 Sep 2016 02:25 PM PDT

Shefi i Tesla, Elon Musk, ka prezantuar një seri përmirësimesh të shumëpritura për sistemin autopilot të veturave të kompanisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fansat e Apple formojnë radhë në pritje të iPhone 7

Posted: 12 Sep 2016 12:55 PM PDT

iPhone 7 nuk do të jetë i gatshëm për t'u blerë deri të premten, por njerëzit tashmë kanë filluar të krijojnë radhë në dyqanet më të njohura në botë të Apple, për ta marrë celularin e ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Steve Jobs shpjegon pse Apple e ka hequr portin e kufjeve nga iPhone 7 (Video)

Posted: 12 Sep 2016 12:28 PM PDT

​Vendimi i Apple për të hequr folenë e kufjeve tek iPhone 7, është pasuar më një mori kritikash dhe konfuzioni nga konsumatorët.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

iPhone 7 nuk i ka mahnitur aq njerëzit, ja pse

Posted: 12 Sep 2016 12:14 PM PDT

Pas shumë pritjeve, i shumëprituri iPhone 7 u lansua javën e kaluar – por celulari i ri duket se nuk u la shumë përshtypje përdoruesve të Apple.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Miliarderi Roman Abramovich zbulon koleksionin e tij mahnitës të veturave (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 10:10 AM PDT

Ai njihet si një nga njerëzit më të pasur të planetit dhe pronari miliarder i klubit britanik Chelsea.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Njihuni me autobusin e parë elektrik (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 08:31 AM PDT

Në botën e automjeteve elektrike, Tesla njihet më së shumti.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Galaxy Note 7 i eksplodon në dorë 6-vjeçarit

Posted: 12 Sep 2016 08:18 AM PDT

Një vogëlush thuhet se ka pësuar djegie në duar nga celulari Galaxy Note 7 i Samsung.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nesër lansohet iOS 10

Posted: 12 Sep 2016 07:05 AM PDT

Sistemi i ri operativ i Apple – iOS 10 – lansohet nesër, pak ditë pasi u lansua iPhone 7.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :