Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Aurela Gaçe: Këto grimca jete më lumturojnë pafund.. (Video)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Aurela Gaçe: Këto grimca jete më lumturojnë pafund.. (Video)” plus 39 more Express Rozë


Aurela Gaçe: Këto grimca jete më lumturojnë pafund.. (Video)

Posted: 19 Sep 2016 09:43 AM PDT

Një ditë më parë këngëtarja Aurela Gaçe, ishte e ftuar në emisionin 'E Diela Shqiptare' me gjithë vajzën e saj Grace.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fiori Dardha, kërkesë të veçantë për portalet online (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 09:11 AM PDT

Rrallë herë na rastis të shikojmë apo të dëgjojmë njerëz të vërtetë, që gjërat i bëjnë pse duan dhe jo se duan të bien në sy.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​​Lori Hoxha i rikthehet zakonit të vjetër (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 08:48 AM PDT

Fashion bloggerja, Lori Hoxha duket se i është rikthyer 'zakonit të vjetër'.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Taylor Swift, Kendall Jenner dhe Jonida Maliqi, një verë mbi flamingo

Posted: 19 Sep 2016 08:36 AM PDT

Vera e vitit 2016 pati një tren ndërkombëtar që u përqafua menjëherë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Raimonda Bulku: Në jetën reale ka gjëra që s’kemi mundur t’i themi

Posted: 19 Sep 2016 07:54 AM PDT

Katër femrat e shfaqjes "Kujtesa e ujit" nga Shelagh Stephenson; Via (Raimonda Bulku), Tereza(Olta Daku), Katerina (Jonida Vokshi) dhe Meri (Violeta Banushi) janë të paralizuara.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Roza Lati dhe ditari i saj ‘virtual’ (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 07:51 AM PDT

Shpesh herë rrjetet sociale na shërbejnë për të treguar veprimtarinë e ditës, që të tjerët të na shohin ndryshimet që ne bëjmë apo edhe edhe aktivitetet e ndryshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda Morina: A ka kush që ma lëpin... (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 07:23 AM PDT

Linda Morina, e njohur si këngëtare mjaft e veçantë ka treguar se çfarë mendon për gjinitë e saj

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shpërthen Nora, kujt po i thotë "marre duhet me t’ardhë" (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 06:52 AM PDT

Ishte folur shumë për ndarjen e saj nga Roberti, por këngëtarja Nora Istrefi, nuk kishte reaguar fare për të mohuar lajmet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Deputeti Besim Beqaj ia kris këngës (Video)

Posted: 19 Sep 2016 06:47 AM PDT

Deputeti Besim Beqaj, si duket ka një talent të jashtëzakonshëm në këndim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fadil Berisha tregon edhe njëherë sa seksi është Adrola Dushi (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 06:45 AM PDT

Seti i fundit fotografik i realizuar nga Fadil Berisha me Adrola Dushin ka treguar edhe njëherë bukurinë natyrale të modeles.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është amaneti i Monës për Zanfinën (Video)

Posted: 19 Sep 2016 06:41 AM PDT

Zanfina Ismailin e ka lënduar shumë humbja e nënës. Në një intervistë për emisionin Express Rozë ajo ka treguar për amanetin që ja ka lënë nëna e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ardit Gjebrea ka diçka për t'i thënë Andresës (Video)

Posted: 19 Sep 2016 06:34 AM PDT

Nga provat gjenerale të "E diela shqiptare" moderatori Ardit Gjebrea ka publikuar një video mjaft gazmore ku disa balerina performojnë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kur Ami rrethohet nga dashuria (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 06:26 AM PDT

Fundjava që lamë pas duket se ka qenë e mbushur me ngjyra për moderatoren bukuroshe Amarda Toska.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rozana Radi së shpejti me biznesin e saj (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 06:22 AM PDT

Këngëtarja Rozana Radi duket se do të hap një biznes të ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si e këndon këngën e parë Zanfina Ismaili (Video)

Posted: 19 Sep 2016 06:14 AM PDT

Zanfina Ismaili, njihet për natyrën e saj të hapur në intervista.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Erblin Bajko lë 'Apartamentin 2XL" për Top Channel?

Posted: 19 Sep 2016 06:11 AM PDT

Sezoni i ri i punës për aktorët e "Apartamentit 2XL" ka më shumë se një javë që ka nisur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aktori i “Portokalli” i kërkon punë Arbanës, si i përgjigjet ajo (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 05:18 AM PDT

Aktori i "Portokallisë" Erion Isai duket se është ndier pak "ziliqar" për xhirimet nëpër botë të moderatores Arbana Osmani me emisionin "Dua të të bëj të lumtur".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja e vërteta e anulimit të koncertit të Noizyt në Bern

Posted: 19 Sep 2016 05:18 AM PDT

Vazhdojnë telashet për liderin e OTR, reperin Noizyn.Noizy dje u planifikua të performonte me Encën në Bern të Zvicrës në një nga klubet shqiptare të natës.Por, ai anuloi performancën e tij, me arsyetimin se aeroplani nga Viena për në Zvicër është anuluar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja pse është ndarë nga i dashuri Zanfina Ismaili (Video)

Posted: 19 Sep 2016 05:15 AM PDT

Këngëtarja Zanfina Ismaili, e cila ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ka treguar pse është ndarë nga i dashuri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Afrona nuk është mirë (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 05:12 AM PDT

Dita e hënë duket se nuk ka nisur edhe aq mbarë për Afrona Dikën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni ku e fut lulen Ana Kabashi (Video)

Posted: 19 Sep 2016 05:09 AM PDT

Pasi ka realizuar një fotosesion të nxehtë në Kosovë, Ana Kabashi ka udhëtuar drejt Turqisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Marina Vjollca i surprizon të gjithë (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 05:07 AM PDT

Pushimet e pafundme të Marina Vjollcës duket se u ka ardhur fundi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si emocionet Zanfina kur flet për nënën e saj (Video)

Posted: 19 Sep 2016 05:00 AM PDT

Këngëtarja e njohur, Zanfina Ismaili, këtë të shtunë ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mëngjesi i vonë, por i bollshëm i Fiori Dardhës (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 04:57 AM PDT

Mëngjesi për moderatoren Fiori Dardha ka nisur më i bollshëm se kurrë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Elvana Gjata e lagur dhe seksi (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 04:48 AM PDT

Këngëtarja Elvana Gjata duket se i është rikthyer pozave seksi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fjolla dhe Rozana pa make-up siç nuk i keni parë kurrë (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 04:35 AM PDT

Këngëtaret Rozana Radi dhe Fjolla Morina po bëhen gati për mbrëmjen e sotme të "Dance With Me", secila në rolet përkatëse.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohet arsyeja pse nuk ishte i pranishëm Labi në organizimin e Behgjet Pacollit (Video)

Posted: 19 Sep 2016 04:35 AM PDT

Ish Presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli, të shtunën e dhjetë shtatorit kishte organizuar një festë madhështore në shtëpinë e tij në Hajvali të Prishtinës, ku të ftuar ishin të gjithë qytetarët e Kosovës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ju do të mendoni se po e shihni Kim Kardashian, por ajo është vajza e Arkanit (FOTO)

Posted: 19 Sep 2016 04:32 AM PDT

16 vjet pas vrasjes së babait të saj, ajo publikon fotografi nga jeta e saj e përditshme pasi mbush 18 vjet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja cilët reperë do të jenë mysafirë në albumin e grupit “Offchestra” (Video)

Posted: 19 Sep 2016 04:15 AM PDT

Ndryshe nga kolegët e tyre që po punojnë vetëm për këngë, "Grupi Offchestra", i janë qasur punës për një album muzikor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe kjo aktore seksi përshëndetet me "O sa mirë"

Posted: 19 Sep 2016 04:12 AM PDT

Pak ditë më parë, Prive ju njoftoi për largimin nga seriali 'O sa mirë' të disa prej emrave më kryesorë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është kënga dhe videoklipi i Lindoni, pamje ekskluzive (Video)

Posted: 19 Sep 2016 04:00 AM PDT

Pas suksesi me këngën "Dale", Lindon Berisha ka realizuar projektin e ri të titulluar "Summer luv".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si e festoi deputeti i PS-së 22-vjetorin e martesës (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 03:51 AM PDT

Deputeti i Partisë Socialiste, Xhemal Qefalia ka festuar 22-vjetorin e martesës me bashkëshorten e tij Avonila Qefalia.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Për çfarë po lutet djali i Ardit Gjebreas? (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 03:45 AM PDT

Djali i prezantuesit të njohur Ardit Gjebrea, Joni ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft interesante.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja cili reper do të sjellë këngë të re brenda muajit (Video)

Posted: 19 Sep 2016 03:45 AM PDT

Sapo ka përfunduar sezoni veror për artistët, ata menjëherë kanë filluar punën për projektet e reja muzikore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rrëmben kurorën e më të bukurës, por ka një “sekret” (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 03:41 AM PDT

Është shpallur mis vetëm pak ditë më parë. Quhet Rafael Manfrini dhe është modele nga Brazili. Por përtej pamjes femërore, ka një "sekret". Ka lindur mashkull. Manfrini ka fituar çmimin "Miss Trans Star International" për vitin 2016.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zaimina Vajsari në makinë tregon më shumë seç duhet (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 03:38 AM PDT

Këngëtarja Zaimina Vasjari ka publikuar një foto në rrjete sociale në të cilën tregon se është në makinë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Bes Kallaku i pazakontë në këtë foto, tregon unazën e fejesës

Posted: 19 Sep 2016 03:34 AM PDT

Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar një foto në të cilën si rrallë herë shfaqet serioz.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Me këtë këngëtare do të vijë në bashkëpunim Mozzik (Video)

Posted: 19 Sep 2016 03:30 AM PDT

Reperi Mozzik, që njihet për bashkëpunimet e suksesshme me artistet femra në projektin e ri do të vijë me një këngëtare të re.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bora Kokëdhima gjeti "princin", por nuk harron "mbretin" (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 03:21 AM PDT

Stilistja Bora Kokëdhima vijon të publikojë foto nga fejesa e saj madhështore, të cilën e ka mbajtur jashtë vëmendjes së medias.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Doni seks të çmendur, bëjeni me meshkujt që janë të bërë synet

Posted: 19 Sep 2016 03:14 AM PDT

Edhe pse këtë kurrë nuk do ta pranonin, femrat janë shumë kureshtare se çka fsheh mashkulli poshtë pantallonave të tij. Në kokë u shkojnë mendimet "Çfarë është?", "Sa i madh është?", "A është bërë synet apo jo?" Çdo përgjigje për këtë pyetje është individuale dhe varet nga shijet e gjithsecilit. Më poshtë vijnë disa të dhëna për meshkujt e bërë synet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :