Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Barcelona me një mungesë të madhe kundër Atleticos” plus 39 more Express Sport

loading...

“Barcelona me një mungesë të madhe kundër Atleticos” plus 39 more Express Sport


Barcelona me një mungesë të madhe kundër Atleticos

Posted: 20 Sep 2016 07:59 AM PDT

​Barcelona do të jetë pa Samuel Umtitin në ndeshjen kundër Atletico Madridit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Inter largon dy yje të skuadrës në janar

Posted: 20 Sep 2016 07:45 AM PDT

​Inter po mendon të shes dyshen e mesfushës Marcelo Brozovic dhe Geoffrey Kondogbia

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Nuk mund ta besoni kush e bindi Gundoganin të transferohej në City

Posted: 20 Sep 2016 07:29 AM PDT

Ilkay Gundogan ka treguar se si Jurgen Klopp i ka thënë se Premierliga do të jetë perfektë për të

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

‘Suksesi i fundit i Mourinhos ishte në vitin 2010’

Posted: 20 Sep 2016 07:10 AM PDT

​Christophe Dugarry ka thënë se suksesi i fundit taktik i Jose Mourinhos ka qenë në vitin 2010

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shpërthen Guardiola, përjashton Touren nga ekipi sherri i menaxherit (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 06:50 AM PDT

Pep Guardiola, menaxher i Manchester Cityt, i ka bërë me dije Yaya Toures se do ta rikthej në ekip atëherë kur menaxheri Dimitri Seluk t'i kërkoj falje ekipit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enrique kërcënon Atletico Madridin

Posted: 20 Sep 2016 06:29 AM PDT

Luis Enrique, trajneri i Barcelonës, e pranon se nuk do ta kenë të lehtë ndaj Atletico Madridit. Por, strategu spanjoll nuk dëshiron tjetër veç fitores në ndeshjen e së mërkurës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Pensionohet Toure

Posted: 20 Sep 2016 06:15 AM PDT

Yaya Toure është pensionuar nga futbolli ndërkombëtar

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zidane: Ronaldo e Bale janë të gatshëm për lojë

Posted: 20 Sep 2016 06:01 AM PDT

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka zbuluar se Bale dhe Ronaldo janë gati për Villarrealin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Skuadra nga Liga e Kampionëve kërkon De Biasin (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 05:25 AM PDT

Dinamo Zagreb, gjiganti kroat, është në kërkim të trajnerit të ri. Gianni de Biasi është alternativa e parë e skuadrës nga Liga e Kampionëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Trajneri i Bragas rrahet me tifozin e Benficas (Video)

Posted: 20 Sep 2016 05:13 AM PDT

Trajneri i Bragas, Jose Peseiro është kacafytur me një tifozët e Benficas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Simeone: Barcelona është ekipi më i mirë në botë

Posted: 20 Sep 2016 04:59 AM PDT

Diego Simeone, trajneri i Atletico Madridit, e ka lavdëruar Barcelonën, me të cilin ekipi do të përballet nesër në Camp Nou

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona – Atletico, befason Zidane

Posted: 20 Sep 2016 04:45 AM PDT

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka thënë se nuk do t'i interesoj aspak përballja mes Barcelonës dhe Atletico Madridit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho kërkon kampionin e Evropës (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 04:29 AM PDT

Jose Mourinho, trajneri i Manchester Untiedit, ka shfaqur interesim për mesfushorin e Sportingut, William Carvalho

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aksidentohet trajneri i Superligës (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 04:19 AM PDT

Arbnor Morina, trajneri i Gjilanit ka pësuar një aksident komunikacioni, por fatmirësisht pa pasoja

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Simeone: Ky lojtar e meriton Topin e Artë (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 03:59 AM PDT

Diego Simeone shpreson që Antoine Griezmann ta fitoj Topin e Artë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

UEFA viziton Kosovën, kjo është arsyeja (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 03:41 AM PDT

Fadil Vokrri, kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës, sot gjatë ditës ka pritur një delegacion të UEFA-së

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enzo Zidane tallet me Ronaldon në stërvitje (Video)

Posted: 20 Sep 2016 03:29 AM PDT

Enzo Zidane, djali i Zinedines, është tallur me Cristiano Ronaldon në stërvitje

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rikthehen Bale e Ronaldo, mungojnë Pepe e Casemiro

Posted: 20 Sep 2016 03:15 AM PDT

Pepe dhe Casemiro nuk kanë stërvitur me skuadrën dhe pritet të mungojnë në ndeshjen ndaj Villarrealit, e cila luhet nesër

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gasperini gëzon Berishën

Posted: 20 Sep 2016 02:57 AM PDT

Etrit Berisha, portieri kosovar, pritet të jetë sërish titullar për Atalantan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Venezuelë, skuadra e futbollit mbahet peng rreth tri orë (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 02:41 AM PDT

Një skuadër e tërë futbolli është grabitur dhe mbajtur peng për më tepër se dy orë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Courtois godet Chelsean: Dua të rikthehem në Atletico

Posted: 20 Sep 2016 02:13 AM PDT

Thibaut Courtois, portieri i Chelsea, dëshiron të rikthehet në Atletico Madrid

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cristiano Ronaldo bën femër (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 01:45 AM PDT

Desire Cordero, ish Missi i Spanjës, ka arritur të pushtojë zemrën e Cristiano Ronaldos

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është sulmuesi gjigant që do ta veshë fanellën e Kosovës (Video)

Posted: 20 Sep 2016 01:29 AM PDT

Atdhe Nuhiu, sulmuesi i ri i Kosovës, që nga vitit 2013 me sukses mbron ngjyrat e skuadrës angleze, Sheffield Wednesday

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosovës i bashkohet edhe një yll (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 01:07 AM PDT

Atdhe Nuhiu, sulmuesi i ekipit anglez, Sheffield Wednesday, ka vendosur që të luajë për Kosovën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sneijderit dhe Riberys i është ‘vjedhur’ nga një Topi i Artë (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 12:59 AM PDT

Wesley Sneijder dhe Franck Ribery do të ishin fitues të nga një Topi të Artë nëse do të merreshin parasysh vetëm votat e gazetarëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

L'Equipe: Votojeni këtë lojtar për Topin e Artë (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 12:45 AM PDT

L'Equipe, e përditshmja sportive franceze, ka kërkuar që Antoine Griezmann të votohet për Topin e Artë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mihajlovic ka një kërkesë interesante për Lopezin

Posted: 20 Sep 2016 12:29 AM PDT

Sinisa Mihajlovic, trajneri i Torinos, ka kërkuar nga Maxi Lopez që të humbë peshë, përndryshe nuk do të luajë asnjë minutë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Hungaria ofron 40 milionë euro kredi për ndërtimin e stadiumit të ri të Kosovës

Posted: 20 Sep 2016 12:11 AM PDT

Qeveria e Hungarisë është e gatshme t'i ofrojë Qeverisë së Kosovës kredi pa kamatë për të realizuar projektin më të madh sportiv - ndërtimin e stadiumit kombëtar të Kosovës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Arjan Beqaj ka një mesazh për Shqipërinë dhe Kosovën

Posted: 19 Sep 2016 11:57 PM PDT

Arjan Beqaj, ish portieri i Kombëtares shqiptare, mendon se Shqipëria dhe Kosova duhet të vazhdojnë në rrugën e tyre

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lampard trondit New York Cityn

Posted: 19 Sep 2016 11:47 PM PDT

Frank Lampard pritet të mbetet jashtë fushës për një muaj pas lëndimit të pulpit të kombes

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Llulaku shkëlqen në Rumani, shënon dy gola (Video)

Posted: 19 Sep 2016 11:35 PM PDT

Azdren Llullaku, sulmuesi kosovar, ka shënuar dy gola për Gaz Metanit në fitoren ndaj Astra Giurgiu (0:2)

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho ‘dënon’ yllin e Manchester Unitedint (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 11:25 PM PDT

Jose Mourinho, menaxheri i Manchester Unitedit, pritet ta lërë në bankën rezervë kapitenin e skuadrës, Wayne Rooney.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ndodh në Suedi, i zëvendësojnë fëmijët me të moshuar (Video)

Posted: 19 Sep 2016 02:50 PM PDT

Në vend të maskotave tradicionale që përfaqësohen nga fëmijët, në Ligën suedeze të futbollit këtë herë në krah të lojtarëve kishte vend për disa njerëz të tjerë specialë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​‘Conte është i cmendur’

Posted: 19 Sep 2016 02:40 PM PDT

Eden Hazard ka lavdëruar trajnerin italian Antonio Conte

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Mourinho largon një tjetër mbrojtës të Unitedit

Posted: 19 Sep 2016 02:30 PM PDT

Jose Mourinho nuk e dëshiron në skuadrën e tij as mbrojtësin anglez, Phil Jones

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lajm i madh për Realin, rikthehet mesfushori që kishte probleme me zemrën (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 02:20 PM PDT

Lucas Silva ka njoftuar se nesër do të kthehet në stërvitje me Real Madridin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

France Football njofton për ndryshimin e rregullave për Topin e Artë

Posted: 19 Sep 2016 02:10 PM PDT

France Football ka njoftuar për rregullat e reja për zgjedhjen e lojtarit më të mirë në botë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Barcelona e dëshiron lojtarin e Atleticos

Posted: 19 Sep 2016 01:59 PM PDT

Barcelona është duke u interesuar për futbollistin e Atletico Madridit, Angel Correa

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Villas-Boas drejt Bundesligës (Foto)

Posted: 19 Sep 2016 01:45 PM PDT

​Andre Villas-Boas mund të marrë drejtimin e ndonjë skuadre të Bundesligas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Legias do t’i kushtojë shtrenjtë shkarkimi i Hasit

Posted: 19 Sep 2016 01:30 PM PDT

Shkarkimi nga puna i Besnik Hasit, pak muaj pasi trajneri ishte emëruar në drejtimin e Legias së Varshavës, pritet t'i kushtojë shumë shtrenjtë klubit polak, në kuptimin e mirëfilltë të fjalës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :