Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Bjondja seksi ‘sfidon’ policinë (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Bjondja seksi ‘sfidon’ policinë (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Bjondja seksi ‘sfidon’ policinë (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 10:20 AM PDT

Fotot e saj me kapuç dhe pistoletë në dorë, i kanë çorientuar të gjithë sot.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ermal Mamaqi ironizon Digitalb, ja si i përgjigjet Ilda Bejleri (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 09:53 AM PDT

Ai njihet për postimet e tij gjithë humor por edhe satirë në rrjetet sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronela Hajati: “Kur të bëhem 30-të do notoj në botox”

Posted: 04 Sep 2016 09:37 AM PDT

Ronela Hajatifestoiditën e saj të lindjes. Këngëtarja ka zgjedhur që këtë vit ta priste ditëlindjen jashtë Shqipërisë. E kontaktuar nga Blitz.al për më shumë detaje rreth festimeve, dhuratave dhe se ku është...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pse pendohet Kastro? (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 09:31 AM PDT

Kantautori i njohur Kastro Zizo, emri i vërtetë i të cilit është Klevis Bega, ka qenë kohët e fundit në fokus të mediave rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë e tronditi showbizz-in shqiptar këtë verë…

Posted: 04 Sep 2016 08:59 AM PDT

Muajt e verës së këtij viti kanë rezervuar plot lajme të bujshme për sa i përket showbizz-it shqiptar, të cilat kanë ngjallur interesin maksimal te publiku ynë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sezoni i ri televiziv, ja ‘fati’ i motrave Vjollca

Posted: 04 Sep 2016 08:34 AM PDT

Gjatë gjithë sezonit veror nuk kanë qenë të pakta shkrimet dhe zhurma mediatike që në sezonin e ri televiziv, me gjithë ndryshimet dhe lëvizjet që po ndodhin në ekranet e njohura, të prekura do të ishin edhe motrat Vjollca, Luana dhe Marina.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Duelet e forta televizive: Kush ikën dhe kush vjen nga ekrani, Arbana e Arditi miq dhe rivalë

Posted: 04 Sep 2016 08:11 AM PDT

Mund ta konsiderojmë të hapur sezonin e ri televiziv, me programet që janë kthyer në traditë dhe formatet e reja, që pritet të lançohen së shpejti.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jonida Vokshi: “Gjithçka që bëj, e bëj me shumë dashuri” (Intervistë)

Posted: 04 Sep 2016 07:59 AM PDT

Jonida Vokshi është një ndërpersonazhet më simpatike dhe interesante në televizionet shqiptare. Shumë e njohin si aktorja e serialit komik "O sa mirë", të tjerë si prezantuesja bukuroshee emisionit "Thurje" në Digitalb...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rike Roci përshendet nudo nga dushi (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 07:54 AM PDT

Që nga koha e 'Euro 2016' ajo është bërë super e famshme për shkak të hireve të saj seksi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Eni Çobani dedikim prekës për të atin: Jam vajza e babit (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 07:12 AM PDT

Avokatja e njohur Eni Çobani ka mëse 1 vit që e ka zemrën bosh nga humbja e babait të saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kontributi i Linda Morinës për shenjtërimin e Nënës Terezë (Video)

Posted: 04 Sep 2016 07:03 AM PDT

Linda Morina sërish sjell një këngë të re, e cila tashmë ka bërë bujë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Majku “Kcen” (Video)

Posted: 04 Sep 2016 06:37 AM PDT

Këngëtari i njohur Majk ka paralajmëruar këngën e re të titulluar "Kcen".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Anxhelina Hadërgjonaj e lumtur në krahët e yllit botëror (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 05:34 AM PDT

Pak ditë më parë ajo publikoi foto nga një club, e shoqëruar me yllin botëror të muzikës, Usher.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bleona Qerreti e motivuar, ja si e mban trupin në formë (Video)

Posted: 04 Sep 2016 05:17 AM PDT

Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Bleona Qerreti duket se ndihet më e motivuar se kurrë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Silva Gunbardhi surprizohet në skenë nga partneri: Je burri më i mirë në botë!

Posted: 04 Sep 2016 04:50 AM PDT

Silva Gunbardhi ka qenë një nga këngëtaret që ka rrugëtuar nëpër gjithë Shqipërinë me "Maratonën e Këngës", programit veror të Tv Klan.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shokon Adelina edhe me një foto pa grim (FOTO)

Posted: 04 Sep 2016 04:37 AM PDT

Ka tash e një kohë që në rrjete sociale qarkullon një foto e këngëtares Adelina Tahiri pa make-up e enjtur nga gjumi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

S’ka më kthim pas, Noizy zhduk nga trupi tatuazhin e ish-partneres (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 04:32 AM PDT

Nëse shohim me kujdes fotot e Noizyt, ai ka tatuazh 'fytyrën' e ish partneres së tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Labinot Tahiri përcolli nënën për në haxh (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 04:31 AM PDT

Nga sot besimtarët myslimanë nisen për udhëtimin e tyre drejt Haxhit, i cili është një nga kushtet e fesë islame.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto vajza të famshme dikur “luftonin” njëra-tjetrën për kurorën e bukurisë

Posted: 04 Sep 2016 04:15 AM PDT

Shumë pak ndoshta e dinë që 5 nga figurat më të njohura të ekranit sot, kanë konkurruar kundër njëra-tjetrës në spektaklin Miss Albania 2001 nën produksionin e Vera Grabockës dhe Ardit Gjebreas.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Erdogani arreston këngëtarin e famshëm turk (Foto/Video)

Posted: 04 Sep 2016 04:08 AM PDT

Pas shumë arrestimeve që ndodhën në Turqi nga pushteti i Erdoganit u arrestua edhe këngëtari i njohur Atila Tash.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cilat gra të pasura po ia ‘financojnë’ pushimet Genc Prelvukajt?!

Posted: 04 Sep 2016 04:05 AM PDT

Fenomeni i vajzave të reja që financojnë pushimet, veshjet luksoze e drekat dhe darkat nga burra biznesmenë të shtyrë në moshë tashmë dihet për përhapjen masive.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Olti Curri ironizon Ritën dhe Lorikun me foto nudo, fansat e ‘masakrojnë’ (FOTO)

Posted: 04 Sep 2016 03:59 AM PDT

Ceremonia në 'Shën Pjetër' e Nënë Terezës është hapur nga këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora dhe futbollisti shqiptar, Lorik Cana.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lindon në Islandë për klipin e ri? (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 03:46 AM PDT

Vitin e kaluar ai dhe Adrian Gaxha, për klipin "Kalle", nga mediat e huaja u cilësuan si artistët me videoklipin më të mirë në Ballkan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Godet Shota Baraliu: Preferoj seksin në det

Posted: 04 Sep 2016 03:45 AM PDT

Aktrimin e ka profesion, muzikën e bën për hobi. Shota Baraliu është artiste e vërtetë për mënyrën si mendon dhe koncepton jetën. E lirë, pa tabu dhe që di të përjetojë në maksimum çdo gjë të mirë që koha i ofron. Ajo vlerëson shumë dashurinë si ndjenja që e çon në ekstazë, ndërkohë që flet për sekretin që e bën dominante në marrëdhënie me djemtë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dalina Buzi i habit të gjithë me atë që mendon për Nënë Terezën

Posted: 04 Sep 2016 03:43 AM PDT

Ndërkohë që në sheshin 'Shën Pjetri' në Vatikan po zhvillohet ceremonia e Nënë Terezën, njerëz të njohur e të panjohur i kanë shkruar statuse nëpër rrjetet sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Publikohet foto në shtrat e Bleros me Afronën (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 03:42 AM PDT

Këngëtari Blero Muharremi dhe e dashura e tij Afrona Dika në javët e fundit janë parë tejet të pandarë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bashkëshortja e Tahirit jep një lajm të trishtueshëm këtë mëngjes

Posted: 04 Sep 2016 03:23 AM PDT

Fatlinda Berisha Tahiri, bashkëshortja e Ministrit Saimir Tahiri, ka dhënë një lajm të hidhur këtë mëngjes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tuna bën skena erotike, hap këmbët përballë fansave (Foto +18)

Posted: 04 Sep 2016 03:14 AM PDT

Për pushuesit që ishin të pranishëm në koncertin e Tuna Sejdiut në Vlorë, nata u bë më e nxehtë kur ajo nisi të bënte lëvizje erotike, duke harruar që kishte mijëra sy që e shihnin. 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çka i bëri Lorik Cana Rita Orës (Video)

Posted: 04 Sep 2016 03:10 AM PDT

Dy krenaritë e shqiptarëve, ish-kapiteni Lorik Cana dhe ylli botëror Rita Ora mbrëmë siç do mendonte pak kush u bënë bashkë në koncertin në nder të shënjterimit të Nënës Terezë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohen fotot intime të aktorit kosovar, në shtrat me një modele sexy (Foto + 18)

Posted: 04 Sep 2016 02:59 AM PDT

Aktori dhe modeli Nelson Sejdiu, po kalon ditët më të mira të rinisë. 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja me kë e krahason Gold Ag Nënën Terezë (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 02:52 AM PDT

Shumë shqiptar janë duke ndjekur shënjëtërimin e Nënëns Tërezë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto 4 foto nudo të Kallashit në dush, do ju lënë pa fjalë (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 02:46 AM PDT

Donjeta Kasumi  valltarja e cila është shëndrruar së fundmi në këngëtare është një nga vajzat shqiptare e cila i ka vithët më seksi në showbizin shqiptar dhe jo vetëm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A ju kujtohet si ishte Samanta Karavella para operacioneve plastike? (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 02:32 AM PDT

Sikurse edhe shumë këngëtare tjera, edhe Samanta Karavella nuk u rezistoi dot ndërhyrjeve estetike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni se me kë është lidhur Luana Vjollca (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 02:26 AM PDT

Mes urimeve të shumta për ditëlindje moderatorja e Top Channel Luana Vjollca ka marrë një vërtet të veçantë. Liberian Selimi, vëllai i reperit Getoar Selimi, e ka uruar Luanën përmes një fotografie të të dyve në Instagram. "Lion'a gëzuar ditëlindjen, të uroj vetëm më të mirat", përfundon mesazhi i vëllait të Getit. Mesa duket krushqia mes tyre ecën në mënyrë të shkëlqyer pasi Liberiani e ka thirrur edhe me përkëdhel motrën e të dashurës së vëllait të tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lulzim Basha heq kostumin e politikanit, dëshmitar në dasmën e vëllait në Dhërmi (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 01:58 AM PDT

​Kryetari i opozitës, Lulzim Basha tregohet gjithmonë i rezervuar sa i përket familjes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja nga sa paguhen këngëtarët nëpër koncerte, shuma është marramendëse

Posted: 04 Sep 2016 01:47 AM PDT

Në verë, turizmi është më shumë sesa disa çadra në rërë. Biznesi i argëtimit zhvendoset drejt bregdetit. Aty luhet me shijet, me trendet e fundit, me festat me shkumë, lojërat ujore sportive, këngëtarët dhe DJ më "in" të momentit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shuhen të gjitha dyshimet, Roberti e Nora jetojnë bashkë (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 01:17 AM PDT

Flitet shpesh në media për ndarjen e çiftit më të "lashtë" të showbizit, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, të cilët kanë më shumë se 10 vjet sëbashku. Por këto foto dhe video të postuara në Snapchat nga Era Istrefi tregojnë që çifti jo vetëm nuk është ndarë, por janë më të lidhur se kurrë. Gëzimi i tyre më i madh në jetë është vogëlushja, Renee i cila lumturon jo vetëm prindërit, por të gjithë familjarët e familjes Istrefi dhe Berisha.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aktori shqiptar kujton 11 vjetorin e martesës, zbulon sekretet e dashurisë (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 01:14 AM PDT

​Aktori i njohur i humorit shqiptar, Julian Deda ka postuar sot një foto të shkrepur para 11 vitesh në kishë, ditë kur edhe ka lidhur kurorën me bashkëshorten e tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Elvana Gjata gati projektin e ri, pozon gjysëm topless (Foto & Video)

Posted: 04 Sep 2016 12:41 AM PDT

​Pas suksesit të këngës 'Njësoj", Elvana gjata duket se ka të tjera plane madhore që do ta mbajnë në majtë të treguar muzikor, por jo vetëm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mëngjesi i Stresit me zemër ‘përtokë’ (Foto)

Posted: 04 Sep 2016 12:21 AM PDT

Këngëtari i njohur shqiptar, Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, ka nisur mëngjesin sot me një thënie aq sa romantike, por edhe zhgënjyese nga dashuria.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :