Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Bleona Qereti sqaron gjithcka, ja pse i kërkova 2 mijë euro Rozanës” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Bleona Qereti sqaron gjithcka, ja pse i kërkova 2 mijë euro Rozanës” plus 9 more Lajmi i Fundit


Bleona Qereti sqaron gjithcka, ja pse i kërkova 2 mijë euro Rozanës

Posted: 13 Sep 2016 07:53 AM PDT

Sezoni i ri i spektaklit 'Your Face Sounds Familiar', startoi me polemika. Këngëtarja Bleona Qerreti bëri rrëmujë duke 'kërkuar' disa lekë që nuk i ishin dhënë nga producentja Vera Grabocka. Por menjëherë 1 ditë pas spektaklit, Bleona sqaron gjithçka në lidhje me '2000 eurot' e famshëm. Ajo ju thotë të gjithë atyre 'që nuk i ...

Gjyste Vulaj nuk plaket! Këngëtarja ekspozon gjoksin

Posted: 13 Sep 2016 07:45 AM PDT

Këngëtarja shqiptare Gjyste Vulaj shpesh publikon foto provokuese në rrjetet sociale Facebook e Instagram. Ndonëse është bërë edhe nënë, ajo nuk nguron të ekspozojë linjat e saj.  

Rrëfimi tronditës i vajzës: Babai me drogonte dhe përdhunonte çdo ditë

Posted: 13 Sep 2016 07:31 AM PDT

Një histori rrëqethëse është rrëfyer nga një vajzë 19 vjeçe e cila për dy vite radhazi përdhunohej nga i ati 40-vjeçar. Britanikja Emma Burt, sot 19 vjeçe, ka rrëfyer në dëshminë e saj se kur ishte 15 vjeçe u shpërngul nga shtëpia e nënës për të jetuar në shtëpinë e të atit (pasi prindërit ishin ...

KLSH padit kreun e projektit të rrugës Tiranë-Elbasan

Posted: 13 Sep 2016 07:24 AM PDT

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar në Prokurori drejtorin e Njësisë së menaxhimit të projektit "Ndërtim i rrugës Tiranë-Elbasan”. “Nga auditimi u konstatuan pagesa ndaj kontraktorëve privatë të dhëna në kundërshtim me kontratën e punimeve civile, keqmenaxhim i fondeve, me pasojë dëm ekonomik ndaj Buxhetit të Shtetit në vlerë mbi 2,4 milionë dollarë, si ...

Cifti i virgjër bën seks për herë të parë, por përfundon në spital, ja arsyeja

Posted: 13 Sep 2016 07:19 AM PDT

Përvojë që nuk do harrohet do jetë për një çift nga Vietnami hera e parë që kryen marrëdhënie seksuale bashkë. Ata përfunduan në spital me probleme të rënda pas seksit. Shkaku, që doli pas konstatimit të mjekut që i asistoi me ndihmë është skandalizues. Mjeku Nguyen Luong, tha se cifti nuk kishte përdorur prezervativ, por ...

Parodia për Ramën/ ‘Nis fushatën nga Peshkopia, ku ja dh*** bashkinë Shukria’

Posted: 13 Sep 2016 07:05 AM PDT

Aktori Ismet Drishti ka realizuar një parodi pas zgjedhjeve në Dibër ku kandidati i PS-së, Muharrem Rama fitoi me 4 mijë vota diferencë përballë kandidatit të PD-së. Për këtë parodi Drishti ka zgjedhur muzikën dhe refrenin e këngës "Enver Hoxha e prehu shpatën". JA TEKSTI I PARODISE: Edi Rama e mprehu shpatën edhe një herë me ...

Sherri mes të rinjve, parandalohet vrasja në Tiranë, ja emri i të arrestuarit

Posted: 13 Sep 2016 06:54 AM PDT

Një 32-vjecar është prangosur nga policia e Tiranës pasi akuzohet për kanosje dhe armëmbajtje pa leje. Policia në orët e para të mëngjesit në rrugën e "Barrikadave", arrestoi në flagrancë shtetasin Elis Mustafa, 32 vjeç, banues në Tiranë. "Arrestimi në flagrancë i tij u bë pas një telefonatë të bërë nga shtetasi I. T, se ndihej i kërcënuar dhe po ...

Dhjetë këshilla që do ta shpëtojnë telefonin tuaj nëse bie në ujë

Posted: 13 Sep 2016 06:46 AM PDT

1.Largojeni telefonin nga uji sa më shpejtë që të jetë e mundur, dhe fikeni menjëherë. Pjesët e telefonit e lejojnë ujin të hyjë edhe në zonat më të fshehta, andaj mos e ndezni derisa të siguroheni se është tharë mirë. Mbi të gjitha, uji brenda telefonit mund të shkaktoj një qark të shkurtër. 2. Sapo ...

9 arsye se përse duhet të pini birrë

Posted: 13 Sep 2016 06:42 AM PDT

Të gjithë e dimë se birra është pije alkoolike që njerëzit preferojnë ta konsumojnë me ushqime të caktuara, e veçanërisht në Amerikën veriore dhe Evropë. Birra ka përmbajtje më të madhe të proteinës dhe vitaminës B sesa vera, përderisa antioksidantët e vet janë ekuivalentë me atë të verës. Duhet ta keni parasysh se birra është ...

Durrës, shoferi i dehur me “BMW” përplaset me një makinë, ja emri

Posted: 13 Sep 2016 06:35 AM PDT

Një aksident është shënuar dje në Durrës, ku policia arrestoi një 42-vjeçar, i cili teksa drejtonte një "BMW", është përplasur me një tjetër mjet. I arrestuari është Arjan Blloshmi 42 vjeç, banues në Durrës, i cili në momentin e aksidentit ishte në gjendje të dehur. "Blloshmi  në lagjen Nr. 17/1, Durrës, duke drejtuar mjetin tip ...

Related Posts :