Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

““Bota merr fund në gusht të vitit 2017”” plus 2 more Mistere

loading...

““Bota merr fund në gusht të vitit 2017”” plus 2 more Mistere


“Bota merr fund në gusht të vitit 2017”

Posted: 05 Sep 2016 09:37 AM PDT

Një grup i krishterë pretendon se një eklips diellor do ta godasë Mbretërinë e Bashkuar dhe Amerikën vitin tjetër, dhe do të sjellë kështu apokalipsin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Putin po bëhet gati për luftë?

Posted: 05 Sep 2016 04:57 AM PDT

Lideri rus, Vladimir Putin në heshtje është duke ndërtuar bunkerë sekretë të përforcuar, në mënyrë që ai dhe liderët tjerë të mund t'i mbijetojnë një sulmi nuklear.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Të famshmit që falsifikuan vdekjen e tyre

Posted: 04 Sep 2016 02:04 PM PDT

The Mirror ka krijuar një listë të top të famshmëve për të cilët spekulohet se kanë falsifikuar vdekjen e tyre dhe që, në fakt, janë ende gjallë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :