Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Çfarë ndodh me fotografitë që fshihen nga një kompjuter?” plus 3 more Express AutoTech

loading...

“Çfarë ndodh me fotografitë që fshihen nga një kompjuter?” plus 3 more Express AutoTech


Çfarë ndodh me fotografitë që fshihen nga një kompjuter?

Posted: 24 Sep 2016 10:08 PM PDT

Kur ju fshini një skedar në një kompjuter, mendoni se ndoshta ai është zhdukur përgjithmonë, por në fakt nuk është kështu.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

BMW M4 me 615 PS (Foto)

Posted: 24 Sep 2016 12:41 PM PDT

Të zgjedhësh një BMW M4 GTS në vend të një M4 të rregullt Coupe do të thotë se përveç muskujve shtesë, ju do të keni një veturë edhe më të shpejtë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tentojnë t’i hapin vrimë për kufje, shkatërrojnë iPhone 7

Posted: 24 Sep 2016 09:23 AM PDT

Disa përdorues të iPhone 7 kanë shkatërruar celularët e tyre të shtrenjtë pasi shikuan një shaka në internet që i udhëzonte të hapnin një vrimë në celular për kufjet e tyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Snapchat prezanton video syzet (Video)

Posted: 24 Sep 2016 08:30 AM PDT

Aplikacioni Snapchat ka tani një emër të ri, Snap Inc., dhe ka filluar biznesin e pajisjeve harduerike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :