Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Conte gëzon Fabregasin” plus 39 more Express Sport

loading...

“Conte gëzon Fabregasin” plus 39 more Express Sport


Conte gëzon Fabregasin

Posted: 15 Sep 2016 07:55 AM PDT

​Antonio Conte ka thënë se Cesc Fabregas është në planet e tij

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Korporata Meridian vazhdon përkrahjen ndaj KB Sigal Prishtina

Posted: 15 Sep 2016 07:42 AM PDT

Korporata Meridian e konsoliduar si partner kyç në fushën e distribuimit, me fokus të veçantë në sektorin e ushqimit dhe pijeve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Neymar e pranon, bisedova me PSG’në

Posted: 15 Sep 2016 07:29 AM PDT

Neymar e ka pranuar se ka pasur shumë takime dhe biseda me drejtuesit e PSG'së, por ka vendosur të qëndrojë në Barcelona

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ish lojtari i Kroacisë po e pret Kosovën

Posted: 15 Sep 2016 07:05 AM PDT

Elvir Maloku ka thënë se është duke pritur një ftesë nga Kombëtarja e Kosovës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zgjidhet fituesi i Topit të Artë (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 06:29 AM PDT

Sipas të përditshmes sportive katalane, Sport, Lionel Messi e meriton "Topin e Artë".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

‘Asnjëherë në histori të futbollit nuk e kemi parë dike si Messi’

Posted: 15 Sep 2016 06:05 AM PDT

Transferimi më i ri i Barcelones, sulmuesi Paco Alcacer, ka thënë se ndjehet i privilegjuar që tani ka mundësinë të luajë përkrah Lionel Messit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aguero: Nën urdhrat e Guardiolas do të shënoj më shumë gola

Posted: 15 Sep 2016 05:33 AM PDT

Sulmuesi argjentinas i Manchester City, Sergio Aguero, beson se Pep Guardiola tashmë e ka bërë atë lojtar më të mirë edhe pse kanë vetëm dy muaj bashkë në ekip.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sanchez e Ozil gëzojnë Arsenalin

Posted: 15 Sep 2016 04:59 AM PDT

Arsenali është në rrugën e duhur që t'i blindoj dy yjet e saj, Alexis Sanchez dhe Mesut Ozil

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Caktohen stadiumet për finalen e Ligës së Kampionëve dhe Europa Leagues (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 03:57 AM PDT

Finalja e Ligës së Kampionëve, për sezonin 2017/2018, do të luhet në Kiev të Ukrainës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Yjet e Unitedit ia plotësojnë ëndrrën një tifozi 45 minuta para vdekjes (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 03:45 AM PDT

Paddy Lawler, tifozi i Manchester Unitedit, ka ndërruar jetë 45 minuta pasi është vizituar nga futbollistët e skuadrës së zemrës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mavraj, gati kontrata e re

Posted: 15 Sep 2016 03:29 AM PDT

Mërgim Mavraj ka zbuluar se ka nisur bisedimet për vazhdimin e kontratës me skuadrën nga Bundesliga, Koln

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Maradona do t’i rikthehet fushës (Video)

Posted: 15 Sep 2016 03:05 AM PDT

Diego Maradona, ylli i Argjentinës, me 12 tetor në stadiumin e Romës, do ta luaj një ndeshje për bamirësi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhaka, ndër më të mirët e Baselit në Ligën e Kampionëve (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 02:45 AM PDT

Taulant Xhaka, mesfushori i Baselit, është vlerësuar me notën më të lartë për paraqitjen ndaj Ludogorets Razgrad në Ligën e Kampionëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Befasi në ceremoninë për Topin e Artë (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 02:15 AM PDT

FIFA pritet që ceremoninë për Topin e Artë ta mbajë në një vend tjetër, dhe jo në Zurich ku është mbajtur tradicionalisht

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Renditja e FIFA-së, bie Kombëtarja shqiptare (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 01:59 AM PDT

Fitorja përballë Maqedonisë nuk i ka shërbyer shumë Kombëtares shqiptare të futbollit, e cila ka humbur tri pozicione në renditjen e FIFA-së për muajin shtator

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Renditja e FIFA-së, shpërthen Kosova (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 01:42 AM PDT

Përfaqësuesja e Kosovës është ngjitur për 22 pozita, në renditjen e FIFA-së për muajin shtator, pas barazimit me Finlandën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dështakët e Ligës së Kampionëve (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 01:15 AM PDT

Goal.com ka publikuar formacionin e dështakëve nga xhiro e parë e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ish portieri i Bosnjës mezi pret t'i bashkohet Kosovës (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 12:59 AM PDT

Adis Nurkovic, ish portieri i përfaqësueses së Bosnjës dhe Hercegovinës, mezi pret t'i bashkohet Kosovës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Roy Keane godet Mourinhon, lavdëron Guardiolan

Posted: 15 Sep 2016 12:45 AM PDT

Roy Keane, ish kapiteni i Manchester Unitedit thotë se Pep Guardiola është i veçantë e jo Jose Mourinho

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Simeone – Atletico Madrid, ndodh çudia (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 12:21 AM PDT

Atletico Madrid dhe Diego Simeone pritet të arrijnë marrëveshje për reduktimin e kontratës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Messi kalon Di Stefanon (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 12:00 AM PDT

Lionel Messi, ylli i Barcelonës, ka arritur që të shënojë 515 gola në ndeshje zyrtare

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Flet heroi i Real Madridit (Video)

Posted: 14 Sep 2016 11:45 PM PDT

Alvaro Morata, heroi i Real Madridit, ka thënë se futbolli ndonjëherë nuk është i drejtë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ranieri: Himni i Ligës së Kampionëve motivoi lojtarët e mi

Posted: 14 Sep 2016 11:35 PM PDT

Claudio Ranieri beson se himni i Ligës së Kampionëve i ka motivuar lojtarët Leicester Cityt që ta nisin furishëm takimin ndaj Club Brugges

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Hasi: Ishte një katastrofë e vërtet

Posted: 14 Sep 2016 11:25 PM PDT

Besnik Hasi, trajneri i Legia Warsaws, është i frustruar pas humbjes nga Borussia Dortmund me rezultat 6:0, në kuadër të xhiros së parë të Ligës së Kampionëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacioni më i mirë i Ligës së Kampionëve (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 11:13 PM PDT

Goal.com ka përzgjedhur formacioni më të mirë nga xhiro e parë e Ligës së Kampionëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Europa League nis me ndeshje interesante (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 11:00 PM PDT

Pas Ligës së Kampionëve, sonte do të luhen edhe ndeshjet e para të grupeve në Europa League

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Vardy: Treguam se çfarë mund të bëjmë

Posted: 14 Sep 2016 02:47 PM PDT

Jamie Vardy ka thënë se Leicester tregoi se mund të luaj pa frikë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Zidane i lumtur pas fitores kundër Sportingut

Posted: 14 Sep 2016 02:35 PM PDT

Zinedine Zidane ka thënë se është i lumtur me ndeshjen kundër Sportingut

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Fjalët e Guardiolas pas fitores së Cityt

Posted: 14 Sep 2016 02:25 PM PDT

Pep Guardiola është shumë i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Statistika të jashtëzakonshme të Agueros me Guardiolan

Posted: 14 Sep 2016 02:09 PM PDT

Sergio Aguero po shkëlqen nën drejtimin e Pep Guardiolas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Juventus barazon me Sevillan

Posted: 14 Sep 2016 01:40 PM PDT

​Juventus nuk ka arritur më shumë se sa një barazim pa gola me Sevillan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kampioni e nis me fitore, Dortmund deklason skuadrën e Hasit (Video)

Posted: 14 Sep 2016 01:38 PM PDT

Real Madrid ka fituar me shumë vështirësi 2:1 në Santiago Bernabeu kundër Sportingut, ndërsa Dortmund ka deklasuar Legian e Besnik Hasit me rezultat 6:0

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fiton City, het trik nga Aguero (Video)

Posted: 14 Sep 2016 01:35 PM PDT

Manchester City ka shënuar fitore të pastër prej 4:0 kundër Borussia Monchengladbach

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Sporting befason Realin (Video)

Posted: 14 Sep 2016 12:50 PM PDT

Sporting ka kaluar në epërsi kundër Real Madridit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Mahrez shënon supergol për Leicesterin (Video)

Posted: 14 Sep 2016 12:40 PM PDT

Leicester City po fiton 2:0 kundër Clube Brugge

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Aguero shënon sërish për Cityn (Video)

Posted: 14 Sep 2016 12:16 PM PDT

Manchester City ka dyfishuar epërsinë kundër Monchengladbachit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rashica, po e shijon dashurinë me të fejuarën e tij (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 12:11 PM PDT

Milot Rashica është një njeri shumë i lumtur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dormund po e turpëron skuadrën e Hasit, 3 gola për 18 minuta (Video)

Posted: 14 Sep 2016 12:05 PM PDT

​Borussia Dortmund është duke shënuar fitore prej 3:0 kundër Legias

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mehmedi shënon për Leverkusenin (Video)

Posted: 14 Sep 2016 11:59 AM PDT

​Admir mehmedi ka shënuar gol kundër CSKA Moscow

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aguero shënon për Cityn (Video)

Posted: 14 Sep 2016 11:54 AM PDT

​Manchester City ka kaluar në epërsi kundër Borussia Monchengladbach

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :