Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Dështon grabitja e argjendarisë, shqiptari e italiani qëllojnë policinë” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Dështon grabitja e argjendarisë, shqiptari e italiani qëllojnë policinë” plus 9 more Lajmi i Fundit


Dështon grabitja e argjendarisë, shqiptari e italiani qëllojnë policinë

Posted: 16 Sep 2016 08:23 AM PDT

Një shqiptar dhe një italian janë arrestuar nga policia në Lecce. Ata u futën për të grabitur një dyqan bizhuterish, në qendrën tregtare "Centurm". Nën kërcënimin e armëve 20-vjeçari Antonio Gabellone dhe 22-vjeçari Roland Karaj mbushën tre çanta me bizhuteri. Por gjatë kohësh që ata po "punonin" një nga punonjësit arriti të shkel butonin e ...

Shqipëria mposhtet nga Serbia në “Selman Stërmasi” me rezultat 9:0

Posted: 16 Sep 2016 08:20 AM PDT

Kombëtarja U­19 e femrave është mundur me rezultat të thellë edhe ndeshjen e dytë për kualifikueset e Kampionatit Europian 2017. Përfaqësuesja e Serbisë mposhti ekipin shqiptar të vajzave në stadiumin "Selman Stërmasi" me rezultatin 9-0. Ekipi i drejtuar nga Nevil Dedes pësoi që pjesën e parë dy gola, dhe e mbajti këtë rezultat deri në minutën ...

Gazetari sheh LIVE nëse flokët e Donald Trump janë të vërteta

Posted: 16 Sep 2016 08:18 AM PDT

Prezantuesi i njohur amerikan, Jimmy Fallon, bëri diçka që ka pushtuar faqet e para të portaleve. Ai shpupurisi flokët e kandidatit republikan për president, Donald Trump. Reagimi i të ftuarve është i paçmuar.

Bomba e Artan Hoxhës: Mos gërmoni në celularët e mi, kam fakte që komprometojnë Ramën e të tjerë

Posted: 16 Sep 2016 08:16 AM PDT

Gazetari investigativ i News 24 Artan Hoxha rrëfen 3 orët e shoqërimit gjatë mbrëmjes në Prokurori fill pasi deklaroi se piloti italian Guido Andrea Gudi pranoi në polici faktin që kishte ardhur në Shqipëri për të provuar pistën e për tu rikthyer më vonë që të trafikonte 200 kg kanabis. Ndërsa për prokurorinë kjo përbënte ...

Artan Hoxha: Në telefonat e mi ka materiale që kompromentojnë politikanë

Posted: 16 Sep 2016 08:08 AM PDT

Gazetari i News 24 Artan Hoxha ka rrëfyer 3 orët e shoqërimit gjatë mbrëmjes në Prokurori fill pasi deklaroi se piloti italian Guido Angrea Gudi pranoi në polici faktin që kishte ardhur në Shqipëri për të provuar pistën e për tu rikthyer më vonë që të trafikonte 200 kg kanabis. Ndërsa për prokurorinë kjo përbënte ...

Aktori i famshëm mbytet në lumë gjatë xhirimeve, askush s’ndërhyn për t’a shpëtuar

Posted: 16 Sep 2016 07:55 AM PDT

Një nga aktorët më të dashur në Brazil, Domingos Montagner, u mbyt në lumin ku po xhironte skenat e një prej telenovelave më popullore në vend. 54-vjeçari kishte shkuar për të notuar me një aktore pasi kishin mbaruar xhirimet. Aktorja tha se rrymet e forta e tërhoqën tutje 54-vjeçarin. Aktorja Camila Pitanga kërkoi ndihmë, për ...

Ja 14 ‘sekretet’ që nuk i dinit më parë për Bleona Qerretin…

Posted: 16 Sep 2016 07:45 AM PDT

Bleona Qerreti, ka rrëfyer për 'Who' 14 gjërat që nuk dini për të. Ajo si gjithmonë do t'ju mbajë të gozhduar deri në fund të listës. Pika 7 është fantastike! Jam natyrë shumë besnike, për çdo gjë duke nisur që nga marrëdhëniet njerëzore, dashuria, shoqëria deri tek moda, e restorantet. Unë shkoj në të njëjtat ...

Ja çfarë super veture do të prodhojë Mercedes-Benz

Posted: 16 Sep 2016 07:39 AM PDT

Mercedez-Benz nuk e ka ndërmend të ndalet, sa i përket prodhimit të veturave të reja. Sipas spekulimeve të fundit, Mercedes-Benz është duke planifikuar të prodhojë një seri të re të veturave G-Wagen, përcjell lajmi. Por, ajo që është karakteristike është se modeli do të quhet "GLB". Nëse modeli GLB lançohet me çmimin mes GLE (33,000$) ...

Rrëzimi i avionit bën “jehonë” në mediat italiane: Piloti do transportonte drogë!

Posted: 16 Sep 2016 07:31 AM PDT

Lajmi i uljes së një avioni të vogël në zonën e Ishmit në Durrës, ku dyshohet se ka testuar terrenin për të transportuar drogë në të ardhmen, është publikuar edhe në mediat italiane. "Corriere della Sera" shkruan se italiani dyshohet për trafik ndërkombëtar droge dhe armësh. Dëshmia e tij se u nis nga Bari për ...

Makina përmbyset në autostradë, bllokohet trafiku për 3 orë në Tiranë-Durrës

Posted: 16 Sep 2016 07:16 AM PDT

Dy makina janë aksidentuar në autostradën Tiranë-Durrës, e ndërkohë edhe pse kanë kaluar pothuajse tre orë, trafiku ende mbetet i rënduar. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 12:50 të ditës së sotme, mirëpo pak minuta më parë disa foto të publikuara tregojnë rradhë të gjatë. Një furgon mallrash është përplasur me një makinë, si pasojë e ...

Related Posts :