Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“E turpshme: Ja çka i bën Galatasaray legjendës Hakan Sukur (Foto)” plus 39 more Express Sport

loading...

“E turpshme: Ja çka i bën Galatasaray legjendës Hakan Sukur (Foto)” plus 39 more Express Sport


E turpshme: Ja çka i bën Galatasaray legjendës Hakan Sukur (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 08:19 AM PDT

​Legjenda Hakan Sukur nuk është më anëtar i skuadrës së Galatasarayt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aubameyang gëzon Real Madridin

Posted: 21 Sep 2016 07:59 AM PDT

​Pierre-Emerick Aubameyang ka thënë edhe një herë tjetër se një ditë shpreson të luaj në Real Madrid

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Skuadra e madhe angleze ofron 50 milionë euro për Ramos

Posted: 21 Sep 2016 07:40 AM PDT

Manchester United ende nuk ka hequr dorë nga kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​‘Umtiti do të jetë Beckenbauer i zi i Barcelonës’

Posted: 21 Sep 2016 07:20 AM PDT

Eric Abidal ka lavdëruar mbrojtësin e Barcelonës, Samuel Umtiti

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tronditet Presidenti i Federatës së Spanjës, ia vrasin mbesën (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 06:59 AM PDT

Angel Maria Villar, presidenti i Federatës Spanjolle, po përjeton një moment dhimbjeje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është klubi më i mirë në botë (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 06:45 AM PDT

Euro Club Index ka publikuar ranglistën e klubeve më të mira në botë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Francë – Shqipëri, francezët bëhen hor me himnin (Video)

Posted: 21 Sep 2016 06:29 AM PDT

Para fillimit të ndeshjes mes Francës dhe Shqipërisë në konkurrencën e femrave, e cila u zhvillua të martën mbrëma, ka ndodhur diçka e pazakontë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Prishtina zbulon arsyen e ndarjes me Munishin

Posted: 21 Sep 2016 06:15 AM PDT

Ahmed Kurtolli, nënkryetari i Prishtinës, ka zbuluar arsyet e ndarjes me trajnerin Kushtrim Munishi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Premierliga i thur lavde Xhakës (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 05:59 AM PDT

Granit Xhaka ka marrë lëvdata edhe nga Premierliga pas dy super golave të shënuara në fanellën e Arsenalit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A do të luajnë Januzaj e Hetemaj për Kosovën?

Posted: 21 Sep 2016 05:45 AM PDT

Albert Bunjaki, selektori i Kosovës, ka zbuluar se ende është në pritje të Adnan Januzajt dhe Përparim Hetemajt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lindemann: Prishtina do të arrijë shumë larët (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 05:29 AM PDT

Lutz Lindemann, trajneri i ri i Prishtinës, beson se ekipi bardh e kaltër do të arrijë shumë larët nëse vazhdon të punoj me përkushtim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosovës i bashkohet edhe dy yje

Posted: 21 Sep 2016 05:11 AM PDT

Ardhjet e reja te Kosova nuk kanë të ndalur. Florent Hadërgjonaj dhe Ylli Sallahi do t'i bashkohen shpejt Përfaqësueses.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Harrojeni Xhakën, Zeneli shënon super gol në Holandë (Video)

Posted: 21 Sep 2016 04:33 AM PDT

Arbër Zeneli ka shënuar një super gol në Kupën e Holandës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Ja me kë do të luajë Real Madridi në Kupën e Botës për klube (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 04:09 AM PDT

Real Madridi, kampioni i Evropës, tashmë ka mësuar skuadrat e mundshme me të cilat do të përballet në gjysmëfinale të Kupës së Botës për klube

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Morata: Chelsea ka ofruar shumë para për mua

Posted: 21 Sep 2016 03:45 AM PDT

Alvaro Morata, sulmuesi i Real Madridit, ka zbuluar se Chelsea kishte ofruar para të majme për ta transferuar gjatë verës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rakitic e sakaton Neymarin (Video)

Posted: 21 Sep 2016 02:45 AM PDT

Ivan Rakitic ka bërë një ndërhyrje të ashpër ndaj Neymarit, në stërvitje e fundit të Barcelonës, para ndeshjes me Altetico Madridin, e cila luhet sonte nga ora 22:00. Por, fatmirësisht sulmuesi brazilian nuk ka pësuar asnjë lëndim. /Express/

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tifozët e Arsenalit i këndojnë Granit Xhakës (Video)

Posted: 21 Sep 2016 02:10 AM PDT

Tifozët e Arsenalit i kanë thurur këndë Granit Xhkës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Trajneri gjerman merr drejtimin e Prishtinës (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 01:42 AM PDT

Lutz Lindemann është emëruar trajneri i ri i FC Prishtinës. Gjermani deri më tani e kishte rolin e drejtorit sportiv te skuadra bash e kaltër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Matthaus: Messi është si Maradona

Posted: 21 Sep 2016 01:37 AM PDT

Lothar Matthaus, ish sylli i Gjermanisë, mendon se Lionel Messi është i njëjtë siç ishte Diego Maradona në kohët e arta

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bayerni i ofron Lewandowski pagë marramendëse

Posted: 21 Sep 2016 01:23 AM PDT

Bayern Munich pritet ta bëjë Robert Lewandowskin lojtarin më të paguar në Bundesligë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Milan – Lazio, befason Strakosha (Video)

Posted: 21 Sep 2016 12:59 AM PDT

Foto Strakosha, portieri i Lazios, ka qenë ndër më të mirët në ndeshjen ndaj Milanit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zidane ‘kërcënon’ Guardiolan (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 12:45 AM PDT

Zinedine Zidanes i duhet edhe një fitore që ta thyej rekordin e Pep Guardiolas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xavi: Guardiola mund të fitojë gjithçka me Cityn

Posted: 21 Sep 2016 12:29 AM PDT

Xavi, ish mesfushori i Barcelonës, beson se Pep Guardiola mund të fitojë gjithçka me Manchester Cityn këtë sezon

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhaka befasoi Wengerin (Foto / Video)

Posted: 21 Sep 2016 12:15 AM PDT

Arsene Wenger, trajneri i Arsenalit, nuk e kishte ditur se Granit Xhaka mund të shënoj gola të bukur nga distanca

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Real Madrid – Villarreal, formacionet (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 11:59 PM PDT

Real Madrid dhe Villarreal, do të përballen sonte nga ora 20:00, në Santiago Bernabeu, në kuadër të xhiros së pestë të La Ligës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Punë e kryer: Simeone në Inter (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 11:48 PM PDT

Diego Simeone, trajneri aktual i Atletico Madridit, pritet ta marrë drejtimin e Interit në verën e vitit 2018

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosova miqësore me Kampionin e Botës (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 11:35 PM PDT

Në mars të vitit 2017 nuk përjashtohet mundësia që Kosova të luajë miqësores me Kampionin e Botës, Gjermaninë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tifozët e Arsenalit e duan Granitit kapiten të ekipit (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 11:23 PM PDT

Granit Xhaka, mesfushori prishtinas, ka shpërthyer në dy ndeshjet e fundit të Arsenalit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho kërkon yllin e Leicester Cityt (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 11:10 PM PDT

Jose Mourinho, trajneri i Manchester Cityt, ka shfaqur interesim për transferimin e mesfushorin e Leicester Cityt, Danny Drinkwater

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtarët e UEFA-s kërkojnë largimin e politikës nga futbolli (Video)

Posted: 20 Sep 2016 10:57 PM PDT

Jasques Bondallaz, njeriu më meritor që Kosova u pranua në FIFA, në Kongresin e Meksikës më 13 maj, ka bërë thirrje krerëve të Federatës së Futbollit të Kosovës që të largojnë njerëzit e politikës nga futbolli.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Guardiola i bën konkurrencë Barcelonës për talentin e Arsenalit (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 10:49 PM PDT

Pas Barcelonës, dhe Manchester City ka hyrë në garë për transferimin e mbrojtësit spanjoll, Hector Bellerin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona – Atletico Madrid, formacionet (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 10:35 PM PDT

Barcelona dhe Atletico Madrid do të përballen sonte nga ora 22:00, në Camp Nou, në kuadër të xhiros së pestë të La Ligës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çka shkruajnë mediat serbe për golin e Xhakës kundër portierit Stojkovic (Foto)

Posted: 20 Sep 2016 02:45 PM PDT

​Granit Xhaka ka shënuar gol nga 30 metra kundër portierit serb Vladimir Stojkovic

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Vokrri fle për ndeshjen me Kroacinë (Video)

Posted: 20 Sep 2016 02:30 PM PDT

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll, më 6 tetor zhvillon ndeshjen e dytë eliminatore për Botërorin Rusia 2018 dhe të parën si vendëse.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Chelsea përmbys Leicesterin, kalon tutje në EFL Cup (Video)

Posted: 20 Sep 2016 02:15 PM PDT

Chelsea ka përmbysur Leicesterin Cityn nga 2:0 në 2:4 për të kaluar tutje në EFL Cup

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fjalët e Xhakës pas golit të jashtëzakonshëm (Video)

Posted: 20 Sep 2016 02:05 PM PDT

​Granit Xhaka ndjehet i lumtur pas golit të dytë me Arsenalin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Chelsea përmbys Leicesterin, Fabregas shënon dy gola për dy minuta (Video)

Posted: 20 Sep 2016 01:45 PM PDT

​Chelsea ka përmbysur Leicester Cityn nga 2:0 në 2:4

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Milan vazhdon me fitore (Video)

Posted: 20 Sep 2016 01:40 PM PDT

Milan ka vazhduar me fitore në Serie A, pasi ka mposhtur lazion me rezultat 2:0

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Arsenal dhe Liverpool kualifikohen tutje në EFL Cup, Xhaka shënon supergol (Video)

Posted: 20 Sep 2016 01:35 PM PDT

Arsenal ka mposhtur 4:0 Nottingham Forestin e pajtim Kasamit, ndërsa Liverpool mposhti Derby Countyn 3:0

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Milan shënon sërish kundër Strakoshës (Video)

Posted: 20 Sep 2016 01:20 PM PDT

Milan ka dyfishuar epërsinë kundër skuadrës së Lazios

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :