Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Edhe zëvendësuesit e Note 7 me probleme” plus 15 more Express AutoTech

loading...

“Edhe zëvendësuesit e Note 7 me probleme” plus 15 more Express AutoTech


Edhe zëvendësuesit e Note 7 me probleme

Posted: 26 Sep 2016 05:01 PM PDT

Pajisja e re e Samsungut, Note 7, pas problemeve të para që nga lansimi është zëvendësuar me një linjë të re, por që po ashtu doli të jetë me defekte.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pronari i Lamborghini Huracane dënohet për shkak të zhurmës së lartë të veturës (Video)

Posted: 26 Sep 2016 04:59 PM PDT

Mark Truesno është ndaluar nga një polic në Brisbane të Australisë, sepse vetura tij lëshonte zhurmë të lartë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rrjedhin detajet e Samsung Galaxy S8

Posted: 26 Sep 2016 04:57 PM PDT

Samsungu raportohet se ka nisur punët me pajisjen e re Galaxy S8 të cilën do ta lansojë në shkurt të vitit 2017, ndërsa tani në "Weibo" kanë qarkulluar specifikat e telefonit të ardhshëm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mercedes GLS plot shkëlqim [foto/video]

Posted: 26 Sep 2016 04:52 PM PDT

Kompania e njohur Larte Design, e cila merret me modifikimin e veturave, para dy vjetëve në panairin e veturave në Esen ka prezantuar modelin e saj të modifikuar Mercedes GL Black Crystal, ndërsa tani ajo sjell edhe modelin tjetër të modifikuar Mercedes GLS me plot shkëlqim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Honor 6X lansohet në tetor

Posted: 26 Sep 2016 03:29 PM PDT

Pasardhësi i Huawei Honor 5X raportohet se do të lansohet në muajin tetor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shpaloset Honda Civic i ri

Posted: 26 Sep 2016 03:27 PM PDT

Honda Civic i ri është shpalosur pak ditë para debutimit zyrtar në Paris Motor Show në muajin tetor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Alcateli lanson telefonin me superbateri

Posted: 26 Sep 2016 03:25 PM PDT

Seria Pixi e Alcetelit është plotësuar me pajisjen më të re Pixi 4 Plus Power.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Renault-Nissan arrin marrëveshje me Microsoftin

Posted: 26 Sep 2016 03:24 PM PDT

Renault-Nissan dhe kompania Microsoft firmosën sot një marrëveshje partneriteti botëror shumëvjeçar për të zhvilluar teknologjitë e së nesërmes që do të zhvillojnë eksperiencat e pilotimit të veturave të lidhura nëpërmjet internetit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë studiuan gjigantët e teknologjisë?

Posted: 26 Sep 2016 02:40 PM PDT

​Në fillim një diplomë. Pastaj? Zotërimi i një biznesi mulit-miliarda dollarësh?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Uber synon të krijojë taksi fluturuese (Video)

Posted: 26 Sep 2016 12:31 PM PDT

​Uber surprizoi botën muajin e kaluar kur lajmëroi planet e saj mbi testimin e makinave vetë-drejtuese.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Top 10 ueb faqet më të klikuara në botë

Posted: 26 Sep 2016 06:55 AM PDT

Kur bëhet fjalë për konkurrencën, interneti është luftë e vërtetë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nëse ky numër ju thërret në Viber, mos u lajmëroni assesi

Posted: 26 Sep 2016 05:59 AM PDT

Keni marrë ndonjëherë thirrje nga ky numër misterioz në Viber? Nëse po, ju këshillojmë të mos lajmëroheni, por lëreni të ndalet thirrja, transmeton Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Audi, BMW dhe Mercedes bashkojnë forcat për një projekt të madh

Posted: 26 Sep 2016 05:06 AM PDT

Të dhënat sot janë pika e fortë e çdo kompanie automobilistike, përfshirë hartat dhe informatat tjera për terrenin në të cilin ato lëvizin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Syzet Spectacles nga Snapchat, ja çfarë mund të bëni me to [FOTO]

Posted: 26 Sep 2016 02:35 AM PDT

Këto syze janë pajisja e parë nga Snapchat.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fillon shitja e Apple Watch Seria 2, këto janë çmimet

Posted: 26 Sep 2016 12:40 AM PDT

Bashkë me prezantimin e iPhone 7, Apple prezantoi edhe serinë 2 të orëve të mençura nga kjo kompani.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kujdes kur bisedoni me Viber, këtë të keqe të tij kurrë nuk e keni ditur

Posted: 25 Sep 2016 10:13 PM PDT

A përgjohet apo jo biseda në Viber, është një pyetje që secilit përdorues të Viberit në Kosovë i intereson. Shumë nga bisedat thuhet se nuk i përgjon ky sistem, por mos sigurohi sepse Viberi i përgjon bisedat e juaja. 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :