Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Ekskluzive: Ragip Xhaka: Ne kishim të drejtë, FFK le të kërkojë falje” plus 39 more Express Sport

loading...

“Ekskluzive: Ragip Xhaka: Ne kishim të drejtë, FFK le të kërkojë falje” plus 39 more Express Sport


Ekskluzive: Ragip Xhaka: Ne kishim të drejtë, FFK le të kërkojë falje

Posted: 08 Sep 2016 07:40 AM PDT

Pas vendimit të FIFA's që Granit Xhaka dhe të tjerët që kanë luajtur në Euro 2016 nuk mund të luajnë për Kosovën, ka reaguar Ragip Xhaka, i cili ka kërkuar që FFK të paktën të kërkojë falje

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Schmeichel tallet me Guardiolan, tregon dallimin me Fergusonin

Posted: 08 Sep 2016 07:30 AM PDT

​Peter Schmeichel ka thënë se Pep Guardiola ndryshon në filozofi nga Alex Ferguson

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pas Hazardit, edhe Cahill godet Mourinhon (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 07:15 AM PDT

Mbrojtesi anglez i Chelsea, Gary Cahil, ka thënë se Chelsea e kishte humbur rrugën taktikisht nën urdhrat e Jose Mourinhos.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Cana nis kursin për trajner (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 06:59 AM PDT

Lorik Cana ka nisur kursin për t'u bërë trajner. Këtë e ka konfirmuar edhe Federata Shqiptare e Futbollit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosova do të përforcohet me disa yje për ndeshjet e radhës

Posted: 08 Sep 2016 06:43 AM PDT

Albert Bunjaki, selektori i Kosovës, pret që Kosovës t'i bashkohen edhe disa yje për ndeshjet e radhës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Reali transferon talentin e Valencias? (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 06:29 AM PDT

Real Madrid ia ka vërë syrin talentin të Valencias, Rafa Mir

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Alcacer bëri një gjest të madh gjatë prezantimit te Barcelona (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 05:55 AM PDT

Paco Alcacer, ish sulmuesi i Valencias, është prezantuar te skuadra e re, Barcelona

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Legjenda e boksit nuk është mirë, shokët e vizitojnë në spital (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 05:31 AM PDT

Aziz Salihu, ish legjenda e boksit, ka pasur mysafir special në spital

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Barcelona prezanton përforcimin e ri (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 04:59 AM PDT

Paco Alcacer, ish sulmuesi i Valencias, është prezantuar te skuadra e re, Barcelona

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronaldo ka një lajm të madh për Realin (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 04:45 AM PDT

Cristiano Ronaldo ka konfirmuar se do të luajë ndaj Osasuna të shtunën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohet foto e Granit Xhakës në shtrat me të fejuarën (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 04:31 AM PDT

Granit Xhaka është duke tentuar të rrijë sa më larg gjithëve, pas situatës nëpër të cilën ka kaluar tash e disa javë. Por, jo edhe larg të fejuarës, Leonita Lekaj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho prishet me Darmianin

Posted: 08 Sep 2016 03:50 AM PDT

Trajneri portugez i Manchester United, Jose Mourinho, i ka prishur marrëdhëniet me njërin nga mbrojtësit me nam të United.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Befason Ronaldinho, ja me çfarë do të merret pas pensionimit nga futbolli

Posted: 08 Sep 2016 03:15 AM PDT

Ronaldinho ka zbuluar se do të luajë edhe një vit, derisa pas futbollit do t'i përkushtohet muzikës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Godet Reali, vazhdon kontratat me yjet e skuadrës (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 02:51 AM PDT

Sipas të përditshmes sportive madrilene, AS, Real Madridi gjatë këtij muaji do t'i vazhdoj kontratat me yjet e skuadrës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Januzaj ka kualitetin për t’ia fituar Championsin Unitedit”

Posted: 08 Sep 2016 02:29 AM PDT

Nicky Butt, trajneri i akademisë së Manchester Unitedit, mendon Adnan Januzaj ka kualitetin që të fitojë tituj të Ligës së Kampionëve me klubin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ylli i Spanjës dhe Real Madridit i frikësohet Shqipërisë (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 02:15 AM PDT

Alvaro Morata, sulmuesi i Spanjës dhe Real Madridit, i frikësohet përballjes me Kombëtaren shqiture

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cana e nis kursin për trajner, e kërkon klubi i njohur evropian

Posted: 08 Sep 2016 01:56 AM PDT

Lorik Cana ka nisur kursin për t'u bërë trajner. Kurse, mediat greke raportojnë Olympiacos është gati të bëjë një ofertë për ish-kapitenin e Kombëtares shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Marotta: Pogba kërkoi largimin nga Juventusi

Posted: 08 Sep 2016 01:38 AM PDT

Giuseppe Marotta, shefi ekzekutiv i Juventusit, ka zbuluar se Paul Pogba ka kërkuar largimin nga Kampioni i Italisë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E dënon policia, Cana befason qytetarët e Tiranës

Posted: 08 Sep 2016 01:25 AM PDT

Lorik Cana, ish kapiteni i Kombëtares, është gjobitur nga policia shqiptare në mes të Tiranës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Atalanta trondit Berishën

Posted: 08 Sep 2016 01:11 AM PDT

Portieri i Shqipërisë, Etrit Berisha pritet të mbetet në stolin e rezervave edhe te skuadra e re, Atlanata.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sanchez: Unë jam i mirë sa Messi e Ronaldo

Posted: 08 Sep 2016 12:49 AM PDT

Alexis Sanchez, sulmuesi i Arsenalit, beson se është mjaft i mirë për t'u konsideruar në të njëjtën nivel me Lionel Mesin dhe Cristiano Ronaldon

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Hazard godet keq Mourinhon

Posted: 08 Sep 2016 12:40 AM PDT

Eden Hazard, ylli i Chelseas, e ka thumbuar ish menaxherin e londinezëve, Jose Mourinhon

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A e keni ditur se ylli i Kombëtares ishte portier? (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 12:25 AM PDT

Bekim Balaj, sulmuesi i Kombëtares shqiptare, karrierën në futboll e ka nisur si portier

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shqipëri – Kosovë, lajm i keq për tifozët

Posted: 08 Sep 2016 12:06 AM PDT

Shumica e ndeshjeve të Shqipërisë dhe Kosovës në kualifikime për "Kampionatin botëror 2018" do të zhvillohen në të njëjtin orar

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A do të largohet Ribery nga Bayerni në fund të sezonit?

Posted: 07 Sep 2016 11:59 PM PDT

Franck Ribery, i cili ka kontratë me Bayern Munichun deri në fund të këtij sezoni, shpreson të vazhdojë bashkëpunimin me gjigantin nga Bundesliga

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ribery preferon trofeun e Championsit para Bundesligës

Posted: 07 Sep 2016 11:50 PM PDT

Franck Ribery, mesfushori francez, më shumë preferon ta fitojë Ligën e Kampionëve, këtë sezon, sesa titullin e pestë me radhë në Bundesligë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ancelotti ka një mesazh për Jamesin

Posted: 07 Sep 2016 11:41 PM PDT

Carlo Ancelotti e ka këshilluar James Rodriguezin që mos të dorëzohet, dhe të vazhdoj luftën edhe pse nuk luan rregullisht

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Raiola sulmon Guardiolan para derbit të Manchesterit

Posted: 07 Sep 2016 11:29 PM PDT

Mino Raiola, menaxheri i Paul Pogbas dhe Zlatan Ibrahimovic, e ka sulmuar Pep Guardiolan para derbit të Manchesterit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Manchester City vendos për të ardhmen e Hartit (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 11:15 PM PDT

Manchester City do ta shes Joe Hart përfundimisht në fund të këtij sezoni

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Balaj ka një mesazh pas fitores ndaj Maqedonisë (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 10:55 PM PDT

Bekim Balaj, sulmuesi i Kombëtares shqiptare, shënoi golin e fitores në ndeshjen ndaj Maqedonisë, në ndeshjen e vlefshme për kualifikimet e Botërorin 2018.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Klubi nga Premierliga ofron 100 milionë për Griezmann

Posted: 07 Sep 2016 10:45 PM PDT

Chelsea është e gatshme t'i paguaj Atletico Madridit 100 milionë euro për Antoine Griezmann

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​10 trajnerët më të paguar në botë (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 02:45 PM PDT

Pep Guardiola është trajneri më i paguar në botë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

5 rekordet e Lorik Canës

Posted: 07 Sep 2016 02:30 PM PDT

Lorik Cana është tërhequr përfundimisht nga kombëtarja shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Zyrtare: Jose Enrique bëhet me skuadër të re

Posted: 07 Sep 2016 02:05 PM PDT

Jose Enrique ka nënshkruar me Real Zaragozan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

10 talentet më të mëdhenj në botë

Posted: 07 Sep 2016 01:40 PM PDT

​Anthony Martial vlerësohet si talenti më i madh në botë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja kur do të largohet Simeone nga Atletico

Posted: 07 Sep 2016 01:22 PM PDT

​Diego Simeone do të largohet në vitin 2018 nga Atletico Madrid

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

‘Mourinho është favorit për ta mposhtur Guardiolan në derbi’

Posted: 07 Sep 2016 01:09 PM PDT

​Ramon Calderon ka thënë se Manchester United është favorit për të fituar derbin ndaj Manchester Cityt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vokrri: Jemi dy kombëtare dhe nuk ka dilema

Posted: 07 Sep 2016 12:50 PM PDT

​Shqipëria e Kosova kanë dy kombëtare dhe mbi këtë nuk mund të ketë asnjë dilemë sipas kryetarit të FFK-së, Fadil Vokrri

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vokrri-Sheremetit: Tregom nëse kishte flamur të Kosovës në Elbasan (Video)

Posted: 07 Sep 2016 12:29 PM PDT

​Organizatorët e ndeshjes në Finlandë kanë kërkuar që Kosova të prezantohet me simbole shtetërore për të përjashtuar çfarëdo mundësie që gjatë ndeshjes të ketë incidente.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Morata ka frikë nga Shqipëria

Posted: 07 Sep 2016 12:20 PM PDT

Alvaro Morata e ka pranuar se ndeshjet kundër Shqipërisë dhe Italisë do të jenë më të vështirat për Spanjën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :