Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Emina nuk i harron traditat shqiptare (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Emina nuk i harron traditat shqiptare (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Emina nuk i harron traditat shqiptare (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 11:08 AM PDT

Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj nuk i harron traditat tona

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Marina nuk i ndal pushimet (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 10:38 AM PDT

Marina Vjollca vazhdon me postime të fotove nga plazhi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çiljeta dhe ‘Supermeni’ i saj (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 10:32 AM PDT

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe djali i saj i vogël Fernando, duket se kanë një lidhje shumë speciale me njëri tjetrin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dhurata speciale që mori Stresi (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 10:15 AM PDT

Pas fitores së Shqipërisë me skuadrën Maqedonisë duket se edhe për reperin Stresi ka patur një dhuratë të veçantë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rozana Radi, akuza të rënda: Babai im ngriti zërin si Ndrenika, u përplas ‘padashur’..

Posted: 07 Sep 2016 10:06 AM PDT

Një ditë më parë aktori i madh Robert Ndrenika u shpreh totalisht kundër shembjes së Teatrit Kombëtar duke i i thënë ministres Kumbaro se do të shtrihet në shkallët e godinës e s'do ta tresë dheu.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Anjeza Shahini: Po jetoj një ëndërr nga e cila nuk dua të zgjohem (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 09:37 AM PDT

Është bërë tashmë 1 vit që nga dita e saj më e lumtur. Këngëtarja e njohur me zë brilant, Anjeza Shahini feston sot përvjetorin e parë të martesës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është ‘kloni’ i Kim Kardashianit (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 09:18 AM PDT

Kylie Jenner gradualisht është duke u shndërruar në klon të motrës së saj, Kim Kardashianit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Express Story: Mihrije Braha pozon ne tunele e autostrada (Video)

Posted: 07 Sep 2016 09:10 AM PDT

Mihrije Braha është njëra ndër këngëtaret që më së shumti kujdeset për dukjen e saj

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja kujt i bie Linda Morina (Video)

Posted: 07 Sep 2016 08:10 AM PDT

E famshmja Linda Morina, sapo ka publikuar një video ku shihet se është në plazhin e Durrësit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do t'a besoni ku ndodhet këtë herë Arbana për emisionin e saj (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 07:56 AM PDT

Gjatë këtyre muajve prezantuesja Arbana Osmani ka udhëtuar si jashtë ashtu edhe brenda vendit për emisionin e saj të ri që pritet të nisë në tetor, "Dua të të bëj të lumtur".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Françeska Jaçe një shofere që thyen rregullat (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 07:48 AM PDT

Duket se propagandës për vendosjen e rripit të sigurimit nuk i është bashkuar bukuroshja Françeska Jaçe.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rrëfehet Ardit Gjebrea, ja me kë pëlqen të drekojë (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 07:42 AM PDT

​Prezantuesi Ardit Gjebrea ka publikuar një foto duke drekuar së bashku me ndërmjetësen Eni Çobani.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lindon vjen me surprizën e radhës, pamje ekskluzive (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 07:13 AM PDT

Pas suksesit të projektit "Dale", Lindon Berisha ka gati befasinë e radhës për fansat e tij, simpatinë e të cilëve e fitoi për një kohë të shkurtër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A po ju duket Arbnora Ademaj në këto foto si Marilyn Monroe? (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 06:55 AM PDT

Modelja dhe prezantuesja e njohur Arbnora Ademaj, e cila njihet për bukurin dhe format e saj, së fundmi është paraqitur si një nga ikonat e bukurisë Marilyn Monroe.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Olta Gixhari provokon me të zeza (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 06:34 AM PDT

Aktorja seksi Olta Gixhari ka publikuar një foto në të cilën shfaqet më provokuese se kurrë e veshur e tëra më të zeza.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja kur do ta lancojë këngën e re Era Istrefi

Posted: 07 Sep 2016 06:27 AM PDT

Super-ylli botëror nga Prishtina, Era Istrefi, pas një pauze relativisht të gjatë, ka vendosur të rikthehet në skenë me një projekt të ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Halle dhe Oliver nuk duan të divorcohen

Posted: 07 Sep 2016 06:24 AM PDT

Halle Berry dhe Oliver Martinez vitin e kaluar nxituan për në gjykatë, duke u munduar që ta bindin njëri tjetrin për t'i nënshkruar dokumentet e divorcit. Por që nga atëherë ka kaluar një vit dhe ata duket se kanë hequr dorë dhe duan të qëndrojnë të martuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është koleksioni më i ri i realizuar nga Rihanna (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 06:16 AM PDT

Këngëtarja e hitit ''Work'', me të vërtetë ka pasion punën!

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si e shijon “parasjën” Marina Vjollca (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 06:16 AM PDT

Modetarja Marina Vjollca dhe i dashuri i saj reperi Getoar Selimi janë duke shijuar arratisjen e tyre të radhës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja ku fle Era Istrefi (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 06:02 AM PDT

Çdo ditë e më shumë Era Istrefi po fiton famë falë muzikës që ajo bën, por gjithashtu ajo po kthehet edhe në një nga personazhet më interesante për mediat rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vipat e Bllokut’ publikojnë pamjet, Enca nudo në vaskë (Video)

Posted: 07 Sep 2016 05:57 AM PDT

Rreth një vit më parë Enca publikoi këngën 'Soul Killa' ku në një nga skenat e klipit ajo shfaqej nudo në vaskë. Pak minuta më parë 'Vipat e Bllokut' kanë publikuar një pjesë nga prapaskenat e xhirimit të kësaj skene në të cilën Encës i ndërpritet muzika, por mimika e fytyrës së saj është shumë komike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë po ndodh me “Fundjavë Ndryshe”, largohet Ilir Hoxholli? (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 05:53 AM PDT

Një postim i aktivistit Ilir Hoxholli në Facebook ka hapur dyshimet se ai nuk është më pjesë e "Fundjavë Ndryshe".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enca zbulon se me kë është zgjuar në këtë mëngjes (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 05:43 AM PDT

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka disa ditë që ka marrë një qen në familjen e saj. Ajo duket mjaftë e lumtur për këtë zgjedhje pasi nuk nguron edhe të ndajë me miqtë e saj në Instagram momente të bukura që kalon me të.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Publikohen fotot e Bleros tek bisedon me një bjondinë që nuk është Afrona (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 05:42 AM PDT

Këngëtari Blero momentalisht po qëndron në Prishtinë në duke shijuar kafen e mëngjesit në këtë ditë me shi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë thotë Morena Taraku për ditën e sotme (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 05:33 AM PDT

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Morena Taraku është shumë aktive nëpër rrjetet sociale. Ajo shquhet për jetën luksoze që bën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Roza Lati i thotë "Të dua" shokut të ngushtë

Posted: 07 Sep 2016 05:29 AM PDT

Paraditen e sotme u publikua lajmi se prezantuesja Roza Lati, nëpërmjet një fotoje të postuar në Instagram, ka bërë publike lidhjen e saj të dashurisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rozana Radi në “Dance With Me”, nga konkurrente në staf

Posted: 07 Sep 2016 05:24 AM PDT

Vitin që kaloi këngëtaja Rozana Radi ka qenë një konkurrentet e spektaklit "Dance With Me", por duket se ky vit e ka gjetur këngëtaren si pjesë të stafit të këtij spektakli.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Milaim Zeka, ish-vjehrri i Seldi Qalliut baba rishtaz, prezanton familjen e re në ekran (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 05:16 AM PDT

Gazetari kosovar Milaim Zeka ka pak muaj që është bërë baba. Ai ka vendosur që ta prezantojë para audiencës familjen e tij të re. Kjo foto është nga martesa e dytë me gazetaren Edlira Qefalija Zeka. Kjo është vajza e 4 e Zekës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kur Meda shkrihet me gruan në det (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 05:06 AM PDT

Këngëtari Mehdin Përgjegjaj, i njohur më mirë si Meda, ka nisur pushimet e tij verore, pas një sezoni të ngarkuar me mbrëmje muzikore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Morena gjuan një mal me rroba, nuk i duhen më (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 04:54 AM PDT

Morena Taraku shquhet për jetën luksoze që bën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sensibilizohet Silva Gunbardhi: Me rrip shpëton kokën or mik (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 04:26 AM PDT

Këngëtarja Silva Gunbardhi duket se është sensibilizuar mjaft me policinë përsa i përket vendosjes së rripit të sigurimit në makinë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni se kush i bën foto seksi dhe xhirimet e Lindës (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 04:17 AM PDT

Sa herë ndodhë një ngjarje e madhe apo zhvillim interesant, menjëherë pason reagimi i saj. 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nora Istrefi e ka fytyrën krejt rrudha (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 04:10 AM PDT

Grimi e mbanë në formë. Por nëse e sheh për së afërmi do ta vëresh që fytyra e Nora Istrefit nuk është edhe aq e re.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja aksesori që ka rënë në dashuri Lori Hoxha (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 04:07 AM PDT

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha është shquar gjithnjë për stilin e saj në të veshur, i cili shpesh "imitohet" edhe nga shumë ndjekëse të saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Publikohet foto e Luanës kur nuk kishte b...(Foto)

Posted: 07 Sep 2016 04:06 AM PDT

I ka bërë operacion apo nuk i ka bërë. Kjo është pyetja por...pasi ta shihni këtë foto do e kuptoni përgjigjen. Duket se u kuptua sekreti. Luana i ka bërë edhe të pasmet operacion, transmeton Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Publikohet një foto që Gjyste Vulaj nuk do donte ta shihnit (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 03:58 AM PDT

Gjyste Vulaj padyshim se është një femër seksi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Më në fund edhe Leonora Jakupi e nxjerr gjoksin jashtë (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 03:53 AM PDT

Leonora Jakupi me foton që ka postuar para pak minutash në instagram ka marrë komente të shumta. Kjo pasi që këngëtarja në këtë foto dukej e mahnitshme, transmeton Gazeta Blic. Edhe pse ajo nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, çdo herë kur poston diçka bën "bum".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fama e Arminës kalon kufinjtë, ja çfarë ka bërë (Foto)

Posted: 07 Sep 2016 03:47 AM PDT

Fama e blogeres Armina Mevlani prej kohësh i ka kaluar kufinjtë e vendit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Oprah Winfrey mohon martesën me Stedman Graham

Posted: 07 Sep 2016 03:38 AM PDT

Pas disa thashethemeve që kanë qarkulluar kohën e fundit, Oprah Winfrey, ka mohuar se ajo po martohet me Stedman Graham.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Djali nga Siria i dërgon mesazh Encës: “Muzika jote më bën të harroj luftën!” 

Posted: 07 Sep 2016 03:20 AM PDT

Shpesh në rrjete sociale vëmë re se si këngëtarët tregojnë për lidhjen e veçantë që kanë me të gjithë fansat e tyre. Ata nuk ngurrojnë t'i falënderojnë vazhdimisht jo vetëm për përkrahjen, por edhe për dhuratat dhe mesazhet inkurajuese që ata u dërgojnë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :