Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Era Istrefi ia zë vendin Kylie Jenner” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Era Istrefi ia zë vendin Kylie Jenner” plus 39 more Express Rozë


Era Istrefi ia zë vendin Kylie Jenner

Posted: 26 Sep 2016 09:47 AM PDT

Pas suksesit ndërkombëtar si këngëtare, Era Istrefi ka rënë në syrin e markave më të mëdha të kozmetikës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shpërthen Albëria, nxjerr gjoksin (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 09:47 AM PDT

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj viojn qëndrimin e saj në New York dhe mesa duket po argëtohet mjaft.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni se ku e urren të puthet Gold AG (Video)

Posted: 26 Sep 2016 09:11 AM PDT

Gold Ag, i cili ka qenë i ftuar në intervistën e gjatë të emisioni Express Rozë, ka treguar se në cilin vend e urren të puthet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gjakovarja grimon milioneren Paris Hilton në Beograd (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 09:04 AM PDT

Ajo njihet si një nga grimerët më të njohura në Kosovë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë thotë Gold AG për Noizyn (Video)

Posted: 26 Sep 2016 08:47 AM PDT

Dy reperët më të dashur për publikun shqiptar, Noizy dhe Gold Ag, dikur ishin shok shumë të mirë, ndërkaq tash e një kohë nuk flasin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zhvishet edhe deputeti i LDK’së (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 08:34 AM PDT

​Jemi mësuar t'i shohim vetëm personat e estradës sonë, por edhe të huajt duke u zhveshur. Mirëpo, kësaj radhe edhe deputeti i LDK'së Naser Osmani ka vendosur që t'i bashkohet estradës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Femra më seksi në botë, na zdrit vitin (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 08:24 AM PDT

Në një studim të para pak muajve Kelly Brook u cilësua si femra me format më perfekte në botë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vedat Bajrami blen veturë 100 mijë euro (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 08:18 AM PDT

Vedat Bajrami do ta bëj "zhurëm" në Prishtinë me BMW'në e tij të re. Humorisi i famshëm kosovar e ka blerë tipin e ri të BMW'së, BMW 7.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Traumatizohet Big Mama (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 06:56 AM PDT

Big Mama është këngëtare, por edhe fytyrë televizive. Ajo pos që merret me muzikë, prezanton edhe emisionet e saj në Maqedoni, shkruan "Kosovarja".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë ka “Gylsereni”? Nuk është aspak mirë (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 06:52 AM PDT

Aktorja e famshme turke Nurgul Yesilcay, e njohur në rolin e "Gylserenit" në serialin "Fate të kryqëzuar", po përballet me probleme shëndetësore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ditëlindja e Greta Koçit, ja si e uron Renato Mekolli (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 06:21 AM PDT

Nuk kanë të mbartuar batutat për ditëlindjen e këngëtares Greta Koçi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Projekte të mëdha po vijnë për Bleonën.. (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 05:55 AM PDT

Projekte të mëdha po vijnë për këngëtaren shqiptare me famë ndërkombëtare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gold Ag flet për Getoar Selimin dhe zënkat me të (Video)

Posted: 26 Sep 2016 05:44 AM PDT

Gold AG dhe Getoar Selimi janë ndër reperët më të kërkuar shqiptarë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gruaja e Ermalit nuk e ka problem, del pa të brendshme (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 05:42 AM PDT

Elegante dhe plot stil, është tejet aktive në llogarinë e saj me ç'rast po i ndjek tendencat e fundit të modës dhe nuk heziton fare të jetë provokuese për ndjekësit e saj

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni se me kë dëshiron të shkoj në haxh Gold AG (Video)

Posted: 26 Sep 2016 05:29 AM PDT

Gold Ag është njëri ndër reperët më të pëlqyer nga të gjithë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Të gjithë ju mendoni se Linda është emri i vërtetë i Linda Morinës, por gaboheni

Posted: 26 Sep 2016 05:20 AM PDT

Atë e njohin të gjithë si Linda Morina. Madje edhe letërnjoftimin  e ka me atë emër pasi e ka ndërruar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rozana Radi ka një mesazh për këngëtarët (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 05:18 AM PDT

Këngëtarja dhe tekst-shkruesja Rozana Radi, ka lajmëruar përmes një postimi në Instagram, se së shpejti do të lançojë këngën e saj më të re.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Miss Kosova është e ‘çmendur’ pas Xherdan Shaqirit (Video)

Posted: 26 Sep 2016 05:09 AM PDT

Xherdan Shaqiri, është njëri ndër futbollistët më të mirë shqiptar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Komentuesja- Arminës: “S’të vjen turp që shëtit me paratë e popullit”, ja si i përgjigjet blogerja

Posted: 26 Sep 2016 05:08 AM PDT

​Armina Mevlani është duke ndjekur nga afër, Javën e Modës së Milanos, nga edhe poston foto veshjesh vazhdimisht.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Eliza Dukshu skena hot duke bërë seks, pamje si asnjëherë më parë! (Foto +18)

Posted: 26 Sep 2016 04:53 AM PDT

Aktorja shqiptare në Hollywood, Eliza Dushku tashmë ka shumë vite karrierë në industrinë më të madhe të filmit në botë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E mbani mend Fredin e Elsës te “Pallati 176”? Ja si duket ai sot (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 04:52 AM PDT

"Pallati 176" është një nga komeditë më të dashura për shqiptarët.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Meshkujt që bëjnë më shpesh seks, janë më të prirë të besojnë në Zot

Posted: 26 Sep 2016 04:48 AM PDT

Sipas disa hulumtimeve të reja, seksi e liron hormonin e dashurisë – oksitoksinën – dhe jo vetëm që promovon lidhjen sociale, altruizmin, por edhe ndjenjat ndaj perëndisë – veçanërisht tek meshkujt.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si i këndon Gold AG këngët e rivalit të tij (Video)

Posted: 26 Sep 2016 04:29 AM PDT

Gold Ag i cili ka qenë i ftuar në intervistën e gjatë të emisionit Express Rozë, e ka kënduar këngën e një rivali të tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ledri Vula, një foto si Mr.Grey (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 04:08 AM PDT

​Ledri Vula është një ndër reperët më të pëlqyer shqiptar, kjo jo vetëm për faktin se ka talent dhe këngët e tij shndërrohen menjëherë në hite, por është edhe shumë tërheqës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A është e virgjër Aida Doçi ?! (Video)

Posted: 26 Sep 2016 03:58 AM PDT

Këngëtarja e re e muzikës popullore Aida Doçi i'u përgjigj pyetjeve të gazetarit tonë në intervistën 60 sekondëshe. E pyetur për ëndrrat e saj dhe se a është lënduar nga dashuria ajo tregon se si ëndërr ka muzikën dhe se nga dashuria nuk është lënduar asnjëherë. A pi ajo raki, a po i mungon X Factori, a beson në fall dhe kur ka bërë seks për herë të fundit ? Përgjigjet e këtyre pyetjeve mund ti shihni në kanalin e Prive në Youtube.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E dini si e ka emrin e vërtetë Juliana Pasha?

Posted: 26 Sep 2016 03:58 AM PDT

Këngëtarja e njohur Juliana Pasha, e ftuar në programin e së dielës "E Diela Shqiptare" në Tv Klan, mes këngëtarëve me më shumë pjesëmarrje në Këngën Magjike, ka treguar edhe një sekret për vete.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Harrojeni Gjysten, vajza e saj është edhe më seksi (Video)

Posted: 26 Sep 2016 03:56 AM PDT

​Ajo vazhdon të komentohet për linjat perfekte dhe stilin e saj unik, e poashtu edhe për ngjashmërinë që ka me të ëmën, shkruan revista Kosovarja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Orinda Huta: Kështu nisi historia ime me Turin..

Posted: 26 Sep 2016 03:50 AM PDT

Këngëtarja Orinda Huta, e ftuar sot në "E diela Shqiptare", bashkë me artistët që kanë konkurruar më shumë se të tjerët në Këngën Magjike, ka treguar edhe një sekret për historinë e saj me partnerin Turjan Hyska.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni sa vjet i ka Linda Morina (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 03:50 AM PDT

E ka publikuar foton e letërnjoftimit për të na treguar se kur e ka ditëlindjen. Është e pabesueshme data kur ka lindur ajo, transmeton Express Linda Morina është lindur në vitin 1978, që i bie të jetë plot 38 vjet. Ditëlindjen e ka në maj dhe ka vendosur që prej tash ta nis organizimin e festës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këngëtares i del "zogu" në mes të koncertit (Video)

Posted: 26 Sep 2016 03:39 AM PDT

Faith Evans e ka zbuluar "zogun" e saj në koncertin e ribashkimit të kompanisë "Bad Boy". Para mijëra fansave, Faith gaboi duke e ngritur fustanin lart për të treguar sekretin e saj më të madh trupor. Këngëtarja si duket kishte harruar që nuk kishte asgjë veshur nën fustan ndërsa veprimi i saj elektritozi publikun./Indeksonline

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bleona: Kam një borxh të madh…

Posted: 26 Sep 2016 03:35 AM PDT

​Sa herë përmendet emri i saj është e madhe edhe zhurma pas, sepse ҫdo gjë që bën dhe thotë Bleona përbën lajm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çka ka Ganja që po zbukurohet kaq shumë? (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 03:26 AM PDT

Ganimete Musliu është deputetja më e përfolur në media. Ajo kohëve të fundit po i kushton shumë kujdes dukjes së saj, siç duket ka diçka që ne nuk dimë për te dhe e di vetëm ajo, shkruan Infokusi.com

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni sa paguhet Era Istrefi për një koncert të Coca-Colas (Video)

Posted: 26 Sep 2016 03:23 AM PDT

Çdo ditë e më shumë Era Istrefi po fiton famë falë muzikës që ajo bën, por gjithashtu ajo po kthehet edhe në një nga personazhet më interesante për mediat rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këngëtarja shqiptare, topless në plazh (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 03:18 AM PDT

Ajo është këngëtare me një zë të veçantë. Evi Reçi nuk është shumë 'e përfshirë' tek thashethemet dhe skandalet 'rozë'.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çmendet Kallashi, hipën mbi makinë krejtësisht e zhveshur (FOTO)

Posted: 26 Sep 2016 03:11 AM PDT

Donjeta Kasumi-Kallashi ka befasuar me një foto të cilen e ka publikuar në rrjetin social Instagram, shkruan GazetaBlic. Kallashi e zhveshur duke treguar të pasmet bombastike që ka, ka hipur mbi një makinë duket se do të fluturoj ashtu si edhe shihet nudo.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gold AG: Ja pse nuk do të bashkëpunoj me Getoar Selimin (Video)

Posted: 26 Sep 2016 03:08 AM PDT

Gold Ag, ka qenë i ftuar në intervistën e gjatë në emisionin Express Rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A do të jetë kjo Sofia e përsosur? Njihuni me fytyrën e re të 'Zonë e Lirë'

Posted: 26 Sep 2016 02:41 AM PDT

Që prej largimit të Romina Alkut, Sofisë së emisionit "Zonë e Lirë" për vite me radhë, shumë vajza kanë provuar t'i zënë vendin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Era Istrefi i zë vendin Kylie Jenner, ja ku do ta shohë së shpejti bota..

Posted: 26 Sep 2016 02:36 AM PDT

​Pas suksesit ndërkombëtar si këngëtare, Era Istrefi ka rënë në syrin e markave më të mëdha të kozmetikës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Martesa e Princit me Elia Zaharian: Të ftuarit VIP që mbahen sekret

Posted: 26 Sep 2016 02:30 AM PDT

8 tetori, ditëlindja e Mbretit Zogu I, do të shënojë martesën e pasardhësit të tij, Princi Leka II me Elia Zaharian.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

‘16 vjeçarja e përjetshme’ sot feston ditëlindjen (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 02:22 AM PDT

Ditëlindja e Greta Koçit ka mbetur objekt babtutash nga të gjithë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :