Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Evi Reçi ndryshon stil dhe bashkëpunëtor në klipin e ri, mësoni detajet (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Evi Reçi ndryshon stil dhe bashkëpunëtor në klipin e ri, mësoni detajet (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Evi Reçi ndryshon stil dhe bashkëpunëtor në klipin e ri, mësoni detajet (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 09:37 AM PDT

Prej disa kohësh këngëtarja e Evi Reçi nuk është shfaqur në tregun muzikor shqiptar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pas këngës, GaGa provokon me veshje seksi (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 09:27 AM PDT

Ajo pas çdo përformance nuk e ka problem që të bëj edhe skandale, qoftë edhe me një të dalë në rrugë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Sofia” e re e Çanit, bukuroshja që nuk nguron të pozojë topless (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 09:03 AM PDT

Sigurisht që "Sofia" e re e Çanit nuk mund të mos ishte një vajzë, e cila ka modelingun si të shkuar të saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Menaxheri flet për pjesëmarrjen e Erës në “The Voice”

Posted: 12 Sep 2016 08:46 AM PDT

Emri i Era Istrefit u përmend si njëra nga anëtarët e jurisë në sezonin e ri të "The Voice of Albania".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një vit nga martesa e Bigut dhe Vesës...çfarë ka ndryshuar në jetët e çiftit (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 08:08 AM PDT

Padyshim janë një nga çiftet më të pëlqyer të showbizit shqiptar, ndërkohë që një vit më parë e kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Era Istrefi në jurinë e “The Voice of Albania”?! (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 07:43 AM PDT

Me sezonin e ri televiziv edhe zërat për formatet më të ndjekura si The Voice Of Albania në Top Channel kanë filluar. 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Qytetarët zgjedhin këngëtarin më Hit të verës (Video)

Posted: 12 Sep 2016 07:41 AM PDT

Vera e këtij viti ishte e mbushur me hite të mëdha që kanë mbledhur milionat në Youtube.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Laura Nezha përgatitet për mbrëmjen e parë të "Dance With Me", ja si duket (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 07:40 AM PDT

Aktorja dhe regjisorja Laura Nezha është një nga konkurrentët e spektaklit "Dane With Me" .

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Roberti nuk dëshiron që Renne të këndojë “në fukarallëk si Nora” (Video)

Posted: 12 Sep 2016 07:12 AM PDT

I pyetur nëse do të dëshironte që vajza e tij Renne të bëhet këngëtare, Robert Berisha ka dhënë një përgjigje interesante.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sherr mes Dafina Zeqirit dhe Ledrit në ditëlindjen e Behxhet Pacollit

Posted: 12 Sep 2016 07:00 AM PDT

Të shtunën mbrëma është festuar ditëlindja e një prej politikanëve dhe biznismenit më të njohur në Kosovë, Behxhet Pacolli, me një koncert në vilën e tij luksoze

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dua Lipa lanson videoklipin e ri (Video)

Posted: 12 Sep 2016 06:22 AM PDT

Këngëtarja nga Prishtina tashmë e famshme, Dua Lipa, në fund të muajit të kaluar ka lansuar këngën e re "Blow Your Mind", por vetëm në version audio.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edona James në 'Big Brother Albania 9'?!

Posted: 12 Sep 2016 06:17 AM PDT

Përpara pak ditësh, Edona James doli nga shtëpia e "Promi Big Brother" në Gjermani pasi u bë subjekt diskutimesh në mbarë vendin. Këtë herë ajo thotë se ka ndërmend të kthehet në shtëpinë e monitoruar, vetëm se jo në Gjermani, por në Shqipëri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pamje ekskluzive, Afrona vallëzon me dimi, ja si dukej Blero krah saj (Video)

Posted: 12 Sep 2016 04:50 AM PDT

Afrona Dika ka befasuar duke u paraqitur e veshur me dimija në dasmën e vëllait të Bleros.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë bën Leonora Jakupi për Kurban Bajram (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 04:42 AM PDT

Mbrëmë në natën e madhe të Bajramit këngëtarja Leonora Jakupi është kujdesur që të lexoj Kuran e t'i lutet Zotit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Roberti: “Unë dhe Nora, secili për b.. t’vet” (Video)

Posted: 12 Sep 2016 04:41 AM PDT

Robert Berisha në Express Rozë ka treguar për fillimet e tij si këngëtar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çiljeta e kuqe flakë për Kurban Bajram, për kë janë puthjet dhe trëndafili?! (FOTO)

Posted: 12 Sep 2016 04:40 AM PDT

Këngëtarja bukuroshe Çiljeta Xhilaga ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet e veshur në të kuqe.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mbulohet deputetja e Kuvendit të Kosovës për Kurban Bajram (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 04:37 AM PDT

Deputetja e Kuvendit të Kosovës e cila tërheq mjaftë vëmendje nga të gjithë, Duda Balje ka postuar një fotografi në faqen e saj në Facebook, ku shihet e mbuluar

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sophie shpjegon lidhshmërinë me Skënderbeun, ja si e zbuloi ajo (Video)

Posted: 12 Sep 2016 04:24 AM PDT

Sophie Castriota ishte ndër më të përfolurat e medias rozë ditëve të fundit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sinan Vllasaliu do ta braktis muzikën dhe Kosovën (Video)

Posted: 12 Sep 2016 04:12 AM PDT

Njëri nga artistët më të njohur të skenës shqiptare së shpejti do të largohet nga Kosova.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Roberti: Nora nuk më futi në skenë (Video)

Posted: 12 Sep 2016 04:01 AM PDT

I ftuar në Express Rozë, Robert Berisha ka folur rreth karrierës dhe jetës së tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A do të adaptonin fëmijë Kida dhe Mozzik? (Video)

Posted: 12 Sep 2016 03:49 AM PDT

Kida dhe Mozzik së bashku me anëtarët e tjerë të labelit On Records ditë më parë kanë vizituar SOS Fshatin e fëmijëve, të cilëve u kanë dërguar pako me dhurata.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pse Hekurani dhe Fisnikët nuk duan femra në videoklip (Video)

Posted: 12 Sep 2016 03:37 AM PDT

Hekuran Krasniqi dhe grupi Fisnikët sapo kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cili reper ishte in e cili out këtë verë (Video)

Posted: 12 Sep 2016 03:17 AM PDT

Rep skena këtë verë ishte e mbushur me prurje të reja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ilda Beljeri largohet nga Shqipëria?! I thotë “PO” Kosovës!

Posted: 12 Sep 2016 03:03 AM PDT

Moderatorja sexy shqiptare Ilda Bejleri duket se ka nisur një projekt të ri që e angazhon atë në Kosovë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këngëtarët shqiptarë që fituan më së shumti para këtë verë (Video)

Posted: 12 Sep 2016 02:49 AM PDT

Vera është sezoni më i ngarkuar për artistët shqiptarë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edona James: Ja sa kushton vagina ime

Posted: 12 Sep 2016 02:09 AM PDT

Përpara pak ditësh, Edona James doli nga shtëpia e "Promi Big Brother" në Gjermani pasi u bë subjekt diskutimesh në mbarë vendin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çka zbulon Teuta Krasniqi për Bajram (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 02:01 AM PDT

Aktorja Teuta Krasniqi, së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të dytë. Aktorja, gjithashtu është edhe besimtare. Ajo, disa herë ka folur për lidhjen e saj të fuqishmë me Zotin e fenë, shkruan "Kosovarja". Në këtë ditë feste, aktorja e njohur edhe një herë ka treguar se është mirë. Ajo e ka postuar një foto – portret familjar, me mbishkrimin "Mirë"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është vëllau i motrave Istrefi (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 01:56 AM PDT

Ato janë motrat më të famshme në estradën shqiptare, shkruan Artistët Shqiptarë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nora e Tuna me të vërtetë kunata, këto fotografi dëshmojnë gjithçka (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 01:45 AM PDT

​Çdo herë e më shumë po vërtetohet lidhja e Altuna Sejdiut dhe Patris Berishës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Çmenduri”: Dalin fotot, i ftuari nga Kosova hedh 100 mijë dollarë në dasmën e djalit të manjatit të medias shqiptare (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 01:40 AM PDT

Dasma e djalit të Ylli Ndroqit, Redonit me Marjanën, ishte prrallore dhe një prej dasmave më luksoze në trojet shqiptare, që shumëkush e ëndërron.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto dy gjëra Marina Vjollca i adhuron ta ‘prekin’ (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 12:01 AM PDT

Çifti po relaksohet në 'parajsën' Maldive dhe shpesh herë ata publikojnë foto romantike bashkë. 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enca e tepron, e nxjerr komplet gjoksin gjigant (FOTO + 18)

Posted: 11 Sep 2016 11:41 PM PDT

Këngëtarja Enca Haxhia minuta më parë ka publikuar një foto në Instagram.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Marina Vjollca "braktis" Top Channel pët Gettin?!

Posted: 11 Sep 2016 11:29 PM PDT

Mungesa e Marina Vjollcës në emisionin sportiv në Top-Channel mbrëmjen e së dielës ngjalli dyshime se mund t ëbëhej fjalë për një largim të moderatores nga ky emision.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A e ka rritur gjoksin Diana Avdiu? (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 11:06 PM PDT

Ish "Miss Universe Kosova", Diana Avdiu, është pa diskutim një nga vajzat më të bukura, që shkëlqen me sharm dhe sensualitet, shkruan "Kosovarja".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto janë këngët më të pëlqyera për festën e Bajramit, të kënduara nga artistët shqiptarë (Video)

Posted: 11 Sep 2016 10:21 PM PDT

Dihet tashmë që festa e Bajramit është më se e pritur dhe e pëlqyer nga të gjithë myslimanët e botës, dhe si e tillë arrin të depërtojë edhe deri te figurat e njohura publike, veçanërisht këngëtarët të cilët janë më socialë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çka mendon Sara kapo, vajza e klipit të Ledrit për meshkujt që e kanë të vogël

Posted: 11 Sep 2016 10:05 PM PDT

Vajza e aktores Ema Andrea, njihet si një person që i thotë gjerat hapur. Ajo këto kohë ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike pas pjesëmarrjes së saj në klipin "Beautiful" të Flori Mumajesit. 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Iggy Azalea provokon duke prekur pjesën intime (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 10:03 PM PDT

Këngëtarja e njohur Iggy Azalea ka befasuar publikun gjatë performancës në një nga koncertet e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Modelja shqiptare më sexy se kurrë (FOTO)

Posted: 11 Sep 2016 02:24 PM PDT

Modelja shqiptare Kristin Prenga vazhdimis poston foto ku reklamon veshjet në butikun e këngëtares Zajmina Vasjari.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Momentet më të bukura nga dasma përrallore që do të mbahet mend gjatë në Shqipëri (VIDEO)

Posted: 11 Sep 2016 02:15 PM PDT

Dasma madhështore e Redonit me Marjanën, djali i manjatit të medias Ylli Ndroqi, ka qenë një nga më të përfolurat dhe që do të mbahet mend gjatë jo vetëm nga të pranishmit e shumtë por edhe nga publiku i gjerë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bella Hadid pozon cullak (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 01:57 PM PDT

​Ajo u shpall modelja e vitit në çmimet e dhëna nga revista "GQ" këtë javë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :