Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Fiton Bayerni, Dortmund i rikthehet fitoreve me goleadë (Video)” plus 39 more Express Sport

loading...

“Fiton Bayerni, Dortmund i rikthehet fitoreve me goleadë (Video)” plus 39 more Express Sport


Fiton Bayerni, Dortmund i rikthehet fitoreve me goleadë (Video)

Posted: 17 Sep 2016 08:18 AM PDT

Bayerni ka marrë tri pikë me shumë vështirësi ndaj Ingolstadt, derisa Borussia Dortmundi i është rikthyer fitoreve pas humbjes befasuese javën e kaluar nga RasenBallsport Leipzig

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tjetër gol nga Manchester City (Video)

Posted: 17 Sep 2016 08:11 AM PDT

Manchester City ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Bournemouth

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk ndalet Feronikeli

Posted: 17 Sep 2016 07:57 AM PDT

Feronikeli ka regjistruar fitoren e tretë me radhë pasi mposhti 2:1 si mysafirë Drenicën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Alonso kalon Bayernin në epërsi ndaj Ingolstadt (Video)

Posted: 17 Sep 2016 07:43 AM PDT

Bayerni ka kaluar në epërsi ndaj Ingolstadt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk ndalet City, shënon edhe i riu Iheanacho (Video)

Posted: 17 Sep 2016 07:26 AM PDT

Manchester City ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Bournemouth

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

De Bruyne me një gol të bukur kalon Cityn në epërsi ndaj Bournemouth (Video)

Posted: 17 Sep 2016 07:21 AM PDT

Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj Bournemouth

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arsenali shënon ndaj Hull Cityt (Video)

Posted: 17 Sep 2016 07:18 AM PDT

Arsenali ka kaluar në epërsi ndaj Hull Cityt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Leganes, viktima tjetër e Leo Messit (Video)

Posted: 17 Sep 2016 06:58 AM PDT

Leo Messi ka shkëlqyer ndaj Leganes, ku Barcelona fitoi me rezultat 5:1

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bayerni i kundërpërgjigjet menjëherë Ingolstadtit (Video)

Posted: 17 Sep 2016 06:44 AM PDT

Bayern Munich ka barazuar rezultatin ndaj Ingolstadtit, në ndeshjen që po zhvillohet në Alianz Arena

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ingolstadt befason Bayernin, kampioni pranon golin e parë këtë sezon (Video)

Posted: 17 Sep 2016 06:40 AM PDT

Ingolstadt ka kaluar në epërsi ndaj Bayern Munichut

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosova fajëson Shqipërinë

Posted: 17 Sep 2016 06:35 AM PDT

Eroll Salihu, sekretari i përgjithshëm i FFK-së, iu është përgjigju trajnerit të Shqipërisë U-19, në konkurrencën e femrave, Nevil Dedes. Ky i fundit kishte akuzuar tri lojtare kosovare për humbjen e thellë nga Skocia, me rezultat 11:0.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosova ia merr një xhudiste Zvicrës (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 06:19 AM PDT

Loriana Kuka, mbesa e trajnerit Driton Kuka, ka vendosur që të përfaqësojë Kosovën në xhudo.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Leicester City – Burnley

Posted: 17 Sep 2016 06:07 AM PDT

Leicester City dhe Burnley do të përballen nga ora 16:00 në kuadër të xhiros së pestë të Premierligës. të dy trajnerët kanë bërë publike formacionet zyrtare për këtë ndeshje

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Manchester City – Bournemouth

Posted: 17 Sep 2016 06:04 AM PDT

Manchester City dhe Bournemouth do të përballen nga ora 16:00 në kuadër të xhiros së pestë të Premierligës. të dy trajnerët kanë bërë publike formacionet zyrtare për këtë ndeshje

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Hull City – Arsenal

Posted: 17 Sep 2016 06:01 AM PDT

Hull City dhe Arsenal do të përballen nga ora 16:00 në kuadër të xhiros së pestë të Premierligës. të dy trajnerët kanë bërë publike formacionet zyrtare për këtë ndeshje

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona bombardon Leganesin, del e para në La Liga (Video)

Posted: 17 Sep 2016 05:47 AM PDT

Barcelona ka shënuar fitore ndaj Leganesit me rezultat të thellë 1:5

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gabriel i shënon super gol Barcelonës (Video)

Posted: 17 Sep 2016 05:37 AM PDT

Leganes e ka zvogëluar epërsinë e Barcelonës në 1:4, në minutën e 80-të, me super golin e Gabrielit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Ingolstadt

Posted: 17 Sep 2016 05:29 AM PDT

Bayern Munich dhe Ingolstadt do të përballen nga ora 15:30 në kuadër të xhiros së tretë të Bundesligës. Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet për këtë ndeshje

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Borussia Dortmund - Darmstadt

Posted: 17 Sep 2016 05:29 AM PDT

Borussia Dortmund dhe Darmstadt do të përballen nga ora 15:30 në kuadër të xhiros së tretë të Bundesligës. Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet për këtë ndeshje

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona e tepron, Rafinha shënon super gol (Video)

Posted: 17 Sep 2016 05:20 AM PDT

Barcelona po avancon ndaj Leganes, me rezultat 0:5, me golin super golin e shënuar nga Rafinha në minutën e 64-të

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona po e shkatërron Leganesin, Messi shënon sërish (Video)

Posted: 17 Sep 2016 05:10 AM PDT

Barcelona po avancon ndaj Leganes, me rezultat 0:3, me golin e shënuar nga Neymar një minutë pa përfunduar pjesa e parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona e pandalshme, shënon sërish (Video)

Posted: 17 Sep 2016 04:44 AM PDT

Barcelona po avancon ndaj Leganes, me rezultat 0:3, me golin e shënuar nga Neymar një minutë pa përfunduar pjesa e parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Super Messi, shënon Suarez (Video)

Posted: 17 Sep 2016 04:32 AM PDT

Barcelona po avancon ndaj Leganes, me rezultat 0:2, me golin e shënuar nga Luis Suarez. Ky i fundit shënoi fal shkathtësisë së Lionel Messit, i cili e kreu të gjithë punën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Real Madridit i mungojnë dy yje ndaj Espanyolit

Posted: 17 Sep 2016 04:25 AM PDT

Cristiano Ronaldo dhe Gareth Bale nuk do të luajnë ndaj Espanyolit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Messi kalon Barcelonën në epërsi (Video)

Posted: 17 Sep 2016 04:16 AM PDT

Barcelona po avancon ndaj Leganes, me rezultat 0:1, me golin e shënuar nga Lionel Messi në minutën e 15-të

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

FIFA organizon një Botëror të ri për klubet

Posted: 17 Sep 2016 04:03 AM PDT

Pas Super Championsit FIFA po mendon të organizojë edhe një version të ri, krejt ndryshe të Botërorit për Klube. Një "Botëror" i vërtetë për të cilin drejtuesit më të lartë të FIFA-së i janë futur seriozisht punës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lëndohet Sportiello, Berisha debuton me Atalantan

Posted: 17 Sep 2016 03:15 AM PDT

Etrit Berisha pritet të debutoj të dielën me Atalantan, ku është huzuar nga Lazio deri në fund të sezonit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Leganes – Barcelona

Posted: 17 Sep 2016 02:55 AM PDT

Leganes dhe Barcelona do të përballen nga ora 13:00 në kuadër të xhiros së katërt të La Ligës. Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet për këtë ndeshje

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bale e Ronaldo tronditin Real Madridin (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 02:46 AM PDT

Cristiano Ronaldo dhe Gareth Bale nuk janë duke stërvitur me Real Madridin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Eurosport shpall fituesin e Topit të Artë (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 02:39 AM PDT

Sipas lexuesve të Eurosport'it, Cristano Ronaldo do ta fitojë Topin e Artë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Wenger gëzon Granit Xhakën (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 02:19 AM PDT

Granit Xhaka pritet të luajë nga minuta e parë në ndeshje ndaj Hull City, e cila luhet sot nga ora 16:00

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronaldo ‘egjeli’ i Espanyolit

Posted: 17 Sep 2016 02:09 AM PDT

Cristiano Ronaldo është i pandalshëm kur përballet me Espanyolin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zidane bën ndryshme të mëdha në formacion e Real Madridit (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 01:55 AM PDT

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, pritet të bëj ndryshime të mëdha në formacion për ndeshjen ndaj Espanyolit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosova kërkon fitoren historike

Posted: 17 Sep 2016 01:39 AM PDT

Kosova dhe Bullgaria do të përballen sonte, nga ora 20:00, në palestrën e sporteve "Minatori" në Mitrovicë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosova me fanella të reja (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 01:19 AM PDT

Kosova në ndeshjen ndaj Kroacisë pritet të luajë me fanella të reja. Ngjyra e verdhë pritet të zëvendësohet me ari

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet e mundshme të Cityt me Gundoganin (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 12:45 AM PDT

Pep Guardiola, trajneri i Manchester Cityt, mund ta përdor Ilkay Gundogan në disa pozicione të mesfushës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho mbron Pogban

Posted: 17 Sep 2016 12:20 AM PDT

Jose Mourinho mendon se blerja e Paul Pogbas, nga Juventusi për 103 milionë euro, nuk është shpenzim i madh për Manchester Unitedin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A do të shkarkohet De Bore nëse e humb derbin? Përgjigjet Thohir

Posted: 16 Sep 2016 11:45 PM PDT

Frank De Bore do të vazhdoj ta drejtoj Interin, edhe nëse e humb derbin ndaj Juventusit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Leganes – Barcelona, formacionet (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 11:29 PM PDT

Leganes dhe Barcelona do të përballen nga ora 13:00 në kuadër të xhiros së katërt të La Ligës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lenjani rrezikon Kombëtaren, përfundon te rezervat e Rennesit

Posted: 16 Sep 2016 11:20 PM PDT

Ermir Lenjani, mesfushori i Kombëtares, nuk po kalon momente të mira në kampionatin e Francës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :