Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Formacionet zyrtare: Palermo – Juventus” plus 39 more Express Sport

loading...

“Formacionet zyrtare: Palermo – Juventus” plus 39 more Express Sport


Formacionet zyrtare: Palermo – Juventus

Posted: 24 Sep 2016 08:04 AM PDT

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Palermo – Juventus, ndeshje kjo e vlefshme për javën e gjashtë në Serie A

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Prishtina nuk ka të ndalur, mposht edhe kampionin (Foto)

Posted: 24 Sep 2016 07:52 AM PDT

Prishtina ka marrë tre pikë në xhiron e gjashtë të Vala Superligës së Kosovës duke e mposhtur 1:0 Feronikelin, derisa Hajvalia është mposhtur nga Llapi në shtëpi me rezultat minimal 0:1, përcjell Gazeta Express

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona shënon dy gola të shpejtë ndaj Gijonit (Video)

Posted: 24 Sep 2016 07:46 AM PDT

Barcelona ka shënuar dy gola të shepjtë ndaj Sporting Gijon

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Liverpooli po e shkatërron Hullin, shënon edhe Mane (Video)

Posted: 24 Sep 2016 07:37 AM PDT

Liverpooli ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Hull Cityt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Liverpooli shënon sërish ndaj Hull Cityt (Video)

Posted: 24 Sep 2016 07:33 AM PDT

Liverpooli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Hull Cityt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Liverpooli shënon ndaj Hull Cityt (Video)

Posted: 24 Sep 2016 07:20 AM PDT

Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Hull Cityt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Llorente befason Cityn (Video)

Posted: 24 Sep 2016 07:18 AM PDT

Swansea ka barazuar rezultatin në 1:1 ndaj Manchester Cityt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

City e nis furishëm ndaj Swanseas (Video)

Posted: 24 Sep 2016 07:11 AM PDT

Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj Swanseas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë thotë Mourinhon për Rooney që e la në bankën rezervë (Foto)

Posted: 24 Sep 2016 06:57 AM PDT

Jose Mourinho ka thënë se i beson plotësisht kapitenit, Wayne Rooney

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

'Kacafyten’ Suarez e Neymarr, pëson Pique (Video)

Posted: 24 Sep 2016 06:45 AM PDT

Gerard Pique e ka pësuar keq gjatë një 'kacafytje' mes Luis Suarezit dhe Neymarit, në stërvitjen e Barcelonës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stoke City – Shaqiri, pritjes i vjen fundit (Foto)

Posted: 24 Sep 2016 06:29 AM PDT

Xherdan Shaqiri do të luajë nga minuta e parë për Stoke Cityn ndaj West Bromwich Albion

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këndellet Manchester United, mund kampionin (Video)

Posted: 24 Sep 2016 06:20 AM PDT

Manchester United i është kthyer fitoreve pas dy humbjeve radhazi në Premierligë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Sporting Gijon – Barcelona

Posted: 24 Sep 2016 06:10 AM PDT

Sporting Gijon dhe Barcelona do të përballen nga ora 16:15 në kuadër të xhiros së gjashtë të La Ligas. Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet për këtë ndeshje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Liverpool - Hull City

Posted: 24 Sep 2016 06:02 AM PDT

Liverpool dhe Hull City do të përballen në Anfield, nga ora 16:00, në kuadër të xhiros së gjashtë të Premierligës. Të dy trajnerët kanë publikuar formacione zyrtare për këtë takim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Swansea City - Manchester City

Posted: 24 Sep 2016 06:01 AM PDT

Swansea City dhe Manchester City do të përballen, nga ora 16:00, në kuadër të xhiros së gjashtë të Premierligës. Të dy trajnerët kanë publikuar formacione zyrtare për këtë takim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gray bombardon De Gean (Video)

Posted: 24 Sep 2016 05:49 AM PDT

Leicester City ka zvogëluar epërsinë e Manchester Unitedin në 4:1. Demarai Gray ka shënuar gol të bukur nga distanca, duke e lënë të shtangu portierin, Davide De Gea.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fernandez: Barcelona e fortë edhe pa Messin

Posted: 24 Sep 2016 05:43 AM PDT

Abelardo Fernandez, trajneri i Sporting Gijonit, mendon se Barcelona është shumë e fortë edhe pa Lionel Messin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Hamburg - Bayern Munich

Posted: 24 Sep 2016 05:29 AM PDT

Hamburg dhe Bayern Munich do të përballen nga ora 15:30 në kuadër të xhiros së pestë të Bundesligës. Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çartet United, shënon tre gola për pesë minuta (Video)

Posted: 24 Sep 2016 05:07 AM PDT

Manchester United ka shtuar epërsinë ndaj Leicester City në 4:0, me golin e shënuar nga Juan Mata, Marcus Rashford dhe Paul Pogba (37, 40 dhe 42)

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Manchester United kalon në epërsi (Video)

Posted: 24 Sep 2016 04:53 AM PDT

Manchester United po avancon ndaj Leicester City, me rezultat 1:0, me golin e shënuar nga Chris Smalling në minutën e 22-të

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Manchester United gëzon Lingardin

Posted: 24 Sep 2016 04:29 AM PDT

Jesse Lingard do të vazhdoj kontratën me Manchester Unitedin, derisa pritet që t'i dyfishohet paga

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mijatoviç ia bën bajat Serbisë për Kosovën

Posted: 24 Sep 2016 04:11 AM PDT

Predrag Mijatovic, ish anëtari i Real Madridit, Valencisë, Fiorentinës dhe Partizanit, ka tronditur serbët

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Arsenali kërkon yllin e Atalantas (Foto)

Posted: 24 Sep 2016 03:59 AM PDT

Arsenali ka shfaqur interesim për mesfushorin e Atalantas, Franck Kessie

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Manchester United - Leicester City

Posted: 24 Sep 2016 03:30 AM PDT

Manchester United dhe Leicester City do të përballen në Old Trafford, nga ora 13:30, në kuadër të xhiros së gjashtë të Premierligës. Të dy trajnerët kanë publikuar formacione zyrtare për këtë takim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Karikatura e ditës (Foto)

Posted: 24 Sep 2016 03:09 AM PDT

Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës, ku personazhet kryesore janë Arsen Wenger dhe Jose Mourinho

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Neymar si fëmija, ja çfarë bën në stërvitjen e Barcelonës (Video)

Posted: 24 Sep 2016 02:55 AM PDT

Neymar ka qenë në disponim në stërvitjen e funtit të Barcelonës, para ndeshjes me Sporting Gijonin. Derisa Gerard Pique e Luis Suarez po diskutonin, braziliani futet nën këmbët e sulmuesit uruguaian, sikurse të ishte në çerdhe. /Express/

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Celina krenar që luan për Kosovën (Video)

Posted: 24 Sep 2016 02:29 AM PDT

Bersant Celina, ylli i Twentes, është krenar që luan për përfaqësuesen e Kosovës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vokrri: Kroatët do t’i presim si vëllezër

Posted: 24 Sep 2016 02:09 AM PDT

Fadil Vokrri, kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, ka thënë se kroatët do t'i presin soi vëllezër në 'Loro Boriçi'

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arsenal – Chelsea, formacionet e mundshme (Foto)

Posted: 24 Sep 2016 01:51 AM PDT

Arsenal dhe Chelsea do të përballen në Emiratres, nga ora 18:30, në kuadër të xhiros së gjashtë të Premierligës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Përgjaket ylli i Real Betisit (Video)

Posted: 24 Sep 2016 01:31 AM PDT

Joaquin, kapiteni i Real Betisit, ka pësuar një lëndim të rëndë në ndeshjen ndaj Malagas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Guardiola ka një kërkesë për Agueron

Posted: 24 Sep 2016 12:59 AM PDT

Pep Guardiola është i kënaqur me Sergio Agueron, por kërkon edhe më shumë nga argjentinasi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Wenger shpërblen Granit Xhakën (Foto)

Posted: 24 Sep 2016 12:37 AM PDT

Arsen Wenger, trajneri i Arsenalit, ka vendosur që Granit Xhakën ta inkuadroj nga minuta e paër në ndeshjen ndaj Chelseas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Perez i kërkoi Mouirnhos që të kthehet në Real dhe të largojë disa yje (Foto)

Posted: 24 Sep 2016 12:15 AM PDT

Florentino Perez, presidenti i Real Madridit, i kishte kërkuar Jose Mourinhos që të rikthehet në ekip, para se ta emëroj Rafa Benitezin në krye të Los Blancos.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Terminatori viziton Barcelonën (Foto / Video)

Posted: 23 Sep 2016 11:53 PM PDT

Arnold Schwarzenegger, aktori i njohur dhe ish guvernatori i Kalifornisë, e ka vizituar Barcelonën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bale i lodhur nga 'keqtrajtimi' në Real Madrid (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 11:37 PM PDT

Gareth Bale nuk është duke kaluar momente të mira në Real Madrid

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Veseli merr një lajm të mirë (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 11:23 PM PDT

Çështja e Frederik Veselit më në fund është zgjidhur. Mbajtësi i Kombëtares shqiptare mund të luajë zyrtarisht me Empolin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Wenger qorton Sanchezin: Kjo është hera e fundit (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 11:11 PM PDT

Arsene Wenger, trajneri i Arsenalit, i ka bërë me dije Alexis Sanchezit që mos të ekzekutoj më penalltitë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sporting Gijon – Barcelona, formacionet (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 10:49 PM PDT

Sporting Gijon dhe Barcelona do të përballen nga ora 16:15 në kuadër të xhiros së gjashtë të La Ligas.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu ia uron Lorik Cana ditëlindjen djalit të tij (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 03:00 PM PDT

Lorik Cana po gjen kohë më shumë për familjen pas largimit nga futbolli

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mesut Ozil tregon si mposhtet Chelsea (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 02:55 PM PDT

Mesut Ozil ka thënë se për ta mposhtur Chelsean lojtarët duhet të japin 100% nga vetja

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :