Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Forumi Shqiptar: “Opinion!” plus 7 more

loading...

Forumi Shqiptar: “Opinion!” plus 7 more


Opinion!

Posted: 09 Sep 2016 03:57 PM PDT

Pershendetje!
Une quhem Kevin dhe jam nje programues Android nga Tirana.
Tashme mbas 6 muajsh programim hodha lojen e pare ne treg ne Play Store.
Do deshiroja shume disa sugjerime nga ana juaj qofte edhe disa kritika.
Per te interesuarit : https://play.google.com/store/apps/d...dodgethespikes

T'mirat që s'jell : Dashuria .

Posted: 09 Sep 2016 07:56 AM PDT

Emri: WWWW.jpg  Shikime: 64  Madhësia: 39.3 KB
përshndtje i ndruemi lexues .
Fotografitë e Bashkëngjitura
 

Dhe zheni n'qofsh n'shqri , po s'deshe prindin je hiç njeri .

Posted: 09 Sep 2016 06:25 AM PDT

Emri: 11.jpg  Shikime: 61  Madhësia: 46.6 KB
përshndetje i rrespektueshmi lexues .
Fotografitë e Bashkëngjitura
 

Adversting - CPM - CPC - CPL - CPA ?

Posted: 09 Sep 2016 04:52 AM PDT

Përshëndetje a mundet ndokush të me sqaroj me kjart se qfar janë këto terma dhe si funksionojn.Kam lexuar pak mirpo nuk po i kuptoj

psh. CPM (Cost Per Mille) Cost per thousand impressions - kete pjes te ---->>> impressions<<<---- nuk pe kuptoj....cka jan impressions!!!!
CPC ketu jemi ne rregull....
CPL -(Cost Per Lead) këtë se kuptoj fare...
CPA - as këtë..

Thot dashnia : Hos m'largoni nga shtëpia e nga shoqria .

Posted: 09 Sep 2016 03:38 AM PDT

Emri: 10.jpg  Shikime: 47  Madhësia: 43.2 KB
përshndetje i ndruemi lexues .
Fotografitë e Bashkëngjitura
 

Kadri Veseli: Të gjitha pronat e uzurpuara do të lirohen

Posted: 09 Sep 2016 02:52 AM PDTVeseli: Të gjitha pronat e uzurpuara do të lirohen

11:36 / E premte, 09 Shtator 2016Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka nisur sot vizitat në lokalet e liruara nga uzurpatorët.

Kryeparlamentari vizitën e parë e ka bërë në një lokal në qendër të Prishtinës ndërsa më pas ka vazhduar në një pronë tjetër në Vushtrri, i shoqëruar nga përfaqësues të Agjencisë Kosovare të Privatizimit.

Veseli që ishte tek ish-pronat e ndërmarrjes 'Elean', privatizuar kohë parë, por deri tani të uzurpuara, ka thënë se njëjtë sikur këto prona, duhet dhe do të lirohen të gjitha pronat e uzurpuara në Kosovë.

Ndërsa përfaqësuesi i pronarëve të ligjshëm të pronës, Ylber Kuraja, pohoi se në këtë vend tashmë të liruar për pronarët do të investojnë katër milionë euro dhe do të hapin shumë vende të reja pune.

Gjatë kësaj ekspedite Veseli që ishte i përcjellur nga mediat ka pasur edhe një mesazh për to.

Ai ka thënë se janë mediat ato që duhet të punojnë sa më shumë që është e mundur që të zbardhin uzurpimet, të çfarëdo natyre qofshin ato.

"Mediat duhet të punojë sa më shumë që të qesin në pah çfarëdo lloj uzurpimesh, qofshin uzurpime të pronave e ndërmarrjeve, ose qofshin edhe uzurpimeve të pozitave nëpër institucione", ka pohuar Veseli.
/Gazeta InfoPress

Nji pytje kam !

Posted: 09 Sep 2016 02:34 AM PDT

Emri: 14.jpg  Shikime: 76  Madhësia: 47.8 KB
përshndtje i nderuemi lexues .
Fotografitë e Bashkëngjitura
 

Urojëm festë të gezueshme sot , t'nderuemt e ditlindjes 09 - 09 - 2016 .

Posted: 09 Sep 2016 02:02 AM PDT

ermal,
HERA,
gabi098,
onco,
sid,
lusi (48),
llui (45),
Aaron (42),
H_E_A_V_Y (42),
mazllum (41),
jondi (41),
morphox (40),
cuteboylondon (40),
sabri rexha (39),
nik vrioni (39),
Daylight (38),
sidrit (37),
sidi (37),
Nino 9 (37),
Hulkamania Boy (36),
darkstyle (36),
Kenan (34),
arti_2 (34),
klaraa (33),
dardana (33),
zeshkanja_FL (33),
hajni_71 (33),
rigersi (32),
jemi_ne (31),
belinea (31),
oltion cela11 (31),
badboys (31),
King_Arthur,
taTi_De (29),
xhensis (27),
aldo cherry (23)
Emri: 8.jpg  Shikime: 41  Madhësia: 25.6 KB
Fotografitë e Bashkëngjitura
 

Related Posts :