Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Frymëzuese! Punëtore në të njëjtin vend që prej nisjes, ja mosha shokuese e gruas” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Frymëzuese! Punëtore në të njëjtin vend që prej nisjes, ja mosha shokuese e gruas” plus 9 more Lajmi i Fundit


Frymëzuese! Punëtore në të njëjtin vend që prej nisjes, ja mosha shokuese e gruas

Posted: 21 Sep 2016 08:24 AM PDT

Një grua në SHBA, feston 80-vjetorin e saj në të njëjtën punë dhe pavarësisht se ka dalë në pension, vazhdon që ta dashurojë profesionin e saj. Elisabeth Davis është 99 vjeçe, por shkon çdo ditë në zyrën "Culver Academies". Në rolin e saj të sekretares, që përfshin edhe mbajtjen e të dhënave të fakultetit, e ...

Zbulohet shifra! Ja sa paguhen aktoret pornografike për veprimet e tyre

Posted: 21 Sep 2016 08:19 AM PDT

Duket se puna që aktoret pornografike bëjnë, nuk ka vetëm vuajtje dhe paragjykime, por edhe një llogari bankare të mbushur mirë. Pagesa trasmetohet se është shumë e mirë. Por, varet! Faktorët që ndikojnë në pagë janë: mosha, pamja fizike, madhësia, mënyra e prodhimit etj. Veç kësaj, faktorë tjerë që ndikojnë në pagën e një aktori/e ...

Vrasja për kanabisin në Dukagjin “polici dixhital”: Ja kush është implikuar

Posted: 21 Sep 2016 08:19 AM PDT

Ish-Kryeministri Sali Berisha akuzoi sot shefin e komisariatit te policise lokale, Gazmend Demrozi, pasi sipas tij është i implikuar në vrasjen e të riut në Dukangjin. Statusi i Berishës, referuar “polici dixhital”: Doja tju vija ne dijeni me krimin e ndodhur para pak ditesh ne zonen e Dukagjinit njesia administrative Pult. Ku vellezerit Bludaj vrane Gjoke ...

I dashuri i ri, cfarë fshihet pas lidhjes së Luana Vjollcës? Ai dërgonte lule?

Posted: 21 Sep 2016 08:15 AM PDT

Prej rreth një viti emrat e tyre përmenden për një lidhje të mundshme. Opinioni publik ka 'vluar' në kërkim të së vërtetës për raportin e prezantueses Luana Vjollca dhe ish të dashurit të Dafina Zeqirit, Krenar Çoçajt. Deri sot, asnjë fotografi e përbashkët, as edhe ndonjë postim apo provë vizuale megjithatë dyshimet nuk kanë mundur të ...

Albana Osmani dhe Angelina Jolie kanë qenë shoqe klase në 8-vjeçare?!!!

Posted: 21 Sep 2016 08:11 AM PDT

Pas ndarjes së Brad Pitt dhe Angelina Jolie, Albana Osmani ka postuar një foto në Intagramin e saj ku ironizon aktorin Hollivudian. ” I pata thënë shoqes time ; Ky sikur nuk qenka shume i përqendruar!’ I shifka syri ‘palaços”, kështu e komenton Albana ndarjen e çiftit. Menjëherë më pas, ko komentuar një nga ndjekëset ...

Makinat pa shofer, ja shpikja më e fundit (Foto)

Posted: 21 Sep 2016 08:09 AM PDT

Puna për daljen masive të makinave që nuk kanë nevojë për shofer në Shtetet e Bashkuara vijon prej vitesh tashmë dhe thuajse në të njëjtën periudhë ka nisur edhe ajo e autoriteteve për të mos u gjendur të papërgatitura me hapat e teknologjisë. Për këtë arsye, autoritetet e sigurisë rrugore në Shtetet e Bashkuara kanë ...

Policia italiane: Si i zbuluam “mbretërit” shqiptarë që trafikuan 5 ton drogë

Posted: 21 Sep 2016 08:05 AM PDT

Zyrtarët e policisë italiane dhe prokurorët kanë folur për një nga operacionet më të mëdha të zhvilluara në Itali. Operacioni "Unaza e Re", u zhvilluar nga policia e Brescia e që përfundoi me arrestimin e 99 personave. Komandanti Giuseppe Arbore tha se edhe karteli i Medellin do e kishte zili, mënyrën e organizimit. Sipas tij, ...

Gjermani, tre shqiptarë kapen me 500 kilogramë drogë

Posted: 21 Sep 2016 08:01 AM PDT

Pas Italisë dhe Greqisë marijuana shqiptare duket se po mbretëron dhe në Gjermani. Nje sasi prej 500 kg marijuanë janë bllokuar nga policia gjermane në Hanover. Mediat gjermane shkruajnë se është gjetur një punishte plot me kanabis, pas disa muajsh hetimesh, që lindën me sekuestrimin e 30 kg marijuane. Kjo është sasia më e madhe ...

Lezhë, gjendet një kufomë, policia flet për detajet

Posted: 21 Sep 2016 07:58 AM PDT

Një kufomë është gjetur në vendin e quajtur "Ura e kanalit të Gjormit" në segmentin rrugor Fushë Krujë-Milot. Turpi i seksit mashkull, i moshës rreth 35-40 vjeç mësohet se është aksidentuar më 17 shtator, në orën 21:45. Burime nga policia lokale bëjnë me dije se kufoma ka strukturë të rregullt trupore, me gjatësi rreth 180 ...

Bëni kujdes! Mungesa e vitaminës D në trupin tuaj, ja lajmi keq për ju

Posted: 21 Sep 2016 07:48 AM PDT

Është e ditur se mungesa e vitaminave të caktuara në trupin tuaj është një rrezik për ju. Këtë herë, mjekët flasin për vitaminën D dhe rreziqet që sjell mosprania e saj në trupin tuaj. 1. Mbipesha Meshkujt dhe gratë obezë janë më të prirë të kenë mungesë të vitaminës D. Vitaminën D mund ta fitoni ...

Related Posts :