Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Gjithçka gati për derbin italian (Video)” plus 39 more Express Sport

loading...

“Gjithçka gati për derbin italian (Video)” plus 39 more Express Sport


Gjithçka gati për derbin italian (Video)

Posted: 18 Sep 2016 08:20 AM PDT

'Giuseppe Meazza' ka filluar të mbushet me tifozë për derbin mes Interit e juventusit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Berisha e pëson keq në debutim te Atalanta (Video) ​​

Posted: 18 Sep 2016 08:03 AM PDT

Etrit Berisha ka debutuar me humbje te Atalanta

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Inter – Juventus

Posted: 18 Sep 2016 07:59 AM PDT

Janë publikuar formacionet zyrtare të derbit d'italia në mes të Interit e Juventusit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Trepça ’89 fiton në minutat e fundit (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 07:46 AM PDT

Trepça '89 ka marrë tri pikë si mysafirë i Ferizajt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë thotë Jose Mourinho pas humbjes nga Watford

Posted: 18 Sep 2016 07:29 AM PDT

Mourinho ka lavdëruar Ashley Youngun për paraqitjen ndaj Watfordit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formula 1, Rosberg triumfon në Singapor (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 07:08 AM PDT

Nico Rosberg ka fituar Çmimin e Madh të Singaporit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Befason e dashura e Matrit, ja çka thotë për Tottin

Posted: 18 Sep 2016 06:50 AM PDT

Frederica Nargi ka thënë se Francesco Totti është mbret i Romës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Debutim i keq për Berishën, pëson gol pas 8 minutave (Video)

Posted: 18 Sep 2016 06:35 AM PDT

​Etrit Berisha nuk e ka nisur mirë aventurën e tij te skuadra e Atalantas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Mourinho barazon rekordin e tij të zi (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 06:14 AM PDT

Jose Mourinho me Manchester Unitedin ka pësuar humbjen e tretë në tre ndeshje

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Unitedi mposhtet nga Watfordi i Behramit (Video)

Posted: 18 Sep 2016 05:55 AM PDT

​Watford i Valon Behramit ka mposhtur Manchester Unitedin me rezultat 2:1

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Watford kthen epërsinë ndaj Unitedit (Video)

Posted: 18 Sep 2016 05:45 AM PDT

Watford ka kthyer epërsinë kundër Manchester Unitedit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Rashford barazon rezultatin për Unitedin (Video)

Posted: 18 Sep 2016 05:24 AM PDT

Manchester United ka barazuar rezultatin në 1:1 kundër Watfordit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Fjalët e Peles që nuk do t’i pëlqejnë Ronaldos

Posted: 18 Sep 2016 05:15 AM PDT

Pele edhe një herë tjetër ka thënë se Leo Messi është futbollist më i mirë se Cristiano Roanldo

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mëkat i madh çka nuk shënon Pogba, godet vetëm traversën (Video)

Posted: 18 Sep 2016 04:45 AM PDT

Paul Pogba për pak sa nuk ka shënuar golin e tij të parë me Manchester Unitedin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Watford në epërsi kundër Unitedit (Video)

Posted: 18 Sep 2016 04:35 AM PDT

Watford ka shënuar golin e parë kundër Manchester Unitedit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Watford nuk shënon në portën e zbrazët të Unitedit (Video)

Posted: 18 Sep 2016 04:16 AM PDT

​Watford ka mundur të kaloi në epërsi kundër Manchester Unitedit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ozil thyen rekordin personal në Premierligë (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 03:55 AM PDT

Mesut Ozil ka thyer rekordin e tij personal për më shumë pasime gjatë një ndeshje

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Unitedi ka një lajm të mirë për Rashfordin

Posted: 18 Sep 2016 03:29 AM PDT

Manchester United dëshiron të ia përmirësojë pagën Marcus Rashfordit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Formacionet zyrtare: Watford – United

Posted: 18 Sep 2016 03:00 AM PDT

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Watford – Manchester United

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E tepron Guardiola: Kam punuar me vetëm një lojtar më të mirë se De Bruyne

Posted: 18 Sep 2016 02:40 AM PDT

Pep Guardiola ka thënë se Kevin de Bruyne është njëri nga lojtarët më të mirë, me të cilët ka punuar

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

‘Pogba vetëm u bërtiste bashkëlojtarëve’

Posted: 18 Sep 2016 02:10 AM PDT

​Dirk Kuyt ka treguar se si Paul Pogba u bërtiste bashkëlojtarëve të tij

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ja cka thotë Arslan për Nuri Seferin (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 01:50 AM PDT

Firat Arslan shprehet shumë i lumtur pas fitores kundër Nuri Seferit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet e mundshme: Inter – Juventus

Posted: 18 Sep 2016 01:30 AM PDT

Inter dhe Juventus do të takohen sonte në kuadër të Serie A italiane

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Koke kërcënon Barcelonën

Posted: 18 Sep 2016 01:10 AM PDT

Koke ka thënë se do të shkojnë në Barcelonë për tre pikë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Liverpool ofron 30 milionë euro për mesfushorin e Gladbachut

Posted: 18 Sep 2016 12:50 AM PDT

Jurgen Klopp është një fans i madh i mesfushorit Mahmoud Dahoud

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Formacionet e mundshme: Espanyol – Real Madrid

Posted: 18 Sep 2016 12:29 AM PDT

Espanyol dhe Real Madrid do të takohen sonte në kuadër të xhiros së katërt të La Ligas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Nuri Seferi ‘godet’ Luan Krasniqin: Shqiptarët se kanë zakon ta shesin shqiptarin (Video)

Posted: 18 Sep 2016 12:10 AM PDT

Nuri Seferi duket se është i zhgënjyer nga boksieri Luan Krasniqi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Gjigantët e Premierligës kërkojnë futbollistin e Galatasarayt

Posted: 17 Sep 2016 11:59 PM PDT

Arsenal, Chelsea, Tottenham dhe West Ham po interesohen për Bruma

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Zidane një fitore larg rekordit të madh të Guardiolas

Posted: 17 Sep 2016 11:50 PM PDT

Zinedine Zidane sot mund të hyjë në histori të futbollit spanjoll

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Conte kërkon një tjetër mbrojtës të majtë

Posted: 17 Sep 2016 11:40 PM PDT

​Antonio Conte e dëshiron në skuadër edhe një tjetër mbrojtës të majtë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Unitedi pas mbrojtësit të Atleticos

Posted: 17 Sep 2016 11:30 PM PDT

Manchester United është vënë pas mbrojtësit të Atletico Madridit, Jose Gimenez

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Guardiola kërkon yllin e Arsenalit

Posted: 17 Sep 2016 11:20 PM PDT

​Pep Guardiola e dëshiron në skuadrën e tij sulmuesin e Arsenalit, Alexis Sanchez

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Seferi krenar me humbjen me dinjitet, flet për tradhti (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 11:10 PM PDT

Nuri Seferi thotë se është krenar me humbjen me dinjitet që e kishte kundër Firat Arslan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Mourinho e dëshiron yllin e PSG’së

Posted: 17 Sep 2016 11:00 PM PDT

Jose Mourinho e dëshiron brazilianin Lucas Moura

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Luan Krasniqi i tregoi boksierit turk se si ta rrah Seferin (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 03:36 PM PDT

Nuri Seferi nuk ka mundur ta fitojë titullin Evropian WBO në boks në peshën "cruiser", pasi është mposhtur nga boksieri turk, Firat Arslan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuri Seferi dështon ta fitojë titullin Evropian, mposhtet nga boksieri turk (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 03:18 PM PDT

Nuri Seferi nuk ka mundur ta fitojë titullin Evropian WBO në boks në peshën "cruiser"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Koha për James Rodriguez

Posted: 17 Sep 2016 02:54 PM PDT

Duket se ka ardhur koha që James Rodriguez të startojë në një ndeshje zyrtare

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuri Seferi ngjitet në ring (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 02:19 PM PDT

Nuri Seferi është ngjitur tashmë në ring

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E rrahu Seferin, pastaj festoi me shqiponjë dhe flamurin Kuq e Zi (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 02:15 PM PDT

Fillimisht e rrahu, pastaj bëri shqiponjën dhe festoi me flamurin Kuq e Zi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sefer Seferi humb nga Manuel Charr

Posted: 17 Sep 2016 02:03 PM PDT

Sefer Seferi ka pësuar humbje nga boksieri Manuel Charr

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :