Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Gjykata merr vendimin per Cozman dhe bashkëpunëtorin e tij, ja dënimi…” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Gjykata merr vendimin per Cozman dhe bashkëpunëtorin e tij, ja dënimi…” plus 9 more Lajmi i Fundit


Gjykata merr vendimin per Cozman dhe bashkëpunëtorin e tij, ja dënimi…

Posted: 15 Sep 2016 07:40 AM PDT

Albert Krasniqit, i cili ishte i përfshirë në zënkën e reperëve, Noizy dhe Cozman, i është shqiptuar masa e paraburgimit prej një muaji nga Departamenti për Krime të Rënda i Gjykatës Themelore në Prishtinë. "Gjykata Themelore në Prishtinë –Departamenti për Krime të Rënda duke vendosur lidhur me kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, Departamenti për ...

Dibra, Berisha lëshon në Kuvend parodinë për Ramën

Posted: 15 Sep 2016 07:34 AM PDT

Edhe kjo seancë ka vijuar me debate të ashpra mes kryeministrit Rama dhe ish-kryeministrit Berisha. Sherri nisi kur Kryeministri Rama e quajti Berishën qen lufte, duke ju referuar filmit të prodhuar së fundmi nga Hollivudi, "Ward Dog", i cili flet për Shqipërinë. Kjo deklaratë solli shumë tensione, mirëpo Kuvendi ka vijuar me punimet ndërkohë deputetët ...

Dalja në treg e iphone7, njerëz presin në radhë për t’a blerë të parët. Arseyja do t’ju befasojë

Posted: 15 Sep 2016 07:31 AM PDT

Tifozët e teknologjisë që pas lajmit se iphone 7 do dal në treg, po presin në radhë në dyqanin Apple në Sydney për të marrë në duart e tyre iPhone 7 e ri. Por shumë janë duke e kthyer ngjarjen në një mundësi biznesi, duke u paguar për të pritur në radhë jashtë dyqanit në ...

Shmangni pijet energjike! Ja lajmi keq për shëndetin tuaj

Posted: 15 Sep 2016 07:23 AM PDT

Për shumë njerëz pijet e energjike janë një rutinë e pandarë! Fakti se kanë emërtiin energjik, i nxit ata të kosnumojnë një pije të tillë për të fituar energjinë që nuk e kanë. Pijet energjike konsumohen kryesisht nga studentët dhe nga ata që bëjnë punë të lodhshme. Por, asnjëri nga konsumuesit e saj nuk e ...

Deklarata/ “Avioni në Durrës është një provë, që tregon se karteli i drogës punon çdo ditë”

Posted: 15 Sep 2016 07:18 AM PDT

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me avionin e rrëzuar ditën e së enjtes në Ishëm, të qytetit të Durrësit. Basha shton se të gjitha të dhënat janë se avioni është porositur pikërisht nga karteli i drogës në zonën e Krujës, për të marrë drogën e Bushit të Ramës. Kryedemokrati përmes një ...

Studimet flasin! Femrat e lënduara ankohen, ja gabimi i meshkujve në shtrat

Posted: 15 Sep 2016 07:12 AM PDT

Duket se femrat nuk janë plotëssht të kënaqura pas seksit. Të paktën kështu tregojnë anketimet nga Sex Information and Education Council të Kanadasë në bashkëpunim me kompaninë e prezervativëve Trojan. Të pyetur 2,400 kanadezë rreth herës së fundit që kanë bërë seks, hulumtuesit dalin në përfundimin se përqafimi pas seksit mund të jetë ndër mënyrat ...

Reagimi/ “Jetojmë në një vend ku nëse vjedh 300 mln lek je i pafajshëm, por nëse…”

Posted: 15 Sep 2016 07:09 AM PDT

Polici i famshëm i “Portokallisë” ka publikuar një mesazh në rrjetin social Instagram transmeton LajmiFundit.al. “Jetojmë në një vend që nëse vjedh mbi 300 mln lekë bëhesh i pafajshëm por nëse vjedh një kokërr molle je i pafalshem”- shkruan Florjan Binaj. Reagimi i Plotë: Jetojme ne nje kohe ku vlera me e madhe eshte antivlera.Televizionet ...

Xhesika Ndoj publikon foto provokuese, sdo ta besoni cfarë i thotë komentuesi

Posted: 15 Sep 2016 06:54 AM PDT

Këngëtarja shqiptare Xhesika Ndoj tashmë njihet për fotot tejet provokuese që publikon në rrjetet sociale. Ndonëse Facebook i mbylli njëherë faqen e saj zyrtare, pasi ajo e tepronte me foto të nxehta, këngëtarja tashmë vazhdon me publikimin e tyre në Instagram. Kështu ka bërë edhe këtë herë, Xhesika ka publikuar një foto ku zbulon një ...

Basha: Rrëzimi i avionit në Durrës, dëshmi e kartelit të drogës

Posted: 15 Sep 2016 06:51 AM PDT

Kryetari i PD, Lulzim Basha reagoi ne lidhje me avionin e rene diten e sotme ne zonen e Ishmit ne Durres. Sipas Bashes, karteli i droges po punon cdo dite. Ja cfare shkruan me tej kreu i PD ne faqen e tij ne FB: Avioni i rënë sot në Ishem është prova e re që ...

Nëna e 18-vjecarit të vrarë në Pogradec: Nëse s`ka drejtësi, do marr hak

Posted: 15 Sep 2016 06:42 AM PDT

Nuk ka fjale ta pershkruajne dhimbjen e saj. Tashmë që i biri nuk është më, nënës së Fabio Hilës, 18-vjeçarit nga Pogradeci që u ekzekutua dy ditë më parë nga bashkëmoshatari i tij, nuk i mbetet gjë tjetër veçse të kërkojë që drejtësia të vihet në vend dhe vrasësi të marrë dënimin e merituar. Në ...

Related Posts :