Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Google shënon ditëlindjen e 18-të” plus 20 more Express AutoTech

loading...

“Google shënon ditëlindjen e 18-të” plus 20 more Express AutoTech


Google shënon ditëlindjen e 18-të

Posted: 27 Sep 2016 05:44 PM PDT

Një nga korporatat kryesuese informatike botërore, Google, sot shënon 18 vjetorin e themelimit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është modeli më i ri super-luksoz i veturës nga Mercedes (Foto)

Posted: 27 Sep 2016 05:41 PM PDT

Gjatë dekadës së fundit, emri "Maybach", është bërë sinonim i stilit, pushtetit dhe mbi të gjitha luksit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Google lanson aplikacionin e ri YouTube Go për shikim offline të videove

Posted: 27 Sep 2016 05:38 PM PDT

Google ka lansuar një aplikacion të ri të YouTube, i cili është i dizajnuar për të shikuar video edhe pa rrjet, të quajtur YouTube Go, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Italianët premtojnë veturën e re elektrike super-sportive me 1,341 kuajfuqi

Posted: 27 Sep 2016 05:36 PM PDT

Kompania më e re italiane e quajtur Zava Hypercars paralajmëron se së shpejti do të ofrojë veturën super-sportive, Prometheus S, me sistemin elektrik të tërheqjes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Samsung prezanton smartfonin e ri Galaxy On8

Posted: 27 Sep 2016 04:10 PM PDT

Samsung ka prezantuar edhe një smartfon të ri me Android, të quajtur Galaxy On8 ndërsa ai do të lansohet më 2 tetor në Indi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Peugeot 3008 DKR prezantohet në Paris para debutimit në Dalar rally

Posted: 27 Sep 2016 04:05 PM PDT

3008 DKR është një makinë me të cilën Peugeot shpreson që të kenë edhe një vit të suksesshëm në Dalar Rally, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Facebook urdhërohet të ndalojë marrjen e të dhënave të përdoruesve të WhatsApp

Posted: 27 Sep 2016 03:58 PM PDT

Facebook është urdhëruar që të ndalë marrjen e të dhënave të përdoruesve të WhatsApp në Gjermani, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohen të gjitha detajet e Nissan GT-R të ri [foto]

Posted: 27 Sep 2016 03:56 PM PDT

Nissan ka zbuluar detajet e GT-R të edicionit për pista garash, e edhe çmimin e tij, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vjen në kompjuter aplikacioni super i sigurt i komunikimit, i preferuar nga Snowden

Posted: 27 Sep 2016 02:50 PM PDT

​Aplikacioni super i sigurtë për komunikimin me mesazhe, i preferuari i Edward Snowden dhe shumë analistëve të tjerë të sigurisë, ofrohet tashmë edhe në desktop.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Samsung prezantoi telefonin e ri Galaxy On8

Posted: 27 Sep 2016 02:08 PM PDT

Samsung po punon shumë për të zgjeruar linjën, mbase po përpiqet të harrojë telashet që i ka shkaktuar Galaxy Note 7 duke u zbavitur me gjëra të vogla.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Google përmirëson aplikacionin për iOS, këto janë veçoritë e reja (Foto)

Posted: 27 Sep 2016 01:12 PM PDT

​Përdoruesit e Google nuk kanë pse të shqetësohen më nëse dikush kontrollon historinë e tyre të përdorimit të internetit në pajisjet iOS.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

McLaren krijon veturë elektrike për fëmijë (Foto)

Posted: 27 Sep 2016 10:28 AM PDT

​Javën e kaluar qarkulluan fjalë se Apple po konsideronte mundësinë e blerjes së McLaren, për ta ndihmuar në projektin e saj për makinat elektrike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja sa vjet i mbush Google sot

Posted: 27 Sep 2016 06:34 AM PDT

Një nga korporatat kryesuese informatike botërore, Google, sot shënon 18 vjetorin e themelimit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ndryshim i madh nga Audi vjen me gjeneratën e re të Q5 [VIDEO]

Posted: 27 Sep 2016 05:19 AM PDT

Pak ditë kanë mbetur kur Audi do të prezantoj gjeneratën e re të modelit Q5 në Paris Motor Show 2016.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Snapchati është i rrezikshëm, këto janë arsyet që do t’ju shtyjnë ta fshini menjëherë

Posted: 27 Sep 2016 04:02 AM PDT

Sipas një statistike thuhet se aplikacioni Snapchat, përpos kreativitetit dhe qejfit që ju jep, është edhe i rrezikshëm për përdoruesit e saj

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Auto profil: BMW Group

Posted: 27 Sep 2016 03:56 AM PDT

BMW Group brenda vetes përmban tri marka, BMW, Rolls-Royce dhe MINI.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mercedes-Benz CL63 AMG kundër BMW M6 [VIDEO]

Posted: 27 Sep 2016 03:01 AM PDT

Këta dy gjigantë gjerman të automobilizmit janë në një garë të përjetshme ndaj njëri tjetrit, por cili do të fitoj këtë gare me dy nga modelet më sportive të këtyre kompanive.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Njihuni me Mercedesin GLS, plot shkëlqim (FOTO)

Posted: 27 Sep 2016 02:04 AM PDT

Kompania e njohur Larte Design, e cila merret me modifikimin e veturave, para dy viteve në panairin e veturave në Esen prezantoi modelin e saj të modifikuar Mercedes GL Black Crystal, ndërsa tani ajo sjell edhe modelin tjetër të modifikuar Mercedes GLS me plot shkëlqim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Audi, BMW dhe Mercedes bashkë për një projekt të madh

Posted: 27 Sep 2016 01:25 AM PDT

Të dhënat sot janë pika e fortë e çdo kompanie automobilistike, përfshirë hartat dhe informatat tjera për terrenin në të cilin ato lëvizin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mercedes-Benz prezanton modeli e ri të Maybach S550 4Matic 2017 [FOTO]

Posted: 27 Sep 2016 12:59 AM PDT

Mercedes-Benz pritet që së shpejti të prezantoj modelin e ri facelifted të Mercedes-Benz S-Class, por para se ta bëjnë këtë ata prezantuan modelin e avancuar të S-Class, Maybach S550 4Matic.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kujdes se çka shkruani në viber, sepse...

Posted: 26 Sep 2016 10:33 PM PDT

Edhe viberi pergjohet…kujdes!

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :