Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Gruaja ‘Dragua’ i prenë veshët vetëm e vetëm që të duket si zvarranik (Video +16)” plus 11 more Mistere

loading...

“Gruaja ‘Dragua’ i prenë veshët vetëm e vetëm që të duket si zvarranik (Video +16)” plus 11 more Mistere


Gruaja ‘Dragua’ i prenë veshët vetëm e vetëm që të duket si zvarranik (Video +16)

Posted: 09 Sep 2016 07:58 AM PDT

Një grua transgjinore nga Shtetet e Bashkuara i ka prerë veshët si dhe e ka mbushur trupin plot e përplot me tatuazhe në përpjekje për t'u dukur si gjarpër me zile.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shfaqet në objekt misterioz në Hënë? (Foto/Video)

Posted: 09 Sep 2016 05:35 AM PDT

​"Gjahtarët" e UFO-ve duke spikatur një objekt të çuditshëm në Hënë, hedhin dyshimet se kanë gjetur 'antena të alineve' në sipërfaqen e satelitit natyror të Tokës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çifti hap dhuratën misterioze të dasmës, 9-të vjet më vonë, ja çfarë gjen (FOTO)

Posted: 08 Sep 2016 05:02 PM PDT

Të gjithë janë kurriozë për letrat misterioze. Disa do të donin ta hapnin menjëherë, mirëpo të tjerë kanë fuqinë që ta ruajnë për kohën e duhur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zgjidhet pas 50 vjetësh misteri i dritës në Uiskonsin të SHBA-ve (VIDEO)

Posted: 08 Sep 2016 04:59 PM PDT

Një dritë misterioze në pjesën veriore të gadishullit të Miçiganit në SHBA ka tërhequr prej 50 vjetësh kureshtarë nga e gjithë bota.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja mënyrat për tu ringritur pas dështimit

Posted: 08 Sep 2016 04:55 PM PDT

Dështimet janë pjesë e jetës. Themeluesi i Heinz-it ishte në të kaluarën e tij një shitës i dështuar xhinxheri. Edhe vetë i madhi Steve Jobs është pushuar nga puna pikërisht nga kompania Apple, në të cilën ai u bë më vonë një prej bashkëthemeluesve të saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Historia misterioze mbi zhdukjen e fëmijëve

Posted: 08 Sep 2016 04:53 PM PDT

Natën e Kërshëndellave të vitit 1945, një zjarr i tmerrshëm kaploi shtëpinë e familjes Sodder, në Fajetvill, Virxhinia Perëndimore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A erdhi jeta në Tokë nga asteroidet?

Posted: 08 Sep 2016 02:16 PM PDT

Një anije e NASA-së është lëshuar pranë një asteroidi, "kushërinjtë" e të cilit mund të ofrojnë dëshmi për fillimin e jetës në Tokë kohë më parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë misteri fsheh libri i të vdekurve

Posted: 08 Sep 2016 01:27 PM PDT

Sikur që gjejnë tabutë me mumie, statuja funeralesh dhe hajmali të ndryshme, arkeologët po ashtu zbulojnë edhe "tekste piramidash", të cilat i ishin lënë të vdekurit, që t'i "përdorte" në botën tjetër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një dritë misterioze mban në ankth për 50 vjet banorët e një fshati në SHBA (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 01:24 PM PDT

Një dritë e bardhë misterioze në pjesën e sipërme të gadishullit të Michiganit i ka shtangur me mijëra banorë vendas dhe i ka bërë gjuetarët e fenomeneve paranormale që të jenë entuziaztë për mëse gjysmë shekulli.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohet një kafshë e rrallë, ja për çfarë bëhet fjalë (Video)

Posted: 08 Sep 2016 01:22 PM PDT

Në videon e mëposhtme duket një kafshë e çuditshme, e ngjashme me tigrin tasmanian, lloji i të cilit është zhdukur 80 vite më parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dhjetë arsye pse universi ynë është një realitet virtual

Posted: 08 Sep 2016 01:20 PM PDT

Realizmi fizik, është pikëpamja se bota fizike që ne shohim është e vërtetë dhe ekziston në vetvete, e vetme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Misteri mjekësor: Pagjumësia që çon në vdekje

Posted: 08 Sep 2016 11:39 AM PDT

Fatal Familial Insomnia (FFI) është një rast tepër i rrallë shëndetësor dhe një sëmundje e trurit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :