Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Guardiola: Ky është lojtari më i mirë në Ligën e Kampionëve” plus 39 more Express Sport

loading...

“Guardiola: Ky është lojtari më i mirë në Ligën e Kampionëve” plus 39 more Express Sport


Guardiola: Ky është lojtari më i mirë në Ligën e Kampionëve

Posted: 12 Sep 2016 07:45 AM PDT

Pep Guardiola insiston se Leo Messi është futbollisti më i mirë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Kështu do të duken formacionet e PSG’së dhe Arsenalit (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 07:30 AM PDT

PSG dhe Arsenal nesër do të takohen në kuadër të Grupit A të Ligës së Kampionëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Skuadra angleze e gatshme të paguajë 100 milionë euro për Griezmann

Posted: 12 Sep 2016 07:20 AM PDT

Antonio Conte ka kërkuar nga drejtuesit e skuadrës që të transferojnë sulmuesin francez, Antonie Griezmann

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu përgjigjet Alba kur pyetet nëse Reali do ta fitojë ‘La Duodeciman’

Posted: 12 Sep 2016 07:05 AM PDT

Jordi Alba ka thënë se Barcelona do të kërkojë sërish të fitojë tripletën, ashtu si dy vite më parë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ancelotti: Ribery dhe Costa mund të luajnë në një skuadër (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 06:50 AM PDT

Renato Sanches pritet të startojë për Bayern Munichun në Ligën e Kampionëve ndaj FC Rostov, derisa Kingsley Coman do të mbetet përfundimisht jashtë edhe kësaj ndeshje

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enrique e di si mposhtet Celticu

Posted: 12 Sep 2016 06:30 AM PDT

Luis Enrique ka thënë se për të marrë tre pikët e parë në Ligën e Kampionëve ndaj Celticut, duhet të jenë të vëmendshëm në mbrojtje dhe të shpejt në sulm

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Guardiola dëshpëron tifozët e Manchester Cityt

Posted: 12 Sep 2016 06:10 AM PDT

Pep Gaurdiola ka thënë se skuadra e tij nuk mund të konkurrojë me ekipet e mëdha Evropiane, nëse vazhdojnë me këtë formë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enrique flet për deklaratat thumbuese të Ronaldos e Xavit

Posted: 12 Sep 2016 05:55 AM PDT

Luis Enrique nuk ka dashur të komentojë për deklaratat e Cristiano Ronaldos ndaj Xavit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë i thotë Totti Del Pieros gjatë një emisioni (Video)

Posted: 12 Sep 2016 05:40 AM PDT

Edhe përkundër se mban 39 vite mbi supet e tij, Francesco Totti ka qenë sërish vendimtar për Romën, në fitoren e vështirë prej 3:2 ndaj Sampdorias

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe kapiteni i Kombëtares ua uron gjithë shqiptarëve Kurban Bajramin (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 05:28 AM PDT

Edhe kapiteni i Kombëtares shqiptare ua ka uruar gjithë shqiptarëve festën e Kurban bajramit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shaqiri me një foto të veçantë ua uron Kurban Bajramin (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 05:15 AM PDT

Xherdan Shaqiri ua ka uruar gjithë shqiptarëve festën e Kurban Bajramit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Milot Rashica ua uron Bajramin (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 05:06 AM PDT

Pas Bernard Berishës, edhe Milot Rashica ua ka uruar gjithë shqiptarëve festën e Kurban Bajramit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aksidentohet rëndë lojtari i Premierligës (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 04:50 AM PDT

Lojtari i Premierligës, Pape Souare, gjendet në spital pas një aksidenti me veturë që pësoi gjatë ditës së djeshme

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ylli i Kosovës ua uron gjithë shqiptarëve Bajramin (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 04:21 AM PDT

Bernard Berisha ua ka uruar gjithë shqiptarëve festën e Kurban Bajramit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Real – Sporting, ndeshje e veçantë për Ronaldon (Video)

Posted: 12 Sep 2016 04:10 AM PDT

Ndeshja mes Real Madridit e Spoting Lisbonës në Ligën e Kampionëve, do të jetë e vecantë për Cristiano Ronaldon

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronaldo: Mund ta thyejmë tabunë e Ligës së Kampionëve

Posted: 12 Sep 2016 03:53 AM PDT

Cristiano Ronaldo ka thënë se Real Madridi mund ta thyejë 'tabunë' duke triumfuar dy herë me radhë në Ligën e Kampionëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Atë që e bëri Ancelotti, po e bën edhe Zidane

Posted: 12 Sep 2016 03:41 AM PDT

'Harmonia në grup', ky është çelësi i suksesit për Real Madridin e Zinedine Zidane sipas MARCA

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona merr një lajm të mirë pas humbjes befasuese në La Liga (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 03:30 AM PDT

Andre Ter Stegen është rikthyer në stërvitje me pjesën tjetër të skuadrës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shpërthen Jese Rodriguez

Posted: 12 Sep 2016 03:14 AM PDT

Jese Rodriguez ka thënë se nuk është transferuar te PSG'ja për të qenë zëvendësues i Edinson Cavanit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacioni i Ligës së Kampionëve, nuk ka vend për Leo Messin (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 02:20 AM PDT

Pasi Liga e Kampionëve do të fillojë të martën mbrëma, 'Sportsmail' ka bërë një 11'she me lojtarët të cilët kanë luajtur në Champions që nga sezoni 1992, kur edhe u ndërrua formati.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ylli i Barcelonës: Ky lojtar do ta fitojë Topin e Artë

Posted: 12 Sep 2016 01:46 AM PDT

Lucas Digna nuk ka asnjë dyshim se Lionel Messi do ta fitojë sërish Topin e Artë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ditë e veçantë për Leo Messin (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 01:29 AM PDT

Mateo Messi ka festuar një vjetorin e lindjes

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

"Kam ëndërruar si fëmijë për fanellën e Leo Messit"

Posted: 12 Sep 2016 01:16 AM PDT

Lucas Digne është duke shijuar në maksimum jetën në Barcelonë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Totti i rekordeve

Posted: 12 Sep 2016 12:45 AM PDT

Francesco Totti është bërë lojtari i parë në Serie A që shënon në 23 sezone

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Wawrinka triumfon në US Open, tregohet i fortë për Djokovic

Posted: 12 Sep 2016 12:36 AM PDT

Stanislas Wawrinka ka triumfuar në US Open pasi mposhti 3:1 në finale tenistin serb, Novak Djokovic

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Messi, Ronaldo dhe 18 kandidatët tjerë për çmimin e golashënuesit më të mirë në Champions (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 12:25 AM PDT

Para fillimit të Ligës së Kampionëve, Goal.com ka bërë një listë prej 20 lojtarëve që mund të përfundojnë turneun se golashënues më të mirë të Championsit...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Katastrofë për Chelsean (Foto)

Posted: 12 Sep 2016 12:01 AM PDT

John Terry duket se do të mungojë në sfidën e së premtes ndaj Liverpoolit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho shpërblen Rashfordin

Posted: 11 Sep 2016 11:50 PM PDT

Jose Mourinho dëshiron ta shpërblejë Marcus Rashfordin për paraqitjen që bëri ndaj Manchester City dhe për këtë do të startojë të enjten ndaj Feynoordit, ndeshje e vlefshme për Europa League

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë thotë Mario pas debutimit me Interin

Posted: 11 Sep 2016 11:39 PM PDT

Jao Mario është shprehur tejet i lumtur me fitoren dhe debutimin për Interin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nesër starton Liga e Kampionëve, këto janë ndeshjet e ditës së parë (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 11:25 PM PDT

Nesër starton Liga e Kampionëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mane premton më shumë

Posted: 11 Sep 2016 11:17 PM PDT

U kritikua shumë pas transferimit në Liverpool, por Sadio Mane është shndërruar në lojtarin kryesor në formacionin e Jurgen Klopp

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Icardi paralajmëron Juventusin

Posted: 11 Sep 2016 11:05 PM PDT

Mauro Icardi dëshiron vetëm fitore ndaj Juventusit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu ua uron Mavraj Bajramin (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 10:59 PM PDT

Mërgim Mavraj ua ka uruar gjithë shqiptarëve festën e Kurban Bajramit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Icardi lë prapa fenomenin Ronaldo

Posted: 11 Sep 2016 10:52 PM PDT

Maruo Icardi ka kaluar fenomenin Ronaldo sa i përket golave të shënuar për Interin në Serie A

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Montella i zhgënjyer pas humbjes nga Udinese

Posted: 11 Sep 2016 02:50 PM PDT

Montella është shprehur i zhgënjyer pas humbjes nga Udinese

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kush është fajtor për dështimet e Milanit? Tregon Montella

Posted: 11 Sep 2016 02:30 PM PDT

Milani nuk e ka nisur mirë sezonin e ri, duke pësuar dy humbje në tre xhirot e para në Serie A

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Balotelli godet Liverpoolin

Posted: 11 Sep 2016 02:14 PM PDT

Mario Balotelli ka thënë se transferimi te Liverpooli është vendim më i keq që ka marrë ndonjëherë në karrierë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gëzim Morina: Nuk e dëshiroja Kosovën në grup

Posted: 11 Sep 2016 02:07 PM PDT

Gëzim Morina ka thënë se me dëshirë do të pranonte të luajë për Kosovën nëse Sllovenia ia lejon një gjë të tillë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Interi shijon fitoren e parë në Serie A (Video)

Posted: 11 Sep 2016 01:38 PM PDT

Pas barazimit me Palermon dhe humbjes befasuese nga Chievo Verona, Interi ka shijuar fitoren në Serie A, pasi e mposhti Pescaran si mysafirë me rezultat 2:1 në xhiron e tretë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shpërthen Balotelli, shënon sërish për Nicen (Video)

Posted: 11 Sep 2016 01:26 PM PDT

Mario Balotelli ka shënuar një tjetër gol për Nicen në debutim

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :