Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Hughes ka një mesazh për Shaqirin” plus 39 more Express Sport

loading...

“Hughes ka një mesazh për Shaqirin” plus 39 more Express Sport


Hughes ka një mesazh për Shaqirin

Posted: 23 Sep 2016 08:00 AM PDT

Xherdan Shaqiri mund të rikthehet në skuadër për ndeshjen me West Bromwich Albion

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Isco mes Serie A dhe Premierligës

Posted: 23 Sep 2016 07:45 AM PDT

Manchester United dhe Milan janë në garë për ta transferuar mesfushorin e Real Madridit, Isco

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shaqiri ia uron ditëlindjen një personi të veçantë për të (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 07:41 AM PDT

Xherdan Shaqiri ia ka uruar ditëlindjen shokut të tij të ngushtë, Behar Xhaferit. Mesfushori i Stoke Cityt e bëri këtë përmes rrjeteve sociale. "Urime ditëlindja vëllai im i vogël. Edhe 100 tjera", ka shkruar Shaqiri në Instagram, përcjell Gazeta Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Allegri ndëshkon Dybalan

Posted: 23 Sep 2016 07:22 AM PDT

Paulo Dybala pritet ta fillojë nga banka rezervë ndeshjen ndaj Palermos

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zidane vajton lëndimin e Casemiros

Posted: 23 Sep 2016 07:07 AM PDT

Zinedine Zidane e ka pranuar se skuadra mund të duket ndryshe në mungesë të Casemiros

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Unitedi me një mungesë të madhe për sfidën me Leicesterin

Posted: 23 Sep 2016 06:55 AM PDT

Anthony Martial do të mungojë ndaj Leicester Cityt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zidane: Messi është Messi

Posted: 23 Sep 2016 06:48 AM PDT

Zinedine Zidane mendon se Barcelona është krejtësisht skuadër tjetër pa Leo Messin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho mbron Rooneyn

Posted: 23 Sep 2016 06:39 AM PDT

Jose Mourinho i ka dal në mbrojtje Wayne Rooneyt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosova ende nuk e ka bindur Hadergjonajn

Posted: 23 Sep 2016 06:15 AM PDT

Florent Hadergjonaj e ka pranuar se ka pasur kontakte me selektorin e Kosovës, Albert Bunjakin, por ende nuk ka vendosur përfundimisht nëse do t'i bashkohet ekipit kosovar apo jo.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhaka i uron ditëlindjen motrës nëpërmjet Facebookut (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 05:55 AM PDT

Granit Xhaka i ka uruar motrës, Agnesës, ditëlindjen nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook. "Gëzuar ditëlindjen motra ime e vogël. U bëfsh edhe 100 vjeç", ka shkruar ai. /Express/

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto ndeshje do të transmetohen në Super Sport Kosova gjatë vikendit (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 05:45 AM PDT

Në tre klanet e Super Sport Kosovës, gjatë kësaj fundjave, mund t'i ndiqni ndeshjet më interesante nga Premierliga, La Liga, Serie A, Bundesliga si dhe Superliga e Kosovës. Express ju sjell orarin e ndeshjeve që do t'i transferojë SS Kosova.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Zidane zbulon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen me Las Palmas, ka befasi (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 05:25 AM PDT

Zineidne Zidane, trajneri i Real Madridit, ka zbuluar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen me Las Palmas, e cila luhet të shtunën nga ora 20:45.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sadiku gëzon Kombëtaren (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 05:14 AM PDT

Armando Sadiku, sulmuesi i Kombëtares, ka zbuluar se nuk nga një lëndim serioz.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Ukrainë- Kosovë zhvillohet në terren neutral

Posted: 23 Sep 2016 04:49 AM PDT

Ndeshja mes Ukrainës dhe Kosovë, e paraparë të luhet me 9 tetor në kuadër të kualifikimeve për Botërorin 'Rusia 2018', s do të zhvillohet në Krakov të Polonisë. Këtë e ka konfirmuar federata e Futbollit e Ukrainës nëpërmjet një njoftimi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

300 efektivë dhe FNSH-ja për të garantuar sigurinë në ndeshjen Partizani-Tirana

Posted: 23 Sep 2016 04:25 AM PDT

Policia e Elbasanit ka marrë masat organizative për sigurimin e rendit dhe qetësisë, për zhvillimin sa më normal të ndeshjes kombëtare të futbollit ndërmjet ekipeve "K.F.Partizani" dhe "K.F. Tirana", e cila do të zhvillohet më datë 25.09.2016 në orën 19:00 në Stadiumin "Elbasan Arena".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

‘Totti lojtari më i fortë në Itali në 20 vitet e fundit’

Posted: 23 Sep 2016 04:20 AM PDT

Ish ylli i Kombëtares italiane, Paolo Rossi, ka thënë se legjenda e Romës, Francesco Totti është lojtar më i fortë në Serie A në 20 vitet e fundit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Khedira shënon gol të jashtëzakonshëm në stërvitje (Video)

Posted: 23 Sep 2016 03:55 AM PDT

Sami Khedira, mesfushori i Juventusit, ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm gjatë stërvitjes me Juventusin, para ndeshje me Palermon, e cila zhvillohet të shtunën nga ora 18:00. /Express/

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lamtumirë Inter, Ranocchia transferohet në Premierligë? (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 03:29 AM PDT

Andrea Ranocchia pritet të huazohet te Liverpooli gjatë dimrit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Douglas pëson lëndim të çuditshëm në autobus (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 03:05 AM PDT

Douglas, mbrojtësi i Sporting Gijon, ka pësuar një dëmtim të çuditshëm derisa po flinte në autobusin e skuadrës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kapiteni i Kosovës mbetet pa rrogë, reagon Gattuso (Video)

Posted: 23 Sep 2016 02:40 AM PDT

Gennaro Gattuso, trajneri i Pisas, ka kërkuar nga presidenti i klubit, Fabio Petroni, që t'i kryej obligimet ndaj lojtarëve. Pjesë e ekipit nga Serie B janë edhe Samir Ujkani dhe Edgar Çani.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Tottenham blindon yllin e skuadrës (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 02:25 AM PDT

Tottenham ka njoftuar se ka vazhduar kontratën me mbrojtësin Kyle Walker deri në vitin 2021. Ekipi londinez më herët ka vazhduar kontratat edhe me lojtarët e tjerë të skuadrës si: Christian Eriksen, Eric Dier, Delli Ali, Danny Rose dhe Harry Winks

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Wenger i përgjigjet Mourinhos

Posted: 23 Sep 2016 02:09 AM PDT

Arsen Wenger, trajneri i Arsenalit, ka refuzuar ta kritikoj trajnerin e Manchester Unitedit, Jose Mourinhon

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho kërcënon Wengerin: Do të t’i thyejë turinjtë

Posted: 23 Sep 2016 01:50 AM PDT

Jose Mourinho dhe Arsen Wenger kanë raporte të tensionuara nga vitit 2014

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacioni i javës në Serie A me një shqiptar (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 01:33 AM PDT

Portalit të njohur "Whoscored" ka publikuar formacionin më të mirë të xhiros së pestë në Serie A

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Christensen: Xhaka do të bëhet i madh në Arsenal

Posted: 23 Sep 2016 01:13 AM PDT

Andreas Christensen, mbrojtësi i Borussia Monchengladbach, beson se Granit Xhaka do të bëhet i madh në Arsenal

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rodriguez zyrtarizon lidhjen me ngasësin e MotoGP (Foto +16)

Posted: 23 Sep 2016 01:00 AM PDT

Belen Rodriguez, modelja argjentinase, ka konfirmuar lidhjen me ngasësin e MotoGP, Andrea Iannone

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ancelotti: Ja pse po shkëlqen Zidane me Real Madridin

Posted: 23 Sep 2016 12:41 AM PDT

Carlo Ancelotti, trajneri i Bayern Munich, beson se marrëdhëniet e mirë të Zinedine Zidanes me lojtarët ishte çelësi i suksesit për strategun francez

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ranieri tallet me Rooneyn (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 12:21 AM PDT

Claudio Ranieri, trajneri i Leicester Cityt, ka thënë se Wayne Rooney nuk ka vend në ekipin e kampionëve të Anglisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosova në telashe, UEFA ndërhyn në planin për renovimin e stadiumit

Posted: 23 Sep 2016 12:05 AM PDT

Zyrtarë e UEFA-së i kanë sugjeruar zyrtarëve të MKRS-së dhe FFK-së se stadiumi i Prishtinës duhet të pësoj disa ndryshime. Kështu, Kosova rrezikon që të gjitha ndeshjet për 'Rusia 2018' t'i luajë në Shkodër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Odegaard transferohet në Bundesligë

Posted: 22 Sep 2016 11:49 PM PDT

Martin Odegaard pritet të transferohet në Borussia Monchengladbach gjatë dimrit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fabregas: Barcelona është klubi më i mirë për Messin

Posted: 22 Sep 2016 11:29 PM PDT

Cesc Fabregas, mesfushori i Chelseas, insiston se Barcelona është klubi më i mirë për Lionel Messin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ranieri do hakmarrje ndaj Unitedit

Posted: 22 Sep 2016 11:15 PM PDT

Claudio Ranieri dëshiron hakmarrja ndaj Manchester Unitedit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacioni i javës në La Liga pa yje (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 10:59 PM PDT

Marca, e përditshmja sportive madrilene, ka publikuar formacionin më të mirë nga xhiroja e pestë e La Ligës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fabregas ka një mesazh për Conten dhe tifozët e Chelseas

Posted: 22 Sep 2016 10:45 PM PDT

Cese Fabregas, mesfushori spanjoll, ka bërë të ditur se nuk e ka ndërmend të largohet nga Chelsea

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rashica paralajmëron Kroacinë, shënon supergol për Vitessen (Video)

Posted: 22 Sep 2016 10:25 PM PDT

Milot Rashica, ylli i përfaqësueses së Kosovës, e ka shënuar golin e parë në edicionin e ri 2016/17

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lamtumirë Wenger, Arsenali gjen trajnerin e ri (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 10:15 PM PDT

Drejtuesit e Arsenalit e kanë gjetur pasardhësin e Arsen Wengerit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Foto e fundit e Aziz Salihut nga Turqia (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 03:06 PM PDT

Sëmundja ka rënduar shumë gjendjen shëndetësore të Aziz Salihut

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ranieri mbron Mourinhon

Posted: 22 Sep 2016 02:50 PM PDT

Claudio Ranieri i ka dal në ndihmë Jose Mourinhos

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rooney u kundërpërgjigjet kritikëve

Posted: 22 Sep 2016 02:33 PM PDT

Kapiteni i Manchester Unitedit, Wayne Rooney, u është kundërpërgjigjur kritikëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Emery godet sërish Ben Arfan

Posted: 22 Sep 2016 02:15 PM PDT

Hatem Ben Arfa është lënë jashtë skuadrës së PSG'së për herë të katërt me radhë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :