Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Info Magazine – Evliana Berani – 02.09.2016 – Klan Kosova” plus 14 more Klan Kosova

loading...

“Info Magazine – Evliana Berani – 02.09.2016 – Klan Kosova” plus 14 more Klan Kosova


Info Magazine – Evliana Berani – 02.09.2016 – Klan Kosova

Posted: 02 Sep 2016 12:11 PM PDT

Si po ecin përgatitjet për shenjtërimin e Nënës Terezë? - 02.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 02 Sep 2016 11:43 AM PDT

Serbi lë pa shtëpi familjen Muriqi në Pejë - 02.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 02 Sep 2016 12:07 PM PDT

Malishevasit të ofenduar nga fjalët e kryeministrit Mustafa - 02.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 02 Sep 2016 11:39 AM PDT

Shtyhet afati i faljes së borxheve - 02.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 02 Sep 2016 11:39 AM PDT

apostollova fillimi

Posted: 02 Sep 2016 11:39 AM PDT

Gjuriq përuron objektin e ri të shkollës serbe në Klinë - 02.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 02 Sep 2016 11:41 AM PDT

Fillon festa e rrushit, Thaci vjele i pari - 02.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 02 Sep 2016 11:35 AM PDT

Pikëllohen familjarët e Dafina Zhubit, pas lirimit të vrasësit të saj

Posted: 02 Sep 2016 12:14 PM PDT

Vetevendosje krahason aksionin e policise me arrestimin e aktivisteve - 02.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 02 Sep 2016 11:27 AM PDT

Nis akreditimi i shkollave per arsim dhe aftesim profesional - 02.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 02 Sep 2016 11:23 AM PDT

Kosova me proteste kunder Vuk Jeremiqit - 02.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 02 Sep 2016 11:59 AM PDT

VV-ja ndryshon mendje – Zgjedhje, jo marreveshje te re për kufirin - 02.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 02 Sep 2016 12:02 PM PDT

Ora e Fundit – 01.09.2016 – Klan Kosova

Posted: 02 Sep 2016 11:15 AM PDT

Portreti zyrtar: “E shenjta Nëna Terezë” - Klan Kosova

Posted: 02 Sep 2016 11:33 AM PDT

Related Posts :