Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Info Magazine - Jeton Zogjani, Denis Pitarka dhe Petrit Osmani – 06.09.2016 – Klan Kosova” plus 14 more Klan Kosova

loading...

“Info Magazine - Jeton Zogjani, Denis Pitarka dhe Petrit Osmani – 06.09.2016 – Klan Kosova” plus 14 more Klan Kosova


Info Magazine - Jeton Zogjani, Denis Pitarka dhe Petrit Osmani – 06.09.2016 – Klan Kosova

Posted: 06 Sep 2016 12:05 PM PDT

Ja çfarë dallavere u bënë në "Stacionin e Autobusëve" në Prishtinë - 06.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 06 Sep 2016 11:31 AM PDT

Drenica I e II ende pa vendim nga Gjykata e Apelit - 06.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 06 Sep 2016 11:18 AM PDT

Gjukanoviq: Demarkacioni, punë e kosovarëve

Posted: 06 Sep 2016 11:47 AM PDT

Asambleistët e Vetëvendosjes: Policia na rrahu si UDB-ja serbe - 09.06.2016 - Klan Kosova

Posted: 06 Sep 2016 11:29 AM PDT

Steve Bennett optimist për profesionalizmin e policisë - 06.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 06 Sep 2016 12:04 PM PDT

Mësuesja ankohet se u largua nga puna me prapavijë politike - 06.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 06 Sep 2016 11:54 AM PDT

Policia e Kosovës shënon 17-të vjetorin e themelimit - 06.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 06 Sep 2016 12:04 PM PDT

Petroviq çuditet me Listën Serbe: Demarkacioni, obligim ndërkombëtar - 06.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 06 Sep 2016 12:16 PM PDT

Falë një donacioni pesë shkolla të Kosovës bëhen me piano - 06.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 06 Sep 2016 12:16 PM PDT

Serbia ashpërson fushatën kundër Kosovës në UNESCO - 06.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 06 Sep 2016 11:03 AM PDT

Skandaloze, shoferët rrezikojnë fëmijët në zebra - 06.09.2016 - Klan Kosova

Posted: 06 Sep 2016 10:18 AM PDT

Ora e Pasdites – 05.09.2016 – Klan Kosova

Posted: 06 Sep 2016 10:36 AM PDT

Molliqaj fton policine ta bastise - 31.08.2016 - Klan Kosova

Posted: 06 Sep 2016 08:32 AM PDT

Ora 7 – 06.09.2016 – Klan Kosova

Posted: 06 Sep 2016 08:32 AM PDT

Related Posts :