Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“iPhone 7 Plus vjen me 3GB RAM dhe dy kamera 12MP” plus 12 more Express AutoTech

loading...

“iPhone 7 Plus vjen me 3GB RAM dhe dy kamera 12MP” plus 12 more Express AutoTech


iPhone 7 Plus vjen me 3GB RAM dhe dy kamera 12MP

Posted: 05 Sep 2016 06:07 PM PDT

Edhe pak ditë kanë mbetur që nga lansimi i telefonëve të rinj të Apple, që pritet të jenë iPhone 7 dhe 7plus.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nissan vjen në 2017-ën me një veturë ekonomike

Posted: 05 Sep 2016 06:04 PM PDT

Çmimet e veturave të reja janë jashtëzakonisht të larta, por Nissan ka menduar diçka fantastike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lansohet zyrtarisht Meizu M3 Max

Posted: 05 Sep 2016 06:02 PM PDT

Kompania e njohur kineze Meizu, sot ka lansuar smartfonin e saj të ri.I quajtur M3 Max,smartfoni vjen me procesor 1.8 GHz MediaTek Helio P10 me tetë bërthama, grafikën Mali T860, si dhe me ekran 6-inç Full HD Gjithashtu, vjen edhe me 3 gigabajt të RAM memories dhe 64 gigabajt memorie të brendshme, si dhe me baterinë prej 4.100 mAh që mbështet veçorinë për karikim të shpejtë, transmeton Koha.net. Sa i përket kamerës, M3 Max vjen me kamerën kryesore prej 13 megapikselë dhe atë të përparme prej 5 megapikselë. Po ashtu, ky smartfon i ri te butoni "Home" ka të vendosur sensorin për gjurmë të gishtave. Me dimension 163.4 x 81.6 x 7.94 mm dhe peshë prej 189 gramë, M3 Max punon me sistemin operativ Android 6.0 Marshmallow i bazuar në Flyme OS 5.2, si dhe ofron mbështetje për dy SIM kartela hibride dhe për lidhjen 4G VoLTE. Sa i përket ngjyrave, Meizu M3 Max është në dispozicion në version me ngjyrë ari, argjendi, gri dhe ari-rozë Meizu M3 Max është lansuar sot në Kinë dhe kushton rreth 255 dollarë, por shitja e tij edhe në tregjet tjera do të fillojnë nga 15 shtatori, ndërsa para-porositë për të do të fillojnë nga 12 shtatori.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vetura që lëvizë me energji diellore [foto]

Posted: 05 Sep 2016 05:59 PM PDT

Vetura që udhëton me anë të diellit. Dhe natyrisht, çlirimi i gazit është i barabartë me zero.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sa do t’i kushtojë Samsungut tërheqja e Galaxy Note 7

Posted: 05 Sep 2016 04:46 PM PDT

2.5 milionë Samsung Galaxy Note 7 janë shitur para se kompania të njoftojë për tërheqjen globale të këtij fableti për shkak të problemit me bateri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pasardhësi i Opel Adam Rocks arrin në vitin 2018

Posted: 05 Sep 2016 04:45 PM PDT

Kompania Opel, sipas revistës së njohur gjermane "Auto Bild, gjatë vitit 2018 do të prezantojë gjeneratën e re të modelit të saj për qytet Adam.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Facebook po teston një veçori të re (Foto)

Posted: 05 Sep 2016 02:14 PM PDT

Facebook po dëshiron që me të vërtetë të bisedoni me miqtë tuaj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mercedes debuton në Paris me këtë veturë

Posted: 05 Sep 2016 02:00 PM PDT

Raporte të ndryshme që po qarkullojnë në internet gjatë javëve të fundit thonë se Mercedes është duke punuar në një veturë të pazakonshme, e cila do të rivalizojë AM-RB 001 të Aston Martin dhe Red Bull Racing.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Samsung probleme, Apple rritë prodhimin e iPhone 7

Posted: 05 Sep 2016 01:50 PM PDT

Pas incidenteve me Galaxy Note 7 që merrnin flakë duke u mbushur, Samsung kohët e fundit nisi një tërheqje të celularit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Robotët do të jenë dashnorë më të mirë se njerëzit

Posted: 05 Sep 2016 10:56 AM PDT

Seksi me robotët pritet të tejkalojë seksin me njerëzit deri në vitin 2050.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tashmë dihet gjithçka rreth iPhone 7

Posted: 05 Sep 2016 08:34 AM PDT

iPhone i ri do të jetë më i shpejtë, do të vijë në ngjyra të reja, do të ketë altoparlantë të ri dhe më shumë, thuhet sipas një raporti të ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu do të kapen hajdutët me iPhone 7

Posted: 05 Sep 2016 07:07 AM PDT

Celularët e mençur janë bërë në ditët e sotme një domosdoshmëri dhe njerëzit shpesh herë bëhen viktimë e vjedhjeve të tyre dhe nuk mund t'i gjejnë më.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lexojeni këtë nëse e përdorni shumë Facebookun

Posted: 05 Sep 2016 01:03 AM PDT

Përdorimi i madh i rrjeteve sociale mund të ndikojë në aftësitë tuaja morale dhe njohëse, ka gjetur një studim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :