Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“​Ja çka thotë Neymar për Messin dhe Suarezin” plus 39 more Express Sport

loading...

“​Ja çka thotë Neymar për Messin dhe Suarezin” plus 39 more Express Sport


​Ja çka thotë Neymar për Messin dhe Suarezin

Posted: 14 Sep 2016 07:55 AM PDT

Neymar ka thënë se ai, Leo Messi dhe Luis Suarez kuptohen shumë mirë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enrique: Iniesta është lojtar unik

Posted: 14 Sep 2016 07:30 AM PDT

Luis Enrique, trajneri i Barcelonës, e ka lavdëruar Andres Iniestan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Hasi zbulon arsyen përse e refuzoi e Shqipërinë

Posted: 14 Sep 2016 07:15 AM PDT

Trajneri i Legia Warsaws, Besnik Hasi ka bërë të ditur arsyen pse nuk ka marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Mustafi, dobësira e Arsenalit (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 07:00 AM PDT

Sipas L'Equipe, Shkodran Mustafi ishte lojtari më i dobët në ndeshjen PSG-Arsenal

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Dardanët zgjedhin kryetarin (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 06:29 AM PDT

Dardanët, tifozët e përfaqësueses së Kosovës, tashmë janë bërë me kryetar

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho godet Rooneyn dhe Mkhitaryanin

Posted: 14 Sep 2016 06:19 AM PDT

Jose Mourinho ka lënë jashtë skuadrës Wayne Rooney dhe Henrikh Mkhitaryan për ndeshjen ndaj Feyenoordit, në Europa League

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lojtarët e Kosovës bëjnë një gjest të madh

Posted: 14 Sep 2016 05:55 AM PDT

Lojtarët e Kosovës kanë vendosur bashkërisht se kur të marrin premitë të ndajnë një pjesë të parave për t'i ndihmuar familjet në nevojë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona – Celtic, fillojnë shakatë në internet (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 05:29 AM PDT

Barcelona e ka mposhtur Celticun, me rezultat të thellë 7:0, në kuadër të ndeshjes së parët të Grupit C. Pas humbje me rezultat të thellë, në internet menjëherë kanë filluar të tallen me ekipin skocez. /Express/

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosovës mund t’i bashkohet edhe një yll (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 05:05 AM PDT

Pas Sinan Bytyqit, Austrinë për Kosovën mund ta lë edhe Ylli Sallahi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shqipëria apo Kosova, ja cilin ekip do ta zgjidhte Hasi

Posted: 14 Sep 2016 04:55 AM PDT

Besnik Hasi, trajneri i Legia Warsaws, ka folur për çështjen 'Shqipërinë apo Kosovën', dhe për yllin e Kosovës, Milot Rashicën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ancelotti: Ky ekip mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

Posted: 14 Sep 2016 04:29 AM PDT

Carlo Ancelotti beson se Bayern Munich mund ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë sezon.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Besnik Hasi flet për gjasat e Shqipërisë dhe Kosovës në kualifikimet për ‘Rusia 2018’

Posted: 14 Sep 2016 04:05 AM PDT

Besnik Hasi, trajneri i Legia Warsaws, ka folur për gjasat e Kombëtares shqiptare dhe të Kosovës në eliminatoret për botërorin 'Rusia 2018'

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cavani: Ky është fajtori për barazimin ndaj Arsenalit (Video)

Posted: 14 Sep 2016 03:11 AM PDT

Edinson Cavani, sulmuesi i Paris Saint-Germain, e ka marrë përgjegjësin për barazimin ndaj Arsenalit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shpërthen Mkhitaryan, i pakënaqur me Mourinhon (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 02:57 AM PDT

Henrikh Mkhitaryan është i frustruar me menaxherin e Manchester Unitedit, Jose Mourinhon

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: UEFA zgjedh presidentin e ri (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 02:29 AM PDT

Aleksander Ceferin është zgjedhur president i ri i UEFA-së

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky ekip është favorit për ta fituar Championsin sipas bastoreve (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 02:20 AM PDT

Sipas bastoreve sportive, Barcelona është favoritet që ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë sezon

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Goal: Formacioni i Juventusit me të cilin mund ta fitojë Championsin (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 02:05 AM PDT

Goal.com ka publikuar formacionin e Juventusit, me të cilin pretendon ta fitoj Ligën e Kampionëve këtë sezon

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është hajduti shqiptar që i përngjan Ronaldos (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 01:40 AM PDT

Zbulohet identiteti i hajdutit shqiptar, i cili i përngjanë me yllin e Real Madridit, Cristiano Ronaldon

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Francë, një vit burg për hajdutin shqiptar që i ngjante Ronaldos (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 01:20 AM PDT

Një hajdutë shqiptar është dënuar me një vit burg për vjedhje. Ai ra në dorën e policës franceze pasi i ngjante yllit të Real Madridit, Cristiano Ronaldos

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Buffon shpreson që ta fitojë Ligën e Kampionëve

Posted: 14 Sep 2016 01:05 AM PDT

Gianluigi Buffon, kapiteni i Juventusit, shpreson që Kampioni i Italisë ta ngrejë lartë trofeun e Ligë së Kampionëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bayern Munich thyen rekord në Ligën e Kampionëve

Posted: 14 Sep 2016 12:30 AM PDT

Bayern Munich është ekipi i vetëm që ka shënuar 13 fitore radhazi në Ligën e Kampionëve në Allianz Arean

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ukraina – Kosova, në dorën e FIFA’së

Posted: 14 Sep 2016 12:10 AM PDT

Ndeshja mes Ukrainës dhe Kosovës, e paraparë të luhet me 9 tetor, ende nuk është vendosur se ku do të luhet. Për këtë do të vendos FIFA.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosova do të përgatitet në këtë vend për ndeshjen me Kroacinë

Posted: 14 Sep 2016 12:00 AM PDT

Përfaqësuesja e Kosovës përgatitjet për ndeshjen ndaj Kroacisë, e cila luhet me 6 tetor, do t'i kryej në vendin tonë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Morgan: Leicester City mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

Posted: 13 Sep 2016 11:51 PM PDT

Wes Morgan, mbrojtësi nga Xhamajka, nuk e përjashton mundësin që Leicester City ta fitoj Ligën e Kampionëve këtë sezon.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Allegri: Juventusi nuk është favorit në Ligën e Kampionëve

Posted: 13 Sep 2016 11:34 PM PDT

Massimiliano Allegri mendon se Juventusi nuk është favorit për ta fituar Ligën e Kampionëve këtë sezon

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosova në kërkim të fitores së parë

Posted: 13 Sep 2016 11:23 PM PDT

Kosova do të përballet me Ukrainën, sonte nga ora 18:00, në kuadër të Grupit E të eliminatoreve për "Eurobasket 2017".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lionel Messi kalon Cristiano Ronaldon (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 11:09 PM PDT

Lionel Messi e ka lënë prapa Cristiano Ronaldon për hat-trick të shënuar në Ligën e Kampionëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Real Madrid – Sporting, formacionet (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 10:59 PM PDT

Real Madrid dhe Sporting do të përballen sonte nga ora 20:45, në Santiago Bernabeur, në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Liga e Kampionëve: Këto ndeshje do të luhen sonte (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 10:51 PM PDT

Sonte do të zhvillohen ndeshjet e Grupit E, F, G dhe H në Ligën e Kampionëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Enrique me fjalë të mëdha për Messin: Ai është vet futbolli (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 02:50 PM PDT

Luis Enrique ka lavdëruar yllin e skuadrës Leo Messi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shikoni se çfarë kishte humbur Cavani kundër Arsenalit (Video)

Posted: 13 Sep 2016 02:30 PM PDT

Edinson Cavani ka dështuar të shënoi në portën e zbrazët kundër Arsenalit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Ja kur do të zhvillohet ndeshja City – Monchengladbach

Posted: 13 Sep 2016 02:20 PM PDT

UEFA ka njoftuar se kur do të zhvillohet ndeshja ndërmjet Manchester Cityt dhe Borussia Monchengladbach

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ancelotti thyen një rekord të madh në Ligën e Kampionëve (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 01:59 PM PDT

Carlo Ancelotti ka arritur fitoren e radhës me skuadrën e shtatë në Ligën e Kampionëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

PSG dhe Arsenal ndajnë pikët, Bayern deklason Rostovin (Video)

Posted: 13 Sep 2016 01:39 PM PDT

​PSG dhe Arsenal kanë barazuar 1:1, ndërsa Bayern Munich ka mposhtur me rezultat të thellë 5:0 Rostovini

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Barcelona e nis fuqishëm në Champions, Messi het trik (Video)

Posted: 13 Sep 2016 01:36 PM PDT

Barcelona ka deklasuar Celticun me rezultat të thellë 7:0

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sanchez shënon golin e barazimit kundër PSG (Video)

Posted: 13 Sep 2016 01:23 PM PDT

Arsenal ka barazuar në 1:1 rezultatin kundër PSG

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Vjen edhe radha e Suarezit (Video)

Posted: 13 Sep 2016 01:19 PM PDT

Luis Suarez ka shënuar golin e gjashtë për Barcelonën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Kimichi shënon dy gola për Bayernin (Video)

Posted: 13 Sep 2016 01:07 PM PDT

Joshua Kimichi ka shënuar dy gola të shpejtë kundër Rostov

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona shënon dy gola për dy minuta, Messi het trik (Video)

Posted: 13 Sep 2016 01:03 PM PDT

Barcelona po e deklason Celticun në Ligën e Kampionëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Neymar shënon supergol nga gjuajtja e lirë (Video)

Posted: 13 Sep 2016 12:54 PM PDT

Barcelona ka shënuar për të tretën herë kundër Celticut

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :