Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Ja kur do të lindë Teuta Krasniqi (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Ja kur do të lindë Teuta Krasniqi (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Ja kur do të lindë Teuta Krasniqi (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 09:29 AM PDT

Aktorja e njohur dhe shumë e përfolur, Teuta Krasniqi, më 7 tetor do të bëhet nënë për herë të dytë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vajza jeni gati? Gabriel Garko mbërriti në Tiranë (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 09:10 AM PDT

Aktori i famshëm italian Gabriel Garko ka mbërritur në Tiranë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Blero publikon foto me një femër tjetër (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 09:08 AM PDT

Këngëtari Blero Muharremi, është çdo ditë i pranishëm në mediat rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Morena del e leckosur nëpër butiqe (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 08:58 AM PDT

Morena Taraku është bërë një nga femrat më të pasura të shoë-bizit. Ajo, ka banesë personale, veturë luksoze, gardërobë të shtrenjtë dhe një mori gjërash që kushtojnë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këngëtarja shqiptare harron të dashurin, tani në krahët e një femre (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 08:39 AM PDT

Këngëtarja seksi Xhesika Ndoj, u përfol shumë kohët e fundit për lidhjen e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Marina Fara ‘thyen’ rregullat (Video)

Posted: 08 Sep 2016 08:28 AM PDT

Ndërkohë që të gjithë po bëjnë 'fushatë' për vendosjen e rripave të sigurimit, ka dhe nga ato që i thyejnë këto rregulla.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është profesioni më i ri i Kallashit (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 08:20 AM PDT

Valltarja seksi, Donjeta Kosumi, përveç vallëzimit ka filluar ta shpreh talentin e saj edhe për grim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë bën Arbana Osmani kur nuk flet? (Video)

Posted: 08 Sep 2016 08:19 AM PDT

Ajo është gazetare dhe moderatore e njohur dhe normalisht që të folurit e ka profesion.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Publikohen fotot e Afronës me Tarën (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 08:18 AM PDT

Dasma e vëllait të Bleros i bashkoj me të dashurat e këngëtarit, Afronën dhe të bijën e tij Tarën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rozana Radin e marrin me të mira (Video)

Posted: 08 Sep 2016 08:10 AM PDT

Këngëtarja dhe aktorja Rozana Radi ka postuar në profilin e saj në Instagram një video shumë të ëmbël.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhesika dhe Adrola drejt aventurës amerikane, ja kë kanë takuar (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 07:22 AM PDT

Veçse me Fadil Berishën dy modelet bukuroshe të cilat janë bërë dhe mikesha të pandara Xhesika Berberi dhe Adrola kanë darkuar dhe me një regjisore mjaft të rëndësishme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nxehet Aurela Gaçe, i drejtohet disa gazetareve: Tyryfyçka vajza

Posted: 08 Sep 2016 07:15 AM PDT

E ftuara e radhës në rubrikën e intervistave në emisionin "Thumb" këtë të shtunë do të jetë Aurela Gaçe.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arbanën e kritikojnë ndjekësit, ja çfarë ka bërë (Video)

Posted: 08 Sep 2016 07:08 AM PDT

Moderatorja e njohur e Top Channel Arbana Osmani ka postuar një video në Instagram, ku shfaqet duke i dhënë makinës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Paparaci kap “mat” Fatos Nanon në Tiranë…(Foto)

Posted: 08 Sep 2016 07:01 AM PDT

Ish Kryeministri Fatos Nano është fotografuar në rrugët e kryeqytetit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do t’a besoni sa ngjan Kristin Prengaj me Françeska Jaçen në këtë foto

Posted: 08 Sep 2016 06:57 AM PDT

Dy modelet bukuroshe Françeska Jaçe dhe Kristin Prengaj kanë nisur të shoqërohen mjaft me njëra-tjetrën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jamie Dornan largohet nga “50 Shades of Grey”

Posted: 08 Sep 2016 06:27 AM PDT

Aktori Jamie Dornan do të jetë në serinë e tretë dhe të fundit të "Fifty Shades of Grey", por ai ka sqaruar se nuk do të jetë në serinë e katërt të filmit, nëse do të ketë një të tillë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çiljetën e merr malli për djalin e Alban Hoxhës (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 06:10 AM PDT

​Çiljeta dhe Alban Hoxha nuk kanë pranuar ende asgjë. Po flitet e shkruhet kudo për një histori dashurie, që të dy nuk po e konfirmojnë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Adrola Dushi bisedë me vetveten (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 06:08 AM PDT

Prej disa kohësh modelja Adrola Dushi vijon karrierën e saj në SHBA.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bebe Rexha këndon "Xhixhile", ja si ja mëson të huajve (Video)

Posted: 08 Sep 2016 05:49 AM PDT

Këngëtarja Bebe Rexha aktualisht ndodhet në aeroportin e Romës ku më pas do të marrë avionin për të zbritur në Tiranë, ku do të zhvillojë koncertin në sheshin "Nënë Tereza", në datën 9 shtator.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si i priste mysafirët me çokollata Afrona e veshur si nuse (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 05:46 AM PDT

E pamë teksa u vesh në "dimi e jelek" dhe shkoj në dasmën e "kunatit" të tij Burimit, vëllaut të këngëtarit Blero, i cili u martua para disa ditësh.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A ju kujtohet Lepa Brena? Ajo sot...(Foto)

Posted: 08 Sep 2016 05:38 AM PDT

Do t'ju duket e çuditshme nëse do ju tregojmë se si duket sot këngëtarja e famshme nga Bosnja Lepa Brena

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Revoltohet Bukra e Portokallisë pas gjobës: “O ju dalçin tomthat ishalla” (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 05:34 AM PDT

Aktorja e "Portokallisë" Albana Perhati duket se nuk ka patur një mëngjes të mirë gjatë ditës së sotme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gabriel Garkos nuk i ndahet shpirti nga Shqipëria, vjen sërish

Posted: 08 Sep 2016 05:26 AM PDT

Aktori i njohur italian Gabriel Garko ka vizituar për herë të dytë vendin tonë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Geti ia fut gishtin Marinës” (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 05:24 AM PDT

Getoar Selimi duket se nuk po e lë të qetë të dashurën e tij.Eshtë Marina Vjollca që në një postim në rrjetin social Instagram ka publikuar një foto, ku shihet e buzëqeshur edhe pse fotoja nuk është perfekte për të.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shokon Edona James: Vagina ime e parë dukej e shëmtuar, doja ta kisha të vogël prandaj e operova

Posted: 08 Sep 2016 05:02 AM PDT

Është një shqiptare për të cilën po flitet dendur këto ditë në Gjermani.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë bën Afrona kur Blero pi ujë (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 04:54 AM PDT

Blero Muharremi dhe e dashura e tij Afrona Dika, mbetët çifti më i përfolur në mediat rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kur "Dance With Me" nuk është vetëm një garë (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 04:45 AM PDT

Në spektaklet e ndryshme zakonisht disa prej konkurrentëve arrijnë të bëhen miq më njeri-tjetrin ose e kundërta.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë i dhuron Geti Marinës (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 04:39 AM PDT

Ata janë duke kaluar padyshim pushimet e "ëndrrave" e në fakt diçka e tillë vihet re në çdo postim të bërë nga Getoar Selimi dhe Marina Vjollca.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda Morina ju fton që të luani basket me gjoksin e saj (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 04:32 AM PDT

Ka filluar edhe ajo të provokojë. Këtë herë Linda Morina ka fotografuar gjoksin e saj dhe ju ka ftuar që të luani basket me të. "A po lun najkush basketboll a jo haha", ka shkruar ajo. /Gazeta Express

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja ky është klipi më i kërkuar këto ditë (Video+16)

Posted: 08 Sep 2016 04:30 AM PDT

Edhe pse Kanye West nuk performoi në MTV Video Music Awards 2016, ai përsëri arriti të ketë vëmendjen e publikut me videoklipin e "Fade".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja e vërteta e arrestimit të konkurrentes së "Dance With Me"

Posted: 08 Sep 2016 04:29 AM PDT

Pak minuta më parë është publikuar lajmi për arrestimin e këngëtares, Jessy Hennessy, nga forcat e policisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kanye West prezanton koleksionin e ri të rrobave (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 04:21 AM PDT

Kanye West e ka prezantuar koleksionin e sezonit të katërt të veshjeve të tij në Roosevelt Island të New York-ut. Më e rëndësishmja është se ai e mori me vete edhe artisten Teyana Taylor për ta bërë prezantimin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pushimet e Luanës nuk kanë fund...shikoni sa seksi duket (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 04:10 AM PDT

Pushimet e moderatores së Top Channel Luana Vjollca në Punta Cana nuk kanë fund.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arrestohet konkurentja e “Dance with me”

Posted: 08 Sep 2016 03:56 AM PDT

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në nisjen e spektaklit por 'Dance with me' ka arritur të befasojë sërish me zhvillimet e minutave të fundit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bashkëshortja e Dr.Florit: Daniel ma bëre jetën të bukur!

Posted: 08 Sep 2016 03:51 AM PDT

Veç miqve të Dr.Florit urimet për Danielin e vogël nuk kanë munguar edhe nëna e tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Po dyshohet se u ble vendi i parë në “Miss Universe Kosova”

Posted: 08 Sep 2016 03:40 AM PDT

​ Zgjedhja e Miss Universe Kosova, e një vajzë nga Argjentina ka nxitur reagime të mëdha nga ata që merren me këtë veprimtari. Madje ka pas zëra se kjo përzgjedhja është si rezultat i ndonjë pazari mes organizatores,Agnesa Vuthajt dhe argjentinases, Camila Barraza.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Eni Koçi nuk fshihet më, pranon dashurinë (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 03:33 AM PDT

Ajo nuk ka preferuar kurrë të shprehet për jetën e saj sentimentale, madje edhe ka mohuar shpesh të ketë një të dashur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Anxhelina nudo para koncertit të Drake, e mbulon peshqiri (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 03:23 AM PDT

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj ka publikuar një nga momentet më pikante të ditës së saj, pikërisht çasti pas dushit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enca në kërkim të djalit shqiptar më seksi (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 03:11 AM PDT

Këngëtarja Enca haxhia ka paralajmëruar vetëm pak ditë më parë se do të publikojë së shpejti këngën e saj më të re.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zgjerohet lista, mbi pesë këngëtarë këndojnë në ditëlindjen e Behgjet Pacollit

Posted: 08 Sep 2016 03:10 AM PDT

Dafina dhe Ledri! Dyshja fantastike habiti shumëkë kur u zyrtarizua dje si pjesëmarrëse në koncertin e organizuar nga Behgjet Pacolli në shtëpinë e tij në Hajvali.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :