Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Ja shenjat që tregojnë se je i varur nga rrjetet sociale” plus 14 more Express AutoTech

loading...

“Ja shenjat që tregojnë se je i varur nga rrjetet sociale” plus 14 more Express AutoTech


Ja shenjat që tregojnë se je i varur nga rrjetet sociale

Posted: 06 Sep 2016 05:28 PM PDT

Thuajse çdo person i varur nga rrjetet sociale do ta filloj ditën e vet duke shfletuar në Facebook, Twitter, Instagram etj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fotografitë zyrtare të Land Rover Discovery të ri [foto]

Posted: 06 Sep 2016 05:25 PM PDT

Janë publikuar disa fotografi zyrtare të Land Rover Distoverit të ri 2017, para lansimit të tij që pritet të bëhet në fund të këtij muaji.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pas telefonave, frigoriferët po bëhen… “smart”!

Posted: 06 Sep 2016 05:21 PM PDT

Një frigorifer me sistem operati, njësoj si një kompiuter personal, është një nga kuriozitetet e radhës që shfaqet në IFA (Internationale Funkausstellung Berlin) 2016, panair i teknologjisë që zhvillohet çdo vit në Berlin, një nga më të vjetrit dhe të rëndësishmit në Evropë dhe botë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Renault Megane RS i ri me më shumë se 300 kuaj fuqi

Posted: 06 Sep 2016 05:20 PM PDT

Renaulti i ri sport Megane do të vijë me pesë dyer, ndërsa pritet të arrijë në vitin 2018, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Telefonat e Google lansohen me sistemin e ri Nougat

Posted: 06 Sep 2016 04:01 PM PDT

Telefonat e rinj të Google-it, Pixel dhe Pixel XL raportohet se do të lansohen me sistemin e ri operativ Android Nougat 7.1.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rolls-Royce Phantom spiunohet në shkretëtirë

Posted: 06 Sep 2016 04:00 PM PDT

Rolls-Royce është duke testuar gjeneratën e ardhshme Phantom në shkretëtirën Mojave të Kalifornisë, ku shihet në këto foto sedan super luksoz duke mbushur rezervarin me karburant, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

SHBA po heton Rusinë për hakim të zgjedhjeve presidenciale

Posted: 06 Sep 2016 03:55 PM PDT

Inteligjenca dhe agjencitë e sigurisë raportohet se janë duke hetuar nëse Rusia ka nisur një mision të gjerë për të penguar zgjedhjet në SHBA gjatë nëntorit, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nikola One – kamioni me 1000 kuajfuqi që lëvizë me ujë [foto]

Posted: 06 Sep 2016 03:54 PM PDT

Kompania Nikola Motor Company ka zbuluar detaje të reja në lidhje me kamionin e saj të ardhshëm Nikola One.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohet pakoja e iPhone 7 (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 02:53 PM PDT

​Apple do të lansojë iPhone 7 e ri edhe iPhone 7 Plus në një konferencë për shtyp të mërkurën në mbrëmje, ndërsa tani vetëm se kanë rrjedhur disa fotografi të paketimit të tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Google e Huawei bashkojnë forcat për një tablet të ri

Posted: 06 Sep 2016 12:50 PM PDT

Google thuhet se do të sjellë një tablet të ri këtë vit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky këllëf fantastik ju mundëson ta ngjitni iPhone'in ku të doni (Video)

Posted: 06 Sep 2016 10:40 AM PDT

Është krijuar një ​këllëf anti-gravitet, i cili ju mundëson ta vendosni celularin tuaj në xham, dollap apo në çfarëdo lloj sipërfaqeje tjetër vertikale, ndërkohë që ju lexoni në të fare kollaj në të kur gatuani apo merreni me diçka tjetër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja sa kushton telefoni më i sigurt në botë!

Posted: 06 Sep 2016 03:27 AM PDT

Sa do të ishit të gatshëm të paguanit për privatësinë tuaj?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu do të dëgjoni muzikë në iPhone 7 (Foto)

Posted: 06 Sep 2016 03:15 AM PDT

iPhone 7 do të largojë portin për kufje dhe do të vijë i paketuar me veglën më të përparuar në botë, e cila do t'ju lejojë që t'i përdorni kufjet tuaja aktuale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A e dini pse dritaret e aeroplanit kanë formë rrethi?

Posted: 05 Sep 2016 11:47 PM PDT

Dritaret, në shumicën e shtëpive janë këndore, kryesisht drejtkëndëshe, mirëpo edhe katrore e trekëndëshe. Rregulli i njëjtë është ndjekur edhe nga veturat. Mirëpo, siç e dini, ky 'rregull' nuk vlen edhe për aeroplanët, dritaret e të cilëve janë rrethore. Megjithatë, jo çdoherë ka qenë kështu, transmeton gazeta Kosova Sot.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shihni si vidhen katër super BMW, për vetëm 30 sekonda (Video)

Posted: 05 Sep 2016 10:56 PM PDT

Në një video të publikuar në internet shihen katër persona të cilët bëjnë një vjedhje spektakolare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :