Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Ja si ta shpejtoni iOS 10 në iPhone të vjetër” plus 5 more Express AutoTech

loading...

“Ja si ta shpejtoni iOS 10 në iPhone të vjetër” plus 5 more Express AutoTech


Ja si ta shpejtoni iOS 10 në iPhone të vjetër

Posted: 17 Sep 2016 10:32 AM PDT

Pasi e keni përditësuar – ta zëmë iPhone 5 ose 5s – në iOS 10, ndoshta keni vërejtur se celulari juaj është nxehur më shumë se më parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja pse iPhone 7 është më i mirë se Galaxy S7

Posted: 17 Sep 2016 10:02 AM PDT

Ata janë celularët më të mirë në botë: iPhone 7 i ri dhe Galaxy S7 i Samsung.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Audi R8 tani me motor të fuqishëm e më ekonomik

Posted: 17 Sep 2016 09:28 AM PDT

Gjenerata aktuale e modelit Audi R8 do të bëhet edhe me motorë V6, 2.9-litër Twin-Turbo i huazuar nga Porsche Panamera 4S.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fotografitë e smartfonit të parë në botë me 8 GB RAM

Posted: 17 Sep 2016 08:38 AM PDT

Javën e ardhshme, më 21 shtator, kompania kineze LeEco do të prezantojë smartfonin e saj të ri të avancuar, Pro 3.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk po ju pëlqen iOS 10? Ja si të ktheheni në iOS 9

Posted: 17 Sep 2016 07:13 AM PDT

Përdoruesit e iPhone e kanë mirëpritur sistemin e ri operativ të Apple, i cili sipas kompanisë është më i miri ndonjëherë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Shikoni sa shumë po presin në radhë për të blerë iPhone7 (Video)

Posted: 16 Sep 2016 10:58 PM PDT

Australianët u vunë në radhë për t'u bërë të parët në botë që do të shtinin në dorë të shumëlakmuarin iphone 7.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :