Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Këllëfët e iPhone 6s nuk bëjnë për iPhone 7” plus 4 more Express AutoTech

loading...

“Këllëfët e iPhone 6s nuk bëjnë për iPhone 7” plus 4 more Express AutoTech


Këllëfët e iPhone 6s nuk bëjnë për iPhone 7

Posted: 11 Sep 2016 02:28 PM PDT

Pavarësisht se telefoni më i ri mobil nga Apple nuk ndryshon shumë nga pamja e jashtme me modelin paraprak, këllëfët për iPhone 6 dhe 6s nuk do t'i përshtaten modelit të ri iPhone 7.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

iPhone 7 më i shtrenjtë në Britani - sherri i Brexit

Posted: 11 Sep 2016 12:55 PM PDT

​Me 23 Qershor, Britania votoi për ta lënë Bashkimin Europian. Vetëm për një periudhë të shkurtër kohore, Paundi Britanik u zhvlerësua shpejt dhe tani ka arritur nivelin më të ulët në tridhjetë vitet e tij të fundit (shiko në grafik) .

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si ta dalloni një telefon Samsung origjinal prej atij fals (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 03:31 AM PDT

Me gjithë këto raportime mbi Galaxy Note 7, pa dyshim që tani njerëzit hezitojnë para se të vendosin për të blerë ose jo një telefon të tillë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja sa e mban bateria e iPhone 7

Posted: 11 Sep 2016 12:06 AM PDT

Mesatarisht, bateria e celularit të ri zgjatë 2 orë më shumë në ditë se sa iPhone 6S, ndërsa një orë më shumë në Plus. Sipas kompanisë, kjo është jetëgjatësia më e madhe e baterisë që është krijuar ndonjëherë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja pse shpërthejnë telefonat Samsung

Posted: 11 Sep 2016 12:05 AM PDT

Samsung u ka bërë thirrje të gjithë pronarëve të celularëve Galaxy Note 7 që të mos i përdorin ato, ose t'i shkëmbejnë pasi rrezikojnë të shpërthejnë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :