Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Kështu do të duket BMW i8 [Foto]” plus 20 more Express AutoTech

loading...

“Kështu do të duket BMW i8 [Foto]” plus 20 more Express AutoTech


Kështu do të duket BMW i8 [Foto]

Posted: 08 Sep 2016 09:49 PM PDT

Veturat e reja nga BMW, i8 dhe i8 Roadster do të debutojnë së shpejti.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

iPhone 7 rezistent, por jo i mbrojtur ndaj ujit

Posted: 08 Sep 2016 05:37 PM PDT

iPhone 7 zyrtarisht është rezistent ndaj ujit, por ai nuk është i mbrojtur ndaj tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Modeli Urus me gjashtë rrotë (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 05:35 PM PDT

Kohë më parë, Mercedes-Benz e ka lansuar një veturë gjigante me gjashtë rrotë, e cila është e destinuar për terrene të vështira.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mësoni pse jeni të varur nga Facebook-u

Posted: 08 Sep 2016 05:33 PM PDT

Facebook-u ka ndikim të madh tanimë në jetën e shumicës së njerëzve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rolls-Royce Wraith, i mbuluar me ngjyrë të verdhë ari dhe tavan me diamante (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 05:29 PM PDT

Kjo kupe që kushton mbi 300 mijë euro, është mbuluar me një ngjyrë të verdhë po ashtu shumë e shtrenjtë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky aplikacion ju ndihmon të kurseni

Posted: 08 Sep 2016 01:33 PM PDT

Digit, një shërbim teknologjik i cili i ndihmon njerëzit për të kursyer, u lançua para një viti me hipotezën se çelësi për të iniciuar kursimet ishte thjeshtësia.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Fryhej” me Porsche të 700 mijë eurove, por u turpërua keq (Video)

Posted: 08 Sep 2016 01:32 PM PDT

Pronari i paemëruar i supermakinës, donte të impresiononte partneren dhe të pranishmit që ndodheshin në Saint Tropez të Francës, por në fakt u turpërua.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

iPhone 7, kufjet zemërojnë fansat

Posted: 08 Sep 2016 01:31 PM PDT

Kufjet e reja pa fishë të iPhone 7 janë më të përfolurat 24 orë pas prezantimit zyrtar të pajisjes nga ana e Apple.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ferrari tregon procedurën e punimit të një supermakine (Video)

Posted: 08 Sep 2016 01:29 PM PDT

Modena në Itali është shtëpia ku punohen kryeveprat më të mëdha të automobilistikes, por dyert e saj nuk janë të hapura për publikun.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Audi më të bukur nuk keni parë (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 01:15 PM PDT

Falë një ngjyre të mahnitshme, Audi RS7 është ajo çfarë ne quajmë madhështore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Apple dhe Nike sjellin orë speciale për vrapuesit (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 01:13 PM PDT

​Apple me prezantimin e orës së re të mençur Apple Watch Series 2, gjithashtu kanë prezantuar një version të ri të kësaj pajisje të dizajnuar për vrapuesit, të quajtur Apple Watch Nike+.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja pse Apple largoi portin për kufje në iPhone 7

Posted: 08 Sep 2016 12:43 PM PDT

iPhone 7 i Apple nuk ka më port për kufje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Facebook ndryshon butonin Like dhe të tjerët (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 11:57 AM PDT

Facebook ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar 50-vjetorin e Star Trek: duke ndryshuar serinë e butonave Like.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pokemon Go me një rekord të ri

Posted: 08 Sep 2016 11:20 AM PDT

Pokemon Go ka arritur një numër rekordesh prej debutimit të tij – aplikacioni më i shkarkuar në javën e tij të parë dhe më i shpejti që arriti 50 milionë instalime në Google Play.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si punojnë kufjet në iPhone 7? (Video)

Posted: 08 Sep 2016 10:55 AM PDT

Apple ka ndryshuar plotësisht mënyrën se si njerëzit i fusin kufjet në iPhone – dhe madje kompania ka lansuar një palë kufje me wireless të quajtura "airpods".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Celularin më të mirë Apple e ka lënë për vitin 2017

Posted: 08 Sep 2016 08:43 AM PDT

Mbrëmë Apple prezantoi celularët e rinj, të cilët thënë të drejtën përveç pak përmirësimeve dhe largimit të portit për kufje nuk sollën diçka ndryshe nga modelet e mëparshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja pse nuk duhet ta blini iPhone 7 të zi

Posted: 08 Sep 2016 07:12 AM PDT

Apple prezantoi dy ngjyra të reja të iPhone në ngjarjen që e mbajti mbrëmë, por njëra ngjyrë duket të jetë problematike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është shpejtësia e iPhone 7

Posted: 08 Sep 2016 05:34 AM PDT

iPhone 7 është padyshim smartfoni më i mirë nga Apple deri më tani. Këtë e vërteton edhe shpejtësia e tij e cila është rreth 40 herë më e madhe sesa e paraardhësit të tij iPhone 6S, përcjellë lajmi.net iPhone 7 ka këtë shpejtësi falë një çipi 64 bit me 4 bërthama që quhet A10 Fusion.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto dy risi të mëdha i ka iPhone 7

Posted: 08 Sep 2016 04:13 AM PDT

Ҫdo vit, Apple na sjell një iPhone të ri. Ka gjithmonë diҫka të re për të treguar, më të mirë, më të shpejtë, më moderne. Megjithatë, këtë herë, zërat thonë se ka dy risi të mëdha erdhen së bashku me iPhone 7.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja sa do të kushtojë iPhone 7 (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 03:15 AM PDT

Kompania gjigante Apple sapo ka lansuar projektin e tyre më të ri të serisë së iPhone. Dje gjatë ditës, kompania ka lansuar projektin e tyre më të ri iPhone 7, i cili shpejtë pritet të vijë edhe në tregun e Kosovës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kurrë nuk ua merr mendja çka do të thotë “i-ja” në iPhone?

Posted: 08 Sep 2016 12:07 AM PDT

Është ndoshta njëra ndër shkronjat më të rëndësishme në botë, por jo të gjithë e dinë me siguri se çka do të thotë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :