Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Kjo është vajza sekrete e Tupac? (Foto)” plus 14 more Mistere

loading...

“Kjo është vajza sekrete e Tupac? (Foto)” plus 14 more Mistere


Kjo është vajza sekrete e Tupac? (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 09:27 AM PDT

Një fotografi e Tupac me nënën e tij ka kohë që qarkullon në internet, dhe tani ajo ka ngritur pyetjet nëse reperi kishte apo jo një fëmijë sekret.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A dëshmon kjo video se Kullat Binjake u rrëzuan nga një shpërthim i kontrolluar?

Posted: 08 Sep 2016 08:05 AM PDT

Teoricienët konspirativë pretendojnë se kanë gjetur një dëshmi të re se Kullat Binjake u rrëzuan nga një eksplodim i brendshëm, dhe jo nga një sulm terrorist.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Video shokuese: Ja si e njekin punonjësit e pompës një alien (Video)

Posted: 08 Sep 2016 03:26 AM PDT

Në një pompë derivatesh në Peru, dy punëtorë të paemëruar i janë vënë pas një krijese misterioze që lëshonte dritë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lumi i mbushur me gjak? (Foto)

Posted: 08 Sep 2016 02:56 AM PDT

Një lum në Rusi ne qytetin Norilsk ka marrë ngjyrë të kuqe të martën. Ekspertët kanë thënë se uji duket si të jetë i mbuluar me gjak, mirëpo autoritetet kanë filluar analizat për ta kuptuar shkakun se pse uji i lumit u bë i kuq

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ekspertët: Kjo është e vërteta që mbahet e fshehtë nga rrëzimi i Kullave Binjake

Posted: 08 Sep 2016 12:17 AM PDT

S'është as ndonjë sekret e as ndonjë zbulim i madh të thuash se njerëzit në këtë botë janë tërësisht të çmendur. Atyre iu futet një ide në kokë dhe do të vijojnë ta kenë atë deri në fund të jetës. Ka të tillë që besojnë se 11 shtatori, pra ai që gjithmonë është cilësuar si një sulm terrorist, ku dy avionë u nisën në drejtim të Kullave Binjake dhe i rrafshuan ato, ka ardhur si pasojë e një shpërthimi të komanduar së brendshmi dhe jo si pasojë e përplasjes me avionët.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A do ta dimë përfundimisht si lindi jeta në Tokë?

Posted: 07 Sep 2016 11:57 PM PDT

Shkencëtarët kanë gjetur në Grenlandë gurë të vjetër 3,7 miliardë vjet, ku janë gjetur mbetjet e formave jetësore njëqelizore. Ata thonë se, ka mundësi që, përfundimisht, ta marrim vesh si lindi jeta në Tokë. Këto janë dëshmitë më të vjetra të paraqitjes së jetës në planetin tonë, transmeton gazeta Kosova Sot.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Misteri i vjetër: Çka ndodh kur përzihen antibiotikët dhe alkooli?

Posted: 07 Sep 2016 06:15 PM PDT

Besoni apo jo, shmangia e kënaqësisë në pije alkoolike gjatë marrjes së antibiotikëve nuk ka absolutisht kurrfarë kuptimi, së paku jo për shumicën e barnave të këtij grupi. Dhe, besoni apo jo, kjo lajthitje është e rrënjosur për shkak të seksit të tepërt!

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është qyteti më i veçantë që keni parë

Posted: 07 Sep 2016 06:12 PM PDT

Jemeni është një vend i shkretë i vendosur në majën jugore të Gadishullit Arabik, kufizohet me Detin e Kuq në perëndim, Arabinë Saudite në veri dhe Omanin në lindje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja përse ushtria amerikane është e pamposhtur (VIDEO)

Posted: 07 Sep 2016 06:08 PM PDT

Us Army, apo ushtria amerikane është sot e 50 vjet ushtria më e fortë e botës. Arësyet janë të shumta dhe lidhen me fuqinë ekonomike të SHBA, por një arësye e rëndësishme e këtij superioriteti,

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shtohet “Ofiukusi”, shenja e 13-të e horoskopit

Posted: 07 Sep 2016 05:53 PM PDT

Administrata Kombëtare Aeronautike Hapësinore në SHBA (NASA) ndryshoi horoskopin, për herë të parë në 2000 vjet. Shenjat nuk janë më njësoj si pasojë e efektit lëkundës të Tokës, shkaktuar nga forca e gravitetit mes Hënës dhe Diellit në dy mijëvjeçarët e fundit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

10 profecitë që janë realizuar, ja kush janë

Posted: 07 Sep 2016 03:17 PM PDT

Edhe pse, deri më tani, shumë profeci, duke përfshirë sidomos ato rreth fundit të botës, ende nuk janë realizuar, në histori janë shënuar disa raste, kur parashikuesit kanë pasur të drejtë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulimi shokues, ja kur është krijuar Toka

Posted: 07 Sep 2016 03:16 PM PDT

Shkencëtarët kanë gjetur në Grenlandë gurë të vjetër 3,7 miliardë vjet, ku janë gjetur mbetjet e formave jetësore njëqelizore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

11 fakte magjepsëse që nuk i dini për Egjiptin e Lashtë

Posted: 07 Sep 2016 03:14 PM PDT

Egjipti i lashtë ka qëndruar si një nga qytetërimet më të përparuara të botës për gati 3000 vjet dhe ka krijuar një kulturë të pasur dhe fushën e vet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

NASA paralajmëron për një asteroid do ta godasë tokën, e tjetri gjigant do t’i afrohet sot asaj

Posted: 07 Sep 2016 03:11 PM PDT

NASA sapo ka konfirmuar një asteroid gjigant me milje i gjatë është nisur nga toka, që do të kalojë afër nesh vetëm pas pak orësh, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një lum në Rusi rrjedh “gjak” (FOTO)

Posted: 07 Sep 2016 11:30 AM PDT

Një lum pranë Rrethit Arktik duket të jetë duke rrjedhur gjak, pasi ai është kthyer tërësisht në ngjyrë të kuqe.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :